Перейти к публикации
Виталий Куприй

Земли в районе с.Николаевка

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Завтра меня приглашают на сессию Николаевского сельсовета по вопросу давления на сельскую громаду со стороны облгосадминистрации с целью забрать у нее гектары земли (лес, озеро, пастбища) под заповедник. Люди жалуются на то, что им некуда будет ходить за грибами, ловить рыбу и уменьшатся площади для выпаса скота.

Забота властей о заповедном фонде вызывает явное сомнение. Возможно кто-то из чиновников хочет расширить зону подконтрольных ему охотничьих (рыболовных) угодий. Если кто знает о проблеме, прошу написать.

Изменено пользователем Виталий Куприй

Поделиться сообщением

А чому саме Вас запрошують? Землі не Дніпродзержинські

Я координатор обласного "ГРАДУ", партнерами якого також є відома організація по захисту прав землевласників "Земля і Воля"

Поделиться сообщением

Я координатор обласного "ГРАДУ", партнерами якого також є відома організація по захисту прав землевласників "Земля і Воля"

Дякую, зрозумів, матиму на увазі :)

Поделиться сообщением

Вчора був на сесії депутатів Миколаївської селищної ради. Заслухали народних обранців та директора "Дніпровсько-Орільського природного заповідника". З'ясувалось наступне: посадовці Державного управління охорони навколишнього природнього середовища планують розширити територію заповіднику на 550 га за рахунок земель териториальної громади. Звісно, що громада проти. Я вивчив законодавче підгрунтя:

Законом України «Про природно-заповідний фонд України» (далі Закон) чітко регламентований порядок створення й оголошення територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Згідно ст.51 Закону підготовка і подання клопотань про створення чи оголошення територій та об’єктів природно-заповідного фонду можуть здійснюватися органами центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, науковими установами, природоохоронними громадськими об’єднаннями або іншими заінтересованими підприємствами, установами, організаціями та громадянами. Клопотання подаються до державних органів, уповноважених проводити їх попередній розгляд.

Клопотання має містити обґрунтування необхідності створення чи оголошення території або об’єкту природно-заповідного фонду певної категорії, характеристику природоохоронної, наукової, естетичної та іншої цінності природних комплексів та об’єктів, що пропонуються для заповідання, відомості про місцезнаходження, розміри, характер використання, власників та користувачів природних ресурсів, а також відповідний картографічний матеріал.

На понеділок домовився зустрітись з обласними чиновниками так як є підозра, що необхідного клопотання не існує, а селищну раду змушують голосувати за повітря, щоб ропочати процес оформлення землевпорядної документації. 550 Га - это лакомый кусочек. А потом и свой Лозинский там появится и начнет отстреливать местных жителей потихоньку.

Поделиться сообщением

И чем обосновал расширение директор "Дніпровсько-Орільського природного заповідника"?

Поделиться сообщением

Прошла встреча с первым замом управления по охране окружающей среды (Потапов) и руководством заповедника.

Выяснилось следующее:

Необходимого ходатайства нет, есть только старое согласование непонятно чего, датируемое 1999 годом. И обоснование расширения заповедника на 505 га, сделанное учеными. Его пока не читал, обещают сбросить по электронке.

Договорились в начале декабря выехать на место с картографическим материалом и землеустроителями для ориентировки на местности.

Сообщу результат позже.

Поделиться сообщением

А слышали что-нибудь о без вести пропавшем несколько лет назад сельском голове Николаевки?

Добрый вечер!

Рад увидеть коллегу по электричке на аватарке ;)

Я про случай этот слышал. Суд недавно признал его безвести пропавшим. Подробностей не знаю.

Секретаря горсовета осудили на 5 лет за взятку. Так что там оказался властный вакуум, чем хотят воспользоваться областные чиновники.

Доверенность мне подписывала секретарь исполкома.

Поделиться сообщением

А чи не ті землі маються на увазі, де розташовані покинуті турбази? Там нічогенькі бази були, дійсно ласий шматочок...

Поделиться сообщением

А чи не ті землі маються на увазі, де розташовані покинуті турбази? Там нічогенькі бази були, дійсно ласий шматочок...

Здається, що й ті теж. Вивчу ситуацію пізніше. Але якщо ви маєте на увазі берегову лінію, то це не власність с.Миколаївка.

Поделиться сообщением

Кому і коли в нас така фігня, як "берегова лінія", заважала користуватись ділянками землі?..

Поделиться сообщением

Кому і коли в нас така фігня, як "берегова лінія", заважала користуватись ділянками землі?..

Ви праві, сам користуюсь.

Але питання в тому, що скарга громади Миколаївки не стосується берегової лінії.

Сьогодні я за власної ініциативи відвідав спірну територію в районі озера Сомівка. Дійсно це цікаве місце для відпочинку. Наїзжені колії грунтових доріг свідчать про неабияку його популярність. Це місце знаходиться поряд з дачними кооперативами. Думаю, що бажання громади залишити Сомівку як місце відпочинку обгрунтоване за умови забезпечення його санітарного захисту (не так, як на Єлізаветівському котловані).

Що стосується іншої землі, то буду ще відвідувати ці місця.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...