Перейти к публикации
Виталий Куприй

И снова 1 млн. грн. украденных денег громады

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

За результатами проведеної процедури державної закупівлі (www.ua-tenders.com/results/157233) на виконання робіт по об’єкту «Демонтаж аварійних будинків вул. Онищенка, №3,11,15. Інженерний захист від небезпечних геологічних процесів житлової забудови у районі Шамишиної балки у м. Дніпродзержинську». був визначений переможець – ПП «ВО Будальтернатива».

Згідно умов тендерної документації замовника-управління капітального будівництва (УКБ) Дніпродзержинської міської ради (начальник Понізов С.Є.) та тендерної пропозиції було визначено, що роботи по вказаному об’єкту включають в себе повний демонтаж цоколів та фундаментів будинків по вул. Онищенка, №3,11,15 у м. Дніпродзержинську, які згідно до умов договору підряду №16/2 від 14.08.2008 року повинні бути виконані до 31.12.2008 року, а загальна вартість повного виконання вказаних робіт за договором складає 2 300 000 грн. (з ПДВ).

Не зважаючи на це, станом на сьогоднішній день демонтаж цоколів та фундаментів будинків по вул. Онищенка, №3,11,15 у м. Дніпродзержинську підрядною організацію ПП «ВО Будальтернатива» не був виконаний, в той же час начальник УКБ Дніпродзержинської міської ради С.Є.Понізов, в порушення вимог бюджетного законодавства України, по фіктивному акту прийняття виконаних підрядних робіт №19 (Ф КБ-2в) за грудень 2008 року, безпідставно перерахував в адресу ПП «ВО Будальтернатива» державні кошти в сумі 2 295 454,4 грн.

21.10.2010 УКБ Дніпродзержинської міської ради знову укладає договір з ПП «ВО Будальтернатива» на суму 926,5 тис.грн. для виконання ТИХ ЖЕ САМИХ робіт з демонтажу аварійних будинків вул. Онищенка, № 3,11,15, які були повинні виконані та кошти за які вже сплачено з міського та державного бюджетів. При цьому інформація про проведення цього тендеру відсутня в офіційній базі даних www.ua-tenders.com.

Вважаю, що таким чином посадовці УКБ Дніпродзержинської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем діяли в інтересах третіх осіб, та нанесли шкоду територіальної громади міста в розмірі 926,5 тис.грн., що має ознаки злочину, передбаченого ст. 364 КК України.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Они бы просто сказали: "Бери кто хочет", - и народ разгреб бы все под чистую ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость Змей-Я
Они бы просто сказали: "Бери кто хочет", - и народ разгреб бы все под чистую ;)

Так тогда б они не заработали денег!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...