Перейти к публикации
BiZ

"Я люблю Україну" ТВ передача

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

http://www.1plus1.ua/watch/programs/ya_lyublyu_ukrainu/

каждое воскресенье 20-20, кто не смотрел всем советую, оч позитивная программа :( а то шяс на тв редко можно встретить передачи, візівающие улібку :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Не знайшов більш подходящої теми...

 

"Українська мрія" про скарби Януковича

 

Є така типова риса характеру нашого рідного народу: знайти "мрію", яка би допомогла зажити багато й щасливо, не докладаючи власних зусиль.

От в часи творення новітньої незалежної держави були модні розмови про загублені скарби гетьманів Полуботка і Мазепи. А три роки після втечі Януковича до Ростова народ "годували" мрією про "золотий батон і вантажівки мільярдів доларів".

 

Першим абсолютну цифру "української мрії" озвучив 30 квітня 2014 року Генпрокурор Олег Махніцький на форумі у Лондоні, коли заявив, що Януковичем "було вивезено з України більше 100 мільярдів доларів, і лише готівкою у вантажівках він перевіз через кордон не менше 32 мільярдів доларів".

 

Згодом скарби Януковича "еволюційно" зменшувалися й досягли мінімуму в 1,8 мільярдів доларів, які можна конфіскувати лише через ухвалення спеціального закону і лише так профінансувати нашу армію!

Днями наша МРІЯ почала ставати реальністю. Турчинов і Луценко просто "розірвали" інформаційний простір повідомленням про конфіскацію у найближчого оточення Януковича 1,5 мільярдів доларів, які негайно посилять міць нашої армії та загалом так званого "силового блоку"!

І от на сайті Президента читаємо вже уточнену цифру нашої трирічної мрії – 1,1 мільярд доларів, які зміцнять нашу фінансово-банківську систему, а ще 199 мільйонів доларів у цінних паперах підуть на погашення державного боргу.

 

Таким чином, велика "українська мрія" за три роки "схудла" в сто разів – зі 100 мільярдів доларів до 1,1 мільярду!

Подумалося: можливо у нас проблема не лише зі змістом мрії та з її творцями, а насамперед – з десятками мільйонів віруючих у такі "мрії" цих "творців"?!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...