Перейти к публикации
danikk

Вот как делаются денежки!

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Сьогодні вступає в дію норма щодо світловідбиваючих жилетів

Відсьогодні вступає в дію рішення Обласної ради про обов’язкове використання водіями мотоциклів, моторолерів, мопедів, скутерів, велосипедів, гужових повозок світловідбиваючих жилетів у темну пору доби або за умов поганої видимості.

Як повідомили газеті „20хвилин” в прес-службі УДАІ УМВС України в Житомирській області, зазначені в рішенні жилети будуть виготовляти спеціалізовані швейні підприємства Житомирської області та самого обласного центру. Придбати їх можна буде лише через Житомирську філію Державного підприємства МВС України «Інформ-Ресурси» або через районні підрозділи Державтоінспекції області. Їх вартість – мінімальна – в межах 60-ти гривень.

Станом на сьогодняшній день в продаж ці жилети ще не надійшли. В ДАІ обіцяють, що вони будуть вже найближчим часом. Коли саме – невідомо. Адже все залежить не лише від ДАІ, а й від інших структур, зазначених у постанові.

А от за відсутність жилету водіїв можуть штрафувати. Відсутність жилету в зазначених вище умовах підлягатиме під порушення пунктів 6.2 та 6.3 правил дорожнього руху. Знову ж таки, лише на Житомирщині і в рамках експерименту.

Втім, не обов’язково купувати жилети, які пропонуватимуть даішники. Можна одягати будь-який світло відбиваючий жилет, який ви зможете знайти. Не вважатиметься порушеням, якщо на одязі є світловідбиваючі елементи. в крайньому випадку їм можна нашити самостійно.

Довідка "20хвилин"

Згідно того ж рішення Обласної ради, водії усіх транспортних засобів на автошляхах та вулицях населених пунктів поза межами місць стоянки у темну пору доби повинні бути вдягнені у жилети при виконанні будь-яких робіт з обслуговування або ремонту транспорту, проведення розвантажувально-навантажувальних робіт, здійснення посадки-висадки пасажирів. Те ж саме стосується і працівників дорожньо-комунальних служб та комунальних підприємств. Вони повинні використовувати світловідбиваючі жилети кожного разу під час проведення робіт на проїжджій частині вулиць та автошляхів.

А от пішоходи, що рухатимуться проїжджою частиною або узбіччям доріг поза межами населених пунктів, мають потурбуватися про наявність світловідбиваючих фрагментів на своєму одязі з 1 березня наступного року.

Читаємо правила

Нагадаємо зміст двох пунктів правил, які стосуватимуться жилетів. Пункт 6.2. – мопеди і велосипеди повинні бути обладнані звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду — білого кольору, по боках — оранжевого, ззаду — червоного. А в пункті 6.3. говориться, що для руху в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості на мопеді необхідно увімкнути освітлення, на велосипеді — ліхтар (фару). Звісно, все це стосується самих транспортних засобів і тут нема жодного слова про водіїв. Але як пояснили газеті „20хвилин” в прес-службі УДАІ УМВС України в Житомирській області, ці пункти будуть доповнені. Але зміни діятимуть лише в нашій області. Якщо експеримент виявиться вдалим, можливо його дія пошириться на всю Україну.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...