Перейти к публикации
Д.К.Дніпродзержинськ

Теледебати - видовище для мазохістів

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Якщо ти витримав всі сто хвилин біля телеекрану, тобі дорога до сексшопу за шкіряним бюстгалтером, намордником із закльопками і чорною блискучою нагайкою. Гадаю, у тих двох хлопців, що дебатували, все це вже є.

Ми очікували від Федоровича драйву, бо позиції в нього були сильніші. Ну що нового йому міг закинути Андрійович? Криворіжсталь (Андрійович так і не наважився назвати другого співвласника. Чому б це?) та крадіжку голосів. Але прем'єр збився на безкінечну пропозицію "разом чогось розрулити" та, в пошуках джерел фінансування помаранчевої революції, не наважився назвати американців американцями.

Ми спостерігали нудну сварку колхозного бухгалтера з автомеханіком. Особисто я очікував, що люди, які сподіваються довгих п'ять років сидіти у мене на шиї, розкажуть мені, як вони мислять собі майбутнє держави, магістральні шляхи розвитку, наше місце в сучасній цивілізації. Із дебатів мені стало ясно, що Ющенка треба обирати тому, що він нічого не крав своїми руками (банкіри дійсно, на відміну від наївних кишенькових злодіїв, ніколи не крадуть руками). Януковича ж необхідно обрати, бо він - єдина людина, яка зможе протистояти зрощенню злочинного клану Кучми із антиконституційною ватагою Ющенка....

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...