Перейти к публикации
Clown

ПЦУ в Камʼянському

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

У Кам’янському збудують новий храм ПЦУ та духовний центр. Будівля храму буде унікальною, оформленою в українському стилі.

 

ЇЇ будівництво обговорили на зустрічі Владика Симеон – керуючий Дніпропетровською єпархією Православної Церкви України та мер Кам'янського Андрій Білоусов.

 

Наразі Козацька церква Пресвятої Покрови ПЦУ знаходиться в будівлі колишнього дитячого садочка. В майбутньому це приміщення стане духовно-соціальним центром для релігійної громади міста. Тож поруч збудують Храм ПЦУ.

 

«В найближчі місяці вирішимо питання передачі будівлі колишнього дитячого садочка у власність церковній громаді. Приблизно з травня 2024 року плануємо розпочати будівництво храму. Будівництво духовного центру з храмом, іншими приміщеннями та благоустроєм плануємо виконати за 5-7 років», - зазначив мер.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

У Кам'янському мають чітку мету – побудувати перший в місті сучасний храм ПЦУ поруч з будівлею Козацької Церкви Святої Покрови (колишній дитячий садочок), а саму будівлю перетворити на духовно-соціальний центр для релігійної громади.

 

Наразі головне завдання вирішено - міська рада передала настоятелю Козацької Церкви отцю Феодосію свідоцтво, яке підтверджує передачу будівлі колишнього дитсадка у власність церковній громаді.

 

Будівництво має розпочатися в травні наступнго року.

 

Загалом Кам’янське бере активну участь у розбудові Православної Церкви України – підкреслює мер міста Андрій Білоусов

 

Днями до Кам’янського завітав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, а також архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон та багато інших священнослужителів єпархії. Їх ознайомили  з проєктними пропозиціями майбутнього храму та духовного центру. Андрій Білоусов отримав від Предстоятеля благословення на добру справу та почесну нагороду – Орден святого Юрія Переможця.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...