Перейти к публикации
Clown

ДроваЄ. Державний інтернет магазин.

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

В Україні у жовтні запрацював державний інтернет-магазин придбання дров для населення – «ДроваЄ». Дрова купити можна у громадян та лісгоспів.
 

Щоб купити дрова потрібно:

Зайти на інтернет ресурс «ДроваЄ» https://drovae.gov.ua/ та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся. Зверніть увагу, щоб купити дрова у Рівненській області, треба вибрати лісгосп.


Вкажіть адресу, куди плануєте доставити замовлення. Далі система запропонує найближчих до Вас постачальників дров. Коли Ви обрали лісгосп (або лісництво), оберіть із запропонованого переліку тип дров та їхню кількість. За один рік кожен громадянин має можливість замовити п`ятнадцять метрів кубічних дров.

 

Після отримання замовлення постачальник зв’язується з Вами для уточнення деталей. Потім Вам стає доступна функція онлайн оплати замовлення в особистому кабінеті. Якщо Вам потрібна доставка дров – представник лісгоспу узгоджує з Вами її вартість з урахуванням логістики. Після цього в особистому кабінеті стане доступна функція онлайн-оплати послуги «Доставка». Під час отримання дров Ви маєте пред’явити документи, які посвідчують особу та РНОКПП особи, яка оформлювала замовлення

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...