Перейти к публикации
Гость Петрик

Мутанти на УКРАЇНІ

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Гость Петрик

SOS Україна: Обережно, мутанти!

Про мутантів чули всі – і старі і малі, бо дивляться телевізор. Це такі страшні потвори. А наука каже так: мутант ( лат.- mutans – той, що змінює ) – організм, у якого відбулася раптова спадкова зміна однієї або кількох ознак виду ( мутація ).

Але при чому тут Україна? А при тому, шановні землячки, що мутація відбувається не тільки у рослин, тварин і комах, але також і у людей, в суспільстві. Як не прикро, але приблизно 1/3 частини українців вже є мутантами. Адже одна з найголовніших ознак належності до певного виду людського спільноти – етносу, як природного утворення – єдина мова ( у українців – українська ), у цієї частини людей змінена. Тобто третина українців змінила одну з основних ознак – мову. По науці виходить, що вони стали мутантами!

Не шануємо традицій, звичок свого народу, ставлення до навколишнього світу – мутанти.

По свинячому ставимось до природи – мутанти.

Мутація – це як хвороба. Епідемія мутації пішла від радянсько - більшовистської ідеології, носієм якої була агресивна комуністична партія, яка проголосила своєю метою створення нової спільноти людей – «совєтський народ», - людей зі зміненими ознаками – тобто мутантів.

От і маємо наслідок їх роботи – частина українців стала мутантами.

Але чому SOS ? Міжнародний сигнал SOS – рятуйте наші душі!»

Природа створила безліч видів рослин, тварин, в тому числі і певні групи людей – як за расовими ознаками, так і за етнічними. І раптова зміна ознак частини груп цих людей є мутацією, а у випадку з українцями – примусовою мутацією.

Дехто каже: «так історично склалося…» Ні! Жорстока насильницька політика, страх репресій і фізичного знищення змусили частину українців мутантувати.

Регіони України, де найсильніше існував штучний голодомор в 30–х роках, які найбільше вражені мутацією - схід і південь.

Захворювання на мутацію має різний характер. Хтось захворює через зовнішні обставини, що склалися, під впливом вже хворого середовища, в якому знаходиться особа змалечку. Для такої хворої особи достатньо незначного поштовху і невеликого зусилля, щоб усвідомити свою хворобливість і вилікуватися.

Але є такі хворі на мутацію, які свідомо захворювали і всіляко заохочували поглиблення своєї хвороби.

Я знаю одну жіночку, яка приїхавши з райцентру в місто, примушувала себе забути рідну українську мову, і коли навіть про себе вживала українські слова, то билася головою об стіну. Казала, що витравлювала з себе все українське. І зараз вона найзапекліший противник всього українського. Бідна людина…

Це є приклад агресивної хвороби духовної мутації.

Мутація – хвороба. Наслідком цієї хвороби є поділ України, зростання злочинності, наркоманія, аморальність, зміна традиційних людських цінностей, занепад віри у будь кого і будь що.

Йозеф Геббельс, міністр пропаганди фашистської Німеччини, казав: «Відніми у народу історію – і через покоління він перетвориться у натовп, а ще через покоління ним можна буде керувати, як отарою…» Відходить вже друге покоління, треба поспішати з лікуванням. Як? – Всім, хто має бажання вилікуватися, бути здоровим і повноцінним представником свого ( а не чужого ) народу, треба вивчити українську історію, правдиву історію, написану для українців, а не для отари.

Треба повернути хворим українцям найважливішу ознаку належності до свого етносу – рідну українську мову. Це буде дуже важливим, об’єднуючим фактором, який ліквідує поділ України. А якщо дорослим це важко зробити – хай навертають до рідної мови своїх дітей, онуків. Визнання ж на будь-якому рівні офіційної двомовності в Україні, буде тільки сприяти поширенню хвороби мутації.

Також для зміцнення імунітету від мутації буде в значній мірі сприяти ознайомлення з такими дуже важливими для кожного українця книжками: Юрій Липа «Призначення України», Михайло Брайчейвський «Феномен України», Штепа «Московство

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd

Петрыку! Мало того что тупь неимоверная, дак ещё и невежество прёт со ВСЕХ сторон. Начнём с того, что МУТАЦИЯ это не болезнь! Вы хоть книжек бы что-ли хоть почитали каких-нибудь умных! :lol: :lol: :lol:

И то, что происходит в этой стране это не мутация. Это ЭВОЛЮЦИЯ! Вам дай волю мы бы до сих пор были не гомо сапиенс, а земноводными! ГГГГГ.

:lol: :lol: :lol:

Поделиться сообщением

Ой мляя.. Опять про мову.. Как мне это уже в печенках.. Такое отторжение после этого насилия.. :shock:

Поделиться сообщением

Мышка, так собсно и раздел-то у нас тут спецефический, даж название у него не простое: "Русский/украинский язык, культура". так что ниччё удивительного:)

Поделиться сообщением

Тока кроме Петрика все пишут по русски.. :lol:

А у меня даже раскладки украинской дома нету. не пользуюсь я украинским патамушто!

Поделиться сообщением

Мышка

У меня и на работе нет украинской раскладки.

За ненадобностью.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Мышка

За ненадобностью.

Аналогично.

Поделиться сообщением

Гость Петрик
Петрыку! Мало того что тупь неимоверная, дак ещё и невежество прёт со ВСЕХ сторон. Начнём с того, что МУТАЦИЯ это не болезнь! Вы хоть книжек бы что-ли хоть почитали каких-нибудь умных! :lol: :lol: :lol:

И то, что происходит в этой стране это не мутация. Это ЭВОЛЮЦИЯ! Вам дай волю мы бы до сих пор были не гомо сапиенс, а земноводными! ГГГГГ.

-+- МУТАЦІЯ виникла за час знищення нашої культури і мови у наших душах.Як що Ви пан ще цього не зрозуміли то сперечатись з Вами я не бачу ні якого сенсу -+-

Поделиться сообщением

Гость Петрик
Ой мляя.. Опять про мову.. Как мне это уже в печенках.. Такое отторжение после этого насилия.. :shock:

-+- Мова-шановна пані є поспортом нації,-у цьому випадку України.

---Класні з нас УКРАЇНЦІ, коли ми цураємося своєї рідної мови . -+-

Поделиться сообщением

Гость Петрик
Мышка

За ненадобностью.

-+- Класні з нас УКРАЇНЦІ, коли ми цураємося своєї рідної мови . -+-

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
-+- МУТАЦІЯ виникла за час знищення нашої культури і мови у наших душах.Як що Ви пан ще цього не зрозуміли то сперечатись з Вами я не бачу ні якого сенсу -+-

Пэтрыку! Мне в общем то ФИОЛЕТОВО будете Вы со мной дискутировать или нет. Если Вы так и не поняли, то повторю - МУТАЦИЯ это НЕ БОЛЕЗНЬ. Поищите в "гугле" что такое мутация! Хотя бы не будете откровенной чепухи нести! :-D

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
  -+- Класні з нас УКРАЇНЦІ, коли ми цураємося своєї рідної мови .  -+-

Это ВАША "мова". Не украинская. Большинско украинцев говорит на русском языке. А Украинский распространён исключительно в сёлах и на Западной Украине. Соответсвенно украинский язык не имеет права быть единственным государственным.

Поделиться сообщением

Гость Фагот

Judge_Dredd

Погоджуюсь. Кожна людина має право на власний вибір. Я можу вільно спілкуватися українською, навіть, пишу на українській...Але спілкуюся я російською. І не повіриш, Петрику, навіть не соромно.

Тому що тільки "справжні українці" можуть поїхати в ліс, вибачте, насрати там, накидати пляшок та поїхати звідти. Что саме вони??? А хто ще може поряд залишити вирізані на березі тризуби, символи гексаграми на шибениці та шовіністські листовки?

Так шо, батьку, не пи...ть (вибачте за матюки), а краще зробіть щось для України.

Поделиться сообщением

Тому що тільки "справжні українці" можуть поїхати в ліс, вибачте, насрати там, накидати пляшок та поїхати звідти. Что саме вони??? А хто ще може поряд залишити вирізані на березі тризуби, символи гексаграми на шибениці та шовіністські листовки?  

бред!

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd

бред!

Бред? Может это "кляти москали" обрисовали весь город "трызюбом им. Бунденры! бундера.орг.уа"?

Поделиться сообщением

Смешно то, что реакция на этот бред полностью противоположная желанию рисовавших.

Поделиться сообщением

Это ВАША "мова". Не украинская. Большинско украинцев говорит на русском языке. А Украинский распространён исключительно в сёлах и на Западной Украине. Соответсвенно украинский язык не имеет права быть единственным государственным.

Шановний пане,У мене є одне прохання до Вас.

Відкрийте справжню історію УКРАЇНИ а не ту що писалася при КПРС,і як що Вам буде не ФІОЛЕТОВО напрягіть свої мізки аби зрозуміти-мова тобто язик на якому Ви спілкуєтеся прищеплений нашій нації штучно -немає мови,немає історії-немає нації.Залишається біомаса з якою можна робити що завгодно.Чі не так?!

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Шановний пане,У мене є одне прохання до Вас.

Відкрийте справжню історію УКРАЇНИ а не ту що писалася при КПРС,і як що Вам буде не ФІОЛЕТОВО напрягіть свої мізки аби зрозуміти-мова тобто язик на якому Ви спілкуєтеся прищеплений нашій нації штучно -немає мови,немає історії-немає нації.Залишається біомаса з якою можна робити що завгодно.Чі не так?!

Пэтрыку!

А с чего Вы взяли, что то что ВЫ считаете НАСТОЯЩЕЙ историей, это именно НАСТОЯЩАЯ история, а не то же самое что нам врали при СССР только на свой лад? Вы просто верите в то, во что ХОТИТЕ верить! Это совпадает с Вашим мировозрением и Вас устраивает ИМЕННО такая история. Я же не верю ни тем, ни другим! Нулевой точкой считаю распад союза. Отсюда и нужно "танцевать". А всё что Вы пишите, не более чем пропогандистский штамп. СтарО и дёшево. Пардонте. Человек остаётся человеком независимо от того, на каком языке он говорит. Если он нормальный и вменяемый. Если же он подонок, то подонком и будет. Украиноязычных подонков масса, как и рускоязычных. Ваши же домыслы на счёт биомассы, не более чем ерунда. Уже приводили страну с ЧЕТЫРЬМЯ языками. И что? В Швейцарии проживает биомасса? Если да, то ей нехреново так живётся! Мы с нашим дутым величием и независимостью НИКОГДА так жить не будем.

Поделиться сообщением

Люди, может хватит уже переливать из пустого в порожнее. Смысл, пытаться доказывать друг другу, чей язык лучше и имеет ли он право на существование... А украинская культура - не только все, что связано с украинским языком, но и культура тех наций, которые проживают здесь (русские, белорусы, евреи, татары, болгары и т.д.). Я хоть и общаюсь на русском языке, но свободно владею украинским. Мне без разницы, будет ли Л.Дереш писать на русском языке или В. Пелевин на украинском, главное, чтобы это было живо, ярко и увлекательно. А не вечный стон и плач Т. Шевченко или пасторальная жвачка Пришвина. Мутанты сидят у нас в голове, и у каждого свои мутанты....

--------------------------------------------

.....я не участвую в сценах, я не торгуюсь о ценах..........

Поделиться сообщением

Люди, может хватит уже переливать из пустого в порожнее. Смысл, пытаться доказывать друг другу, чей язык лучше и имеет ли он право на существование... А украинская культура - не только все, что связано с украинским языком, но и культура тех наций, которые проживают здесь (русские, белорусы, евреи, татары, болгары и т.д.). Я хоть и общаюсь на русском языке, но свободно владею украинским. Мне без разницы, будет ли Л.Дереш писать на русском языке или В. Пелевин на украинском, главное, чтобы это было живо, ярко и увлекательно. А не вечный стон и плач Т. Шевченко или пасторальная жвачка Пришвина. Мутанты сидят у нас в голове, и у каждого свои мутанты....

--------------------------------------------

.....я не участвую в сценах, я не торгуюсь о ценах..........

+1000

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Люди, может хватит уже переливать из пустого в порожнее. Смысл, пытаться доказывать друг другу, чей язык лучше и имеет ли он право на существование...

Смысл ИМХО есть! Так как только в споре рождается истина! А может и "сомневающиеся" призадумаются! :)

Поделиться сообщением

Judge_Dredd

Погоджуюсь. Кожна людина має право на власний вибір. Я можу вільно спілкуватися українською, навіть, пишу на українській...Але спілкуюся я російською. І не повіриш, Петрику, навіть не соромно.

Так шо, батьку, не пи...ть (вибачте за матюки), а краще зробіть щось для України.

-1

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...