Перейти к публикации
Гость Івасик Телесик

За що краще чіплятися?

За що краще чиплятися?  

12 пользователей проголосовало

1. 1.

• За негатив
      3
    • За позитив
      9

Рекомендованные сообщения

ИМХО, дублирующий опрос.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Взагалі.

Хоча, можете конкретизувати. Чи зміниться від цього відповідь? cool.gif

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Домислив. Якщо за позитив вважати зайву булочку, чи зайву пляшку пива - те, що зручніше, те, що легше, те, що пакайфу, так це й не позитив. Це швидше індульгування. (Кастанеда)

Позитив - це коли в купі сміття маєш щастя знаходити в своєму власному кармані цукерку. І вже купа сміття тобі поколіно, і сміття залишається лише брудом котрий треба прибрати, а не навколишнім середовищем, під яке змушений прогибатися.

Поделиться сообщением

Вот с определений и нужно начинать.

Для каждого позитив - свое.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Вот с определений и нужно начинать.

Чи краще таки закінчувати? Починати можна з чого завгодно, головне — результат.

Для каждого позитив - свое.

Угу — зайва булочґа…

Поделиться сообщением

Таки начинать.

Когда люди спорят каждый о своем, ни о какой истине не может быть и речи.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Таки начинать.

Когда люди спорят каждый о своем, ни о какой истине не может быть и речи.

Невже відповідь від цього змінюється? :)

Поделиться сообщением

Конечно!

Разве это не ясно?

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Конечно!

Разве это не ясно?

А справді не змінюється. :)

Питання я не даремно поставив загалом.

Давайте разом розберемось.

Ось наприклад в роботі. Робота набридла, стомився, колега дратує, директор дебіл… але ж є й позитивна сторона питання — робота таки цікава, та ще й приносить гроші, та й роботу в решті-решт можна змінити. За що треба чіплятися в цьому випадку? Сумувати, самого себе жаліти, чи таки знаходити позитив і чіплятися за нього?

В коханні. Посварилися Ви наприклад зі своєю дівчиною, яку дуже сильно любили. За що треба чіплятися? Може таки на позитив — «дівак в нашому селі багато, і ще знайду собі набагато гарніше», чи намагатися миритися? :) Можна, звісно ж, і вени собі порізати.

Звісно ж, хтось бачить позитив в кубі ширки, напозитивився собі і ходить собі по вулиці лякає перехожих. Ось один такий, дуже позитивний парніша (5.8МБ). :) Це ж не позитив - це ілюзія позитиву, а справді навпаки — негатив. Але це окрема тема, що вважати за позитив. Тому я і запропонував говорити про це загалом, на рівні простих і однозначно зрозумілих речей. Коли людина сумує, бачить лише негатив, то навряд чи людина в такому стані здатна на щось хороше і корисне.

31. Бачити негатив треба, а чіплятися потрібно таки за позитив. :)

311. Ви зі свого боку можете привести свої приклади, якщо я Вас не переконав.

Поделиться сообщением

В любом случае - за позитив! Нужно уметь радоваться: солнышку (пусть и жгучему), дождику и т.д. И, самое главное, нужно уметь радоваться за других! Вы пробовали?

Поделиться сообщением

Все же любой спор нужно начинать с согласования определений. Иначе будет спор слепого с глухим.

Ну, например:

Ось наприклад в роботі. Робота набридла, стомився, колега дратує, директор дебіл… але ж є й позитивна сторона питання — робота таки цікава, та ще й приносить гроші, та й роботу в решті-решт можна змінити. За що треба чіплятися в цьому випадку? Сумувати, самого себе жаліти, чи таки знаходити позитив і чіплятися за нього?

А для другого человека позитив само наличие работы. Или ее отсутствие. И Ваш пример теряет смысл.

Или мы начинаем спорить об квартире. Для Вас квартира хорошая, большая. А мне, например, плохо на первом этаже. И пока мы не прийдем к решению, что такое хорошая квартира спор не превратиться в конструктив.

Если по сути: я думаю, чем выше организация самого человека, чем выше его культурный уровень, уровень умственного развития, тем более значим именно позитивный опыт. Негативный опыт значим для дебилов. Это просто моя личная точка зрения.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
А для другого человека позитив само наличие работы. Или ее отсутствие. И Ваш пример теряет смысл.

Или мы начинаем спорить об квартире. Для Вас квартира хорошая, большая. А мне, например, плохо на первом этаже. И пока мы не прийдем к решению, что такое хорошая квартира спор не превратиться в конструктив.

Так тому і питання було поставлено загалом. Себто позитив загалом - це однозначно зрозумілі позитивні речі, чи позитив на смак, але таки позитив, а не ілюзії чи індульгування. :) Ви ускладняєте. Пізніше напишу навіщо я створював це опитування.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...