Перейти к публикации
Гость Dzhmil

Питання до українців

Оцените эту тему

Коли до вас звертаються "скажитє, сколька врємья?" ви:  

4 пользователя проголосовало

1. 1.

• відповідаєте коротким прямим ударом в обличчя
      1
    • відповідаєте українською
      1
    • відповідаєте українською, але називаєте невірний час
      0
    • відповідаєте російською «пошьол на х**!»
      2
    • відповідаєте «я вашої псячої мови не розумію»
      0

Рекомендованные сообщения

Гость Dzhmil

Бува що до українця в Українській (начебто) державі досі звертаються малозрозумілою мовою (нібито "русскаю"). Цікаво, як реаґують на таке собі просте запитання "котра година" українці-відвідувачі цього форума?

Поделиться сообщением

Очень высокий уровень культуры, видимо, не позволяет настоящему украинцу, в Вашем понимании, ответить правильно на вопрос, да еще и по-русски.

Поделиться сообщением

Гость Dzhmil

Подібна форма поведінки адекватна в умовах мовної окупації і лінґвоциду.

Вам багато росіян в Росії скажуть українською у відповідь на запитання українською?

Але ось від українців вимагається - російською на російську. Тобто ми що, гірші від москалів?

Поделиться сообщением

Тобто ми що, гірші від москалів?

Надоели эти комплексы. Никак нельзя быть самим собой. Еще и окупацию приплели.

Поделиться сообщением

Гость Dzhmil

Усі нації є самі собою. І розмолвляють власними мовами. Лише українцям чомусь зась - обов'язково треба відказувати іншою. А як тут будеш "самим собою", якщо от, наприклад, в Україні редактор українського видання на форумі українського міста принципово не вживає української мови? Що це, як не окупація? А що це тоді? Нормальний стан речей? Чи вам не відомо: в незалежній державі недержавною мовою має право розмовляти або полонений, або окупант.

Поделиться сообщением

Тобто ми що, гірші від москалів?

Судячi з останніх дій ... Так! Малоросiянi гiрше кацапів

Поделиться сообщением

В незалежній державі номально, когда человек разговаривает на том языке, на каком ему хочется. Когда человека заставляют разговаривать на чужом ему языке, ни о какой демократии речи быть не может.

А як тут будеш "самим собою", якщо от, наприклад, в Україні редактор українського видання на форумі українського міста принципово не вживає української мови?

Здесь Ваши комплексы и вылазят. Я не принципиально разговариваю, а разговариваю на родном языке. И Вам не указываю на каком разговаривать. В отличие от Вас.

Поделиться сообщением

По ходу: если бы меня спросили по-английски, я бы ответил на английском, если бы по-украински, соответственно, украинским.

Для меня культурно ответить на языке спросившего (конечно, если я его знаю).

Вот и сравнивайте позиции.

Поделиться сообщением

Ну, и где Вы нашли українофобію?

Я сделал такой же вывод из Ваших же слов.

Провокации - не лучший метод ведения диалога.

Поделиться сообщением

Dzhmil

Извините, я нечаянно убил Ваш пост.

Действительно, нечаянно.

Поделиться сообщением

Не треба бана! Я не казав, що украiнцi гiрш москалів!!!

Поделиться сообщением

Гость Dzhmil

Я ніде не припускався образи національності. Але ви мені обіцяли банити за антисемітизм (образу євреїв). На що я сказав, що я нагадаю вам, коли ви пропускатиме повз очі випадки українофобії.

http://sobitie.com.ua/phorum/viewtopic.php...er=asc&start=30

Зараз такий саме випадок, пряма образа українців.

Тому я вимагаю бана Systemoff.

Висновки можна робити різні, але він висловився прямо й недвозначно.

І не треба терти мої пости, це доводитть лише вашу непевність і нездатність до дискусії плюс повну відсутність слушної арґументації.

Поделиться сообщением

Гость Dzhmil
Не треба бана! Я не казав, що украiнцi гiрш москалів!!!

Відомо, що "малоросіяни" це зневажлива назва українців. Так що не треба викручуватися.

Поделиться сообщением

1.Я извинился за то, что сделал не специально.

2.Я буду решать, кто что нарушил.

3.Вы пришли и провоцируете межнациональную рознь.

4.Посмотрите в зеркало.

Поделиться сообщением

Dzhmil

я мав на увазi бидлоту хохляцко-малоросскую, а не справжніх українців

Поделиться сообщением

еще один появился человек. я даже знаю с кем он подружится!!! >>

отвечу на русском языке сколько время НА САМОМ деле. врать не буду. 8)

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Відомо, що "малоросіяни" це зневажлива назва українців. Так що не треба викручуватися.

Джмелю, я теж іноді застосовую у розмові поняття хохол-малорос. Тут Ви, шановний, трошки погарячкували. Малися на увазі ті постаті, які з’являючись українцями не можуть цього зрозуміти і зробити відповідні висновки.

Поделиться сообщением

Івасик Телесик, как Вы ответили на вопрос?

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

відповідаєте українською

Поделиться сообщением

Гость Dzhmil

Те, що я "провоцирую" - це ваша оцінка моєї діяльності, інший може вважати протилежне.

А тут - прямий українофобський вислів. Я спіймав вас на слові. І бачу, що ви своїх слів не дотримуєте. Як накажете до цього ставитися?

До речі, на цьому форумі навіть немає української версії, і це при тому, що переважна більшість мешканців Кам'янського є українці, а українська мова є державною в країні. Що це як не провокування міжнаціональної ворожнечі? Я вас можу звинуватити в дискримінації за ознакою національності українців. Ще питання, хто тут чого провокує. Ви подумайте.

І відправте у бан Systemoff, будьте господарем власного слова, а не базарною бабою, яка сама не розуміє, що верзе.

Поделиться сообщением

Гость Ivan

такие тупые опросы прибивать стоит: вопрос на русском - варианта ответа на русском нету.

а это вообще цирк:

в незалежній державі недержавною мовою має право розмовляти або полонений, або окупант.

интересно кто и в какой стране так решил? :lol: :lol: :lol:

Поделиться сообщением

Гость Dzhmil
такие тупые опросы прибивать стоит: вопрос на русском - варианта ответа на русском нету.

Як це нема?

А оце:

"Пошьол на х**!"?

Поделиться сообщением

Те, що я "провоцирую" - це ваша оцінка моєї діяльності, інший може вважати протилежне.

Но решать буду я.

А тут - прямий українофобський вислів. Я спіймав вас на слові. І бачу, що ви своїх слів не дотримуєте. Як накажете до цього ставитися?

Если бы Вы не провоцировали и быстренько потом не делали глупых, НА МОЙ ВЗГЛЯД, выводов, я бы как-то реагировал и старался помочь пользователю. Мне дорог каждый пользователь, но не тот, от которого ВСЕ будут чувствовать дискомфорт.

До речі, на цьому форумі навіть немає української версії, і це при тому, що переважна більшість мешканців Кам'янського є українці, а українська мова є державною в країні. Що це як не провокування міжнаціональної ворожнечі? Я вас можу звинуватити в дискримінації за ознакою національності українців. Ще питання, хто тут чого провокує. Ви подумайте.

До речі, ее здесь и не будет.

А логики в остальном - нет и не пахнет. Делать такого рода выводы из таких утверждений - удел слабых.

І відправте у бан Systemoff, будьте господарем власного слова, а не базарною бабою, яка сама не розуміє, що верзе.

И не подумаю.

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...