Перейти к публикации
Гость Івасик Телесик

Ми в світі

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Гость Івасик Телесик

Ми в світі

Україна – найбільша держава в Европі – 603,7 тыс. км2 – це 5,7% Европи

Україна займає 0,44% всіх теренів Землі

Українська мова має статус реґіональної у Сербії

Україна - єдина держава в світі, де мали місце три тури виборів Президента: в жовтні, листопаді та грудні 2004 року. (хоча третій тур був реплеєм другого туру)

На території України знаходиться географічний центр Европи – село Ділове (Рахівський район Закарпатської області)

На північно-східній околиці селища Добровеличківка на Златопільщині *1 знаходиться географічний центр України (48о23’ п.ш. и 31о11’ с.д.)

Поблизу міста Канів знаходиться найбільша в Европі балка – Хмелянський байрак. Його довжина – понад 8 км, глибина досягає 70 м

Україна входить у число держав, які мають дослідні станції в Антарктиді

До 1793 року королі Франції присягали на Євангелії, що була привезена в ХІ ст. з Києва

Найперша Конституція в світі написана 1710 року Гетьманом України Пилипом Орликом

В Україні знаходиться потухлий вулкан – Карадаг (Крим)

В Україні – найдовша в світі гіпсова печера "Оптимістична". Обстежено лише 157 км її лабіринту, загальна довжина невідома

Нікопольський (Січеславщина *2) марґанцево-рудний басейн – найбільший у світі

По запасам ртутної руди наша країна посідає друге місце у світі

По запасам граніту й лабрадориту Житомирська область є найпершою в Европі

Українське місто Луганськ є місцем температурних контрастів: тут було зазначено як найнижчу (– 41,9оС), так і найвищу (41оС) температуру повітря в країні

Дніпро є третьою за величиною рікою Европи (2 201 км)

Дунай, який протікає теренами Української Бесарабії, є другою за величиною рікою Европи

Найбільше озеро України – Ялпуг – має площу 149 км

Найглибше озеро України – Світязь на Волині – має глибину 58,4 м

Українські чорноземи – найродючіші ґрунти на Землі

В Україні розташовано найвеличезніший степовий заповідник у світі – Асканія-Нова. Тут утримаються біля 50 різновидів тварин з усіх континентів планети

Великоанадольський ліс – перший штучний ліс у світі. Його фундатором був В. Ґрафф. Досьогодні зберігаються дерева, що їх посаджено 1845 року.

Найстаріше дерево України – 1 300-річний дуб в урочищі Юзефін Рівненської області на Волині

*1) Златопільщина - область навколо міста Златопіль (наразі тимчасово має назву Кіровоґрад)

*2) Січеславщина - область навколо міста Січеслав (наразі тимчасово має назву Днєпропєтровск)

ЧИСЛЕНІСТЬ УКРАЇНЦІВ У СВІТІ

Українці посідають 23 місце серед народів світу за чисельністю.

(1-е китайці, росіяни посідають 5-е, поляки 24-е)

Нас 46 мільйонів.

79% українців мешкають в Україні.

Решта - в світі:

Австралія - 30.000

Австрія - 5.000

Азербайджан - понад 32.000

Аргентина - близько 250.000 за неофіційними даними – до 500 000

Бельгія - понад 2.000

Білорусь - 300.000

Бразилія - близько 350.00; за неофіційними даними – до 400 000

Велика Британія - 20-30.000; за неофіційними даними – до 35 000

Венесуела - 800-1.300

Вірменія - понад 8.000

Грузія - близько 41.000

Естонія - понад 39.000

Казахстан - 896.000

Канада - понад 1 млн.

Киргизстан - 71.200

Латвія - понад 69.000

Литва - близько 45.000

Молдова - 600.000

Німеччина - 20.000

Нова Зеландія - 200-300

Парагвай - 5-9.000

Польща - 300-350.000; за неофіційними даними – до 500 000

Російська Федерація - 4.3 млн.; за неофіційними даними – до 15 000 000

Словаччина - 10.000

США понад - 740.000

Таджикистан - 11.000

Туркменистан - понад 35.000

Узбекистан - понад 153.000

Франція - 25-30.000

Чехія - понад 15.000

Швеція - понад 2.000

Поделиться сообщением

Найперша Конституція в світі написана 1710 року Гетьманом України Пилипом Орликом

В отличие от других стран, сколько раз она потом менялась?

И кому это помогло?

*1) Златопільщина - область навколо міста Златопіль (наразі тимчасово має назву Кіровоґрад)

*2) Січеславщина - область навколо міста Січеслав (наразі тимчасово має назву Днєпропєтровск)

Статус "тимчасово" ей приписываете только Вы. А по сути это ложь.

Поделиться сообщением

Украина - экономически не стабильная страна.

Украина - это низкий уровень жизни.

Украина - это ОДНА БОЛЬШАЯ ПРОБЛЕМА.

а то, что Вы перечислили про любую страну можно написать, даже список получше выйдет.

не нашла в списке, что в Украине высокий з/п и нормальные условия для жизни ВСЕГО народа.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Украина - экономически не стабильная страна.

Економіка в країні як раз стабільна. Є інші проблеми.

Украина - это низкий уровень жизни.

Та Ви шо? То Ви напевно не в курсі, що таке справді низький. :) Рівень не високий, і міг и бути ВЖЕ вище - це правда, але ж вдячні ми за це повинні як раз не Україні, а паразитуючим олігархічним структурам, які в цьому не зацікавлені, бо це не входить в іх економічні інтереси.

Украина - это ОДНА БОЛЬШАЯ ПРОБЛЕМА.

Для кого Україна проблема? Для Вас? :roll:

а то, что Вы перечислили про любую страну можно написать, даже список получше выйдет.

Наприклад? Яка ще країна сама велика у Європі? В якої країні була написана найперша конституція? В якої ще країні знаходиться географічний центр Європи?.... :)

не нашла в списке, что в Украине высокий з/п и

А в якої країні вони високі? В нас, в середньому, такі ж самі, як у і Россії (не плутати з Москвою), більші, ніж в багатьох колишніх країнах СССР, за виключенням лише Прибалтиці.

Ви хочете все і від разу? Я теж! :) Але так не буває. :)

нормальные условия для жизни ВСЕГО народа.

Але умови і не самі погані. Щоправда, могли б бути набагато кращими.

Поделиться сообщением

хорошо рассуждать.

почему - то гос-во элементарно не может обеспечить, например, доступное жилье.

да, конечно, экономика СТАБИЛЬНО ПЛОХАЯ!

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
почему - то гос-во элементарно не может обеспечить, например, доступное жилье.

Тобто якщо Вас зараз зробити президентом, то Ви відразу би це питаннячко вирішили? :) Яким чином? Давайте подумаємо разом, що, на Вашу думку, держава не зробила певного, і що треба зробити? :)

да, конечно, экономика СТАБИЛЬНО ПЛОХАЯ!

:)

Поделиться сообщением

Гость Ivan

ну да у нас все хорошо только "истинные патриоты" нашей страны живут и работают в Мацкве :lol:

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd

В отличие от других стран, сколько раз она потом менялась?

И кому это помогло?

Статус "тимчасово" ей приписываете только Вы. А по сути это ложь.

+1!!!

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Економіка в країні як раз стабільна. Є інші проблеми.

Странно что мировые рейтинги так не считают. Да и инвесторы как-то толпами сюда не ломаятся. Видимо они с Вами не знакомы и не знают, что у нас стабильная экономика. Она у нас стабильно отсталая.

Та Ви шо? То Ви напевно не в курсі, що таке справді низький. :)

Ну ВСЕГДА можно найти хуже! В племени тумбо-юмбо наверняка уровень жизни хуже чем у нас! ГГГГ...

Наприклад? Яка ще країна сама велика у Європі?

Россия. И георгафически и политически.

В якої країні була написана найперша конституція?

Первая реально действующая вероятно в США.

В якої ще країні знаходиться географічний центр Європи?.... :)

А это ДОСТИЖЕНИЕ? ГГГГГ...

А в якої країні вони високі?

Относительно нас например в Польше!

В племени тумбо-юмбо конечно хуже!!! ГГГГГ...

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Странно что мировые рейтинги так не считают. Да и инвесторы как-то толпами сюда не ломаятся. Видимо они с Вами не знакомы и не знают' date=' что у нас стабильная экономика. Она у нас стабильно отсталая.[/quote']

Стабильність і стан - це дуже різні речі. А не лізуть до нас інвестори завдяки навіть не стільки економиці, скільки законодавству.

Та Ви шо? То Ви напевно не в курсі, що таке справді низький. :)

Ну ВСЕГДА можно найти хуже! В племени тумбо-юмбо наверняка уровень жизни хуже чем у нас! ГГГГ...

Якщо зрівнювати з усім світом, то по рівню життя Україна займає 77 місто з 177 країн. Якщо зрівнювати з країнами колишнього Совка, то 5-те. Це мало, ми здатні на більше, але про причин я писав вище. Голосуйте далі за олігархів і очікуйте. :roll:

Россия. И георгафически и политически.

Россія - це не Європа. Якщо подивитися на карту, то можна побачити, що вона навіть більше азія. А взагалі, Россія - це євразія.

Первая реально действующая вероятно в США.

А що таке реально діюча? :) Діюча таки в Україні.

В якої ще країні знаходиться географічний центр Європи?.... :)

А это ДОСТИЖЕНИЕ? ГГГГГ...

А при чому отут досягнення? Там що, список досягнень процитований?

А в якої країні вони високі?

Относительно нас например в Польше!

У США, у Німеччині, у Лондоні! У Польщі не такі уж і високі. :) Більше, ніж у нас, але не високі. А взагалі, коректно зрівнювати зі странами колишнього Совка, враховуючи можливості країни.

В племени тумбо-юмбо конечно хуже!!! ГГГГГ...

Гра слів. Я спираюся таки на цифри, а Ви на слова. :)

Поделиться сообщением

Ivan

ну да у нас все хорошо только "истинные патриоты" нашей страны живут и работают в Мацкве Laughing

Вы все не понимаете, Тэлэсык у нас Штирлицем в МАСКВЕ работает, под прикрытием. А через наш форум шифровки в центр шлет :lol:

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Стабильність і стан - це дуже різні речі. А не лізуть до нас інвестори завдяки навіть не стільки економиці, скільки законодавству.

Стабильность в стране+законодательство есть НЕОТЬЕМЛЕМЫМИ составляющими стабильной экономики в итоге. Экономика НЕ может иметь подьёма и быть стаильной при полном игнорировании законодательства. Пока одних будут облагать нереальными налогуми, а другим давать льготы слово ЭКОНОМИКА по отношению к Украине по большому счёту ВООБЩЕ неприменимо!

Якщо зрівнювати з усім світом, то по рівню життя Україна займає 77 місто з 177 країн.

Можно увидить ИСТОЧНИК данных?

Якщо зрівнювати з країнами колишнього Совка, то 5-те. Це мало, ми здатні на більше, але про причин я писав вище. Голосуйте далі за олігархів і очікуйте. :roll:

Лучше я буду голосовать за ОЛИГАРХОВ, чем за подоноков-нацистов.

Вы эту страну вообще в Ж загоните. Так как амбиций много, но это и ВСЁ. Кстати любимые Вашми УНА-УНСО тоже присутсвуют в парламенте. И продаются они так же как и остальные.

Россія - це не Європа. Якщо подивитися на карту, то можна побачити, що вона навіть більше азія. А взагалі, Россія - це євразія.

И?

А що таке реально діюча? :)

Реально действующая - нормы которой выполняются ВСЕМИ. И органами власти, правопорядка, спецслужбами и т.п. И гражданами страны!

Діюча таки в Україні.

Да что Вы ЧЕШЕТЕ! На неё ВСЕ уже положили!

Президент, ВР, кабмин, суды, прокуратура,милиция... ВСЕ! Какая она нафиг действующая???

Ну Вы это именно так преподносите!

У Польщі не такі уж і високі. :) Більше, ніж у нас, але не високі.

Уже ОЩУТИМО выше чем у нас!

А взагалі, коректно зрівнювати зі странами колишнього Совка, враховуючи можливості країни.

Сравнивать нужно с теми, кто начал развитие приблизительно вместе с нами.

Гра слів. Я спираюся таки на цифри, а Ви на слова. :)

Ха-ха-ха! Покажтие мне хоть ОДНУ цифру уровня жизни которую Вы привели! Хоть ОДНУ! :)

Поделиться сообщением

по территории в Европе на первом месте Дания +-+

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Покажтие мне хоть ОДНУ цифру уровня жизни которую Вы привели! Хоть ОДНУ! :)

За вам важко спілкуватися, Ви не читаєте що Вам пишуть.

Україна займає 77 місто з 177 країн

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Покажтие мне хоть ОДНУ цифру уровня жизни которую Вы привели! Хоть ОДНУ! :)

За вам важко спілкуватися, Ви не читаєте що Вам пишуть.

Україна займає 77 місто з 177 країн

Я Вас спросил о том, на каком потолке Вы это списали?

Вы не ответили. Так что эта "цифра" пока что ничего не значит! Пока неизвестен её источник и достоверность этого источника не установлена!

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Стабильность в стране+законодательство есть НЕОТЬЕМЛЕМЫМИ составляющими стабильной экономики в итоге. Экономика НЕ может иметь подьёма и быть стаильной при полном игнорировании законодательства.

Стовідсотково! Але ж Ви наче почали про інвесторів. Так ось законодавства виходить вистачає' date=' що б економіку не трясло. І її не трясе. А ось щодо інвесторів, то не бачимо ми їх тут не від того, що економіка не стабільна, бо цього одного мало, а взагалі від відсутності сприятливих умов, стабільність - це лише один аспект цих умов.

Пока одних будут облагать нереальными налогуми, а другим давать льготы слово ЭКОНОМИКА по отношению к Украине по большому счёту ВООБЩЕ неприменимо!

І да, і ні. Держава повинна все зробити для розвитку малого і середнього бізнесу, і тому числі на рівні податків, але й не тільки на цьому рівні. Бюджет країни повинен формувати не великий бізнес, а середній і малий.

Якщо зрівнювати з усім світом, то по рівню життя Україна займає 77 місто з 177 країн.

Можно увидить ИСТОЧНИК данных?

В нетрях купа джерел. Але ось Вам певне посилання: http://e-finance.com.ua/ru/ratings/2006/11...njala_77_mesto/

Лучше я буду голосовать за ОЛИГАРХОВ, чем за подоноков-нацистов.

Яких падонків нацистів? За Мороза?

Вы эту страну вообще в Ж загоните.

Хто МИ? :roll: Я що, нацист? Я схожий на націонал-соціаліста?

Аааа, по ОРТ Вам про це росказали, ну ну.... :roll:

Так как амбиций много, но это и ВСЁ. Кстати любимые Вашми УНА-УНСО тоже присутсвуют в парламенте. И продаются они так же как и остальные.

LOL! :lol:

И?

Що і? Вже забули про що ми говорили? :)

А що таке реально діюча? :)

Реально действующая - нормы которой выполняются ВСЕМИ. И органами власти, правопорядка, спецслужбами и т.п. И гражданами страны!

Так і було.

Діюча таки в Україні.

Да что Вы ЧЕШЕТЕ! На неё ВСЕ уже положили!

Президент, ВР, кабмин, суды, прокуратура,милиция... ВСЕ! Какая она нафиг действующая???

То Ви особисто на неї поклали, а не усі.

Ну Вы это именно так преподносите!

Та Ви шо? :shock: То Вам здалося.

Тема про нас у світі, а не про наші досядження.

У Польщі не такі уж і високі. :) Більше, ніж у нас, але не високі.

Уже ОЩУТИМО выше чем у нас!

А взагалі, коректно зрівнювати зі странами колишнього Совка, враховуючи можливості країни.

Сравнивать нужно с теми, кто начал развитие приблизительно вместе с нами.

Правильно! І Польща почала це робити набагато раніше. І на Совку вона піднялася дуже непогано, а нам немає на кому підніматися, і ресурси в нас Коцопстан за часи Совка висмоктав, будував собі цілі міста в Сибіру.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Стовідсотково! Але ж Ви наче почали про інвесторів. Так ось законодавства виходить вистачає' date=' що б економіку не трясло. І її не трясе. [/quote']

Да с ЧЕГО Вы это решили??? Ха-ха-ха...

А ось щодо інвесторів, то не бачимо ми їх тут не від того, що економіка не стабільна, бо цього одного мало, а взагалі від відсутності сприятливих умов, стабільність - це лише один аспект цих умов.

Разумеется! Но аспект немаловажный.

І да, і ні. Держава повинна все зробити для розвитку малого і середнього бізнесу, і тому числі на рівні податків, але й не тільки на цьому рівні. Бюджет країни повинен формувати не великий бізнес, а середній і малий.

ЗАЗ, ОПЯТЬ получивший льготы это малый или средний бизнес? ГГГГГ...

В нетрях купа джерел. Але ось Вам певне посилання: http://e-finance.com.ua/ru/ratings/2006/11...njala_77_mesto/

Спасибо! ОЧЕНЬ показательно! Согласно этого рейтинга по уровню жизни идут Россия, Белоруссия, Украина! ГГГГ... Это правда так?

Яких падонків нацистів? За Мороза?

За Мороза по моему никто кроме него самого больше не проголосует!

Иуд никто не любит. Буду голосовать за БЮТ. Не лучший вариант, но иного НЕТ.

ВЫ - фанатики националисты. Демагоги и балаболы. На кого похожи Вы я не знаю. Пока не видел.

Аааа, по ОРТ Вам про це росказали, ну ну.... :roll:

Я бы с радостью посмотрел ОРТ, да у меня не принимает.

Россия ВСЕМ миром кроме Вас считается Европейской страной.

Резать на части ради Вашего тщеславия никто не будет я думаю.

Так і було.

ГГГГГ... Лично видели? Или дедушка рассказал? :lol:

Да вот я как раз и не "поклал"!

Я выполняю её нормы.

Я не издаю антиконституционных указов, не ввожу внутренние войска в столицу, не блокирую дороги и не делаю анстиконституционных заявлений в СМИ. Перечисленные мною люди это СДЕЛАЛИ! АААа... Вы же в Москве не в курсе... У нас тут чуть гражданская войнушка не случилась...

Та Ви шо? :shock: То Вам здалося.

Тема про нас у світі, а не про наші досядження.

:lol:

Правильно! І Польща почала це робити набагато раніше. І на Совку вона піднялася дуже непогано, а нам немає на кому підніматися, і ресурси в нас Коцопстан за часи Совка висмоктав, будував собі цілі міста в Сибіру.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Большего дебилизма сказать было НЕЛЬЗЯ!!!

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Да с ЧЕГО Вы это решили??? Ха-ха-ха...

Тому що економіку не трясе. Навіть не зважаючи на політичну кризу. Наприклад інфляція у квітні склала 0%.

Разумеется! Но аспект немаловажный.

Ніхто це не заперечує' date=' але ж далеко і не єдиний. Тільки цього не достатньо, тому ми їх тут і не бачимо.

ЗАЗ, ОПЯТЬ получивший льготы это малый или средний бизнес? ГГГГГ...

Так я як раз і кажу про те, що зараз всілякі Азарови ро######ть зовсім не те, зо дійсно необхідно. І все тому, що це антиукраїнські олігархічні політики.

Спасибо! ОЧЕНЬ показательно! Согласно этого рейтинга по уровню жизни идут Россия, Белоруссия, Украина! ГГГГ... Это правда так?

Правда. У Россії є нафта і газ, а це не аби який стимул, в нас вона їх висмоктала ще за часи совка. Але Россія стоїть вище за рахунок Москви, а різниця між Москвою і всією останньою Россією - дуже велика.

ВЫ - фанатики националисты. Демагоги и балаболы. На кого похожи Вы я не знаю. Пока не видел.

Бла, бла, бла....

Россия ВСЕМ миром кроме Вас считается Европейской страной.

Резать на части ради Вашего тщеславия никто не будет я думаю.

Мдааааа..... :lol:

Да вот я как раз и не "поклал"!

Я выполняю её нормы.

Я не издаю антиконституционных указов, не ввожу внутренние войска в столицу, не блокирую дороги и не делаю анстиконституционных заявлений в СМИ. Перечисленные мною люди это СДЕЛАЛИ! АААа...

Те не зробив, се не зробив.... І добре. Бо для того, що б щось робити, треба бути впевненим в тому, що робиш правильно, розуміти предмет діяльності.

Вы же в Москве не в курсе... У нас тут чуть гражданская войнушка не случилась...

Дреде, а давайте Ви не будете грати словами? Мені відомо не менше за Вашого.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Большего дебилизма сказать было НЕЛЬЗЯ!!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ви не в темі.

Що саме Вам здалося в моїх словах неправильних?

Що Польща на Совку і свій час піднялася? Забули про те, як з Польщі все до нас перли, як ми купували переважно польські товари?

Чи може це Ви стосовно висмоктаних ресурсів? Так відкрийте Велику Советську Енциклопедію і почитайте скільки в Україні було газу, заліза, нафти (нафти було не дуже багато, але нам би вистачило до сьогоднішнього дню), тощо. Почитайте, почитайте, не лініться.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Тому що економіку не трясе. Навіть не зважаючи на політичну кризу. Наприклад інфляція у квітні склала 0%.

ХА-ХА-ХА!!!! УУУУУ... Мда. Как у Вас всё запущено то! Производство ПАДАЕТ, а так всё хорошо. И инфляция 0! Только почему-то доллар подорожал! ГГГГг....

Ніхто це не заперечує, але ж далеко і не єдиний. Тільки цього не достатньо, тому ми їх тут і не бачимо.

Не единственный, но ОЧЕНЬ важный. Один из основополагающих!

Так я як раз і кажу про те, що зараз всілякі Азарови ро######ть зовсім не те, зо дійсно необхідно. І все тому, що це антиукраїнські олігархічні політики.

ЗАЗ имел льготы и ДО Азарова.

Правда. У Россії є нафта і газ, а це не аби який стимул, в нас вона їх висмоктала ще за часи совка. Але Россія стоїть вище за рахунок Москви, а різниця між Москвою і всією останньою Россією - дуже велика.

У России газ! А в Белорусии что? Картошка? ГГГГ...

Бла, бла, бла....

Вот-вот! Именно об этом и говорю! Ха-ха-ха...

Те не зробив, се не зробив.... І добре. Бо для того, що б щось робити, треба бути впевненим в тому, що робиш правильно, розуміти предмет діяльності.

Это вообще к ЧЕМУ было? Вы ещё не поняли, что Конституция на Украине ПУСТОЙ звук для всех ветвей власти, в т.ч. и президента???

Да? Так чего под дурака косите раз известно?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ви не в темі.

Що саме Вам здалося в моїх словах неправильних?

Що Польща на Совку і свій час піднялася? Забули про те, як з Польщі все до нас перли, як ми купували переважно польські товари?

ГГГ... Вы ещё МНЕ порасказывайте КАК оно было в 90х. Что тягали НА Польшу, а что ИЗ польши. Чтоб Вы знали польша потре######ла НАШИХ товаров не меньше чем мы их.

Чи може це Ви стосовно висмоктаних ресурсів? Так відкрийте Велику Советську Енциклопедію і почитайте скільки в Україні було газу, заліза, нафти (нафти було не дуже багато, але нам би вистачило до сьогоднішнього дню), тощо. Почитайте, почитайте, не лініться.

ГААААААААААААААА.... НЕФТЬ высосали... И ГАЗ! Ивасык! У Вас БЕЛОЧКА! Вам такое название ТЮМЕНЬ говорит что-нибудь? Так вот ВСЯ наша нефть и ВЕСЬ газ за ВСЁ время существования Украины это даже не "пук" по сравнению с Тюменью! Не бредьте! Ну не смешно даже! :lol: :lol: :lol:

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
ХА-ХА-ХА!!!! УУУУУ... Мда. Как у Вас всё запущено то! Производство ПАДАЕТ' date=' а так всё хорошо. И инфляция 0! [/quote']

Де воно упало? У Вас в конторі? Ніде не падає, а у Вас падає. Розберіться з менеджментом. Чи Ви і є менеджмент?

Только почему-то доллар подорожал! ГГГГг....

Доляр, шановний, виріс скрізь. Читайте фінансові новини. Але, не зважаючи на це, в НБУ курс 5.05. Ось чому так? Від НЕ стабильності, чи від чого? А ну дайте свою оцінку. :)

А взагалі, гривня дуже сильно недооцінена. Але це окрема тема.

Ніхто це не заперечує, але ж далеко і не єдиний. Тільки цього не достатньо, тому ми їх тут і не бачимо.

Не единственный, но ОЧЕНЬ важный. Один из основополагающих!

Дреде, що Ви газуєте? І головне - куди?

Не треба мені їздити во вухам. Там, де Ви навчалися, я викладав.

Ми почали з чого? З інвесторів! Інвестори до нас не дуже поспішають не від того, що економіка не стабильна, а від купи іншик проблем. І Ви самі щойно погодилися з тим, що однієї стабильності не достатньо (таки почало нарешті доходити після декількох постів). Ось коли будуть вирішини усі проблеми, чи принаймні критична їх більшість, тоді і інвестор до нас прийде.

У России газ! А в Белорусии что? Картошка? ГГГГ...

У Білорусі немає олігархів.

Это вообще к ЧЕМУ было? Вы ещё не поняли, что Конституция на Украине ПУСТОЙ звук для всех ветвей власти, в т.ч. и президента???

А яка може бути конституція, коли скрізь бандюки при владі - «правящавя кааліція», які її, конституцію, в йух не ставили? Ви пропонуєте президенту бігати з рогаткою проти кулемета?

Президент ще в нас сикло і баран. :)

Да? Так чего под дурака косите раз известно?

Під дурня косить той, хто багато про це говорить. :)

ГГГ... Вы ещё МНЕ порасказывайте КАК оно было в 90х. Что тягали НА Польшу, а что ИЗ польши. Чтоб Вы знали польша потре######ла НАШИХ товаров не меньше чем мы их.

Та Ви що? Вони в нас за фуйню скуповували дійсно цінності, а вони нам - жувальні гумки. Ви пора######те скільки зараз все це коштує, зрівняйте.

ГААААААААААААААА.... НЕФТЬ высосали... И ГАЗ! Ивасык! У Вас БЕЛОЧКА! Вам такое название ТЮМЕНЬ говорит что-нибудь? Так вот ВСЯ наша нефть и ВЕСЬ газ за ВСЁ время существования Украины это даже не "пук" по сравнению с Тюменью! Не бредьте! Ну не смешно даже! :lol: :lol: :lol:

Дреде, Ви не в темі, і що доводите вже в котрий раз. Тикаєте пальцем в небо. Візміть таки БСЕ і почитайте, там є цифри. І також почитайте коли в Тюмені розпочали здобич нафти, може дійде.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
ХА-ХА-ХА!!!! УУУУУ... Мда. Как у Вас всё запущено то! Производство ПАДАЕТ' date=' а так всё хорошо. И инфляция 0! [/quote']

Де воно упало? У Вас в которі? Ніде не падає' date=' а у Вас падає. [/quote']

У нас как раз прирост. Загрузка мощностей процентов 95. А упало, например на ДМКД. Это если брать город.

Розберіться з менеджментом. Чи Ви і є менеджмент?

Советуйте бабушке как носки вязать! ГГГГГГГ...

Доляр, шановний, виріс скрізь. Читайте финансові новини.

ДАААА??? ГГГГГГГГ....

Ой умора....

А гривня, тим часом, дуже недооцінена. Але це окрема тема.

Точно! Тут я с Вами согласен! Одна гривна должна быть... Должнаааа быть... равна 100 долларам! Правда никто не берёт по такой цене! :lol: :lol: :lol:

Дреде, що Ви газуєте? І головне - куди?

Не треба мені їздити во вухам. Там, де Ви навчалися, я викладав.

Лечите манию величия и комплекс Наполеона! ГГГГГ... :lol: :lol: :lol:

Ми почали з чого? З інвесторів! Інвестори до нас не дуже поспішають не від того, що економіка не стабильна, а від купи іншик проблем. І Ви самі щойно погодилися з тим, що однієї стабильності не достатньо (таки почало нарешті доходити після декількох постів). Ось коли будуть вирішини усі проблеми, чи принаймні критична їх більшість, тоді і інвестор до нас прийде.

Нет КУЧИ проблем есть две! Нестабильная экономика, дебильное законодательство= нестабильность в стране. Преподаватель из Вас как из дерьма пуля. :lol:

У Білорусі немає олігархів, починати потрібно з цього.

О! Вы за социализм и диктатуру? :lol: :lol: :lol:

А яка може бути конституція, коли скрізь бандюки при владі - «правящавя кааліція», які її, конституцію, в йух не ставили? Ви пропонуєте президенту бігати з рогаткою проти кулемета?

ВОТ! Я об этом и говорю, что Конституция у нас в стране НОМИНАЛЬНАЯ! Т.е. НЕ действующая.

Вот в этом АБСОЛЮТНО с Вами согласен! На 100%! Без шуток.

Вот и не косите! ГГГГГГ... :lol: :lol: :lol:

Та Ви що? Вони в нас за фуйню скуповували дійсно цінності, а вони нам - жувальні гумки. Ви пора######те скільки зараз все це коштує, зрівняйте.

Деточка... В 90х на Польшу фурами гнали консервы, станки и пр. промышленные железяки. А оттуда тягали, так да, ту самую продукцию.

Дреде, Ви не в темі, і що доводите вже в котрий раз. Візміть таки БСЕ і почитайте, там є цифри. І також почитайте коли в Тюмені розпочали здобич нафти.

Вы не знаете ЭЛЕМЕНТАРНЫХ вещей и утверждаете что кто-то не в теме? УЛЁТ! ГГГГГГГ.... :lol: :lol: :lol: САМИ почитайте! Гугл рулит, для тех кто не умеет читать на бумаге!

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
А упало' date=' например на ДМКД. Это если брать город.[/quote']

А Ви не в курсі про процеси щорозпочалися на ДМК? Чому я, у Москві, в курсі, а Ви, у Кам’янському, ні? Чи знаєте Ви, що на ДМК розпочалися НАРЕШТІ процеси оновлення?

Советуйте бабушке как носки вязать! ГГГГГГГ...

no comments

ДАААА??? ГГГГГГГГ....

Ой умора....

no comments

А гривня, тим часом, дуже недооцінена. Але це окрема тема.

Точно! Тут я с Вами согласен! Одна гривна должна быть... Должнаааа быть... равна 100 долларам! Правда никто не берёт по такой цене! :lol: :lol: :lol:

Реальна ціна гривні, якщо Ви не в курсі, десь 3.00 — 3.50 за $

Лечите манию величия и комплекс Наполеона! ГГГГГ... :lol: :lol: :lol:

no comments

Нет КУЧИ проблем есть две! Нестабильная экономика, дебильное законодательство= нестабильность в стране.

Знову пальцем в небо! І все напевно від того, що про інші проблеми я Вам ще не розповів. Розповідаю.

Крім цих двох проблем, є ще проблема політичної стабільності. І ця проблема ТЕЖ не остання, є ще аспекти. Думайте які саме, може здогадаєтесь.

Преподаватель из Вас как из дерьма пуля. :lol:

no comments

У Білорусі немає олігархів, починати потрібно з цього.

Я Вам вже казав, що Ви майстер додумувати за інших і впадаєте в крайнощі (максималіст)?

Відповідь на запитання — НІ.

ВОТ! Я об этом и говорю, что Конституция у нас в стране НОМИНАЛЬНАЯ! Т.е. НЕ действующая.

Правильно! Не діюча! Які можуть бути претензії до президента, якщо не він був ініціатором її недіяльності, а його опоненти (дуже толерантно кажучи), які почали перетягувати спочатку НЕЗАКОННО людей до своєї «кааліціі», що б отримати повну владу (300 голосів достатніх для змін у конституції), а потім внаглую скуповувати КС, і якщо все дійшло до того, що її, конституції, діяльність, ЦЮ проблему вирішити не могла?

Га?

Вот в этом АБСОЛЮТНО с Вами согласен! На 100%! Без шуток.

І я без жартів.

Вот и не косите! ГГГГГГ... :lol: :lol: :lol:

Дєцкій сат.

Деточка...

no comments

В 90х на Польшу фурами гнали консервы, станки и пр. промышленные железяки. А оттуда тягали, так да, ту самую продукцию.

Во-во, залізяки, пр. станки.... Одна залізяка = одна жувальна гумка.

Піднялися вони дуже непогано. І не вони в цьому винні, а ми самі. Цього разу, ми самі.

Дреде, Ви не в темі, і що доводите вже в котрий раз. Візміть таки БСЕ і почитайте, там є цифри. І також почитайте коли в Тюмені розпочали здобич нафти.

Вы не знаете ЭЛЕМЕНТАРНЫХ вещей и утверждаете что кто-то не в теме? УЛЁТ! ГГГГГГГ.... :lol: :lol: :lol: САМИ почитайте! Гугл рулит, для тех кто не умеет читать на бумаге!

І що ж Ви там накермували в Ґуґлі? А ну? :)

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
А Ви не в курсі про процеси щорозпочалися на ДМК? Чому я' date=' в Москві, в курсі, а Ви, у ДНДЗ, ні? Ви знаєте, що на ДМК розпочалися НАРЕШТІ процеси оновлення?[/quote']

Какой процесс ОБНОВЛЕНИЯ? Вы там с какого дерева упали? На ДМКД сейчас ЗАДНИЦА. Снижение зарплат, снижение обьёмов производства, грызня между владельцами... ОБОРЖАТЬСЯ С ВАС МОЖНО!!! :lol: :lol: :lol:

Реальна ціна гривні, якщо Ви ЩЕ не в курсі, десь 3.00 — 3.50 за $

Я ЗА! ЧЕСТНО! Докажите это моровому банку и всем будет хорошо!

ХА-ХА-ХА! АААА.... Блин... Нельзя так смеяться на ночь! :lol: :lol: :lol:

Крім цих двох проблем, є ще проблема політичної стабільності. І ця проблема ТЕЖ не остання, є ще аспекти. Думайте які саме, може здогадаєтесь.

Дак политическая стабильность как раз и достигается ЗАКОНАМИ и ИХ ВЫПОЛНЕНИЕМ! :lol:

Я Вам вже казав, що Ви майстер додумувати за інших, впадаєте в крайнощі (максималіст)?

Я ничего не додумывал! Я просто спросил! А вот Вы как раз додумали, что я якобы что то за Вас додумываю. Так что за собой бы следили! :lol: :lol: :lol:

Відповідь на запитання - НІ.

Ну вот! Видите как всё просто!

Правильно! Не діюча! Які можуть бути претензії до президента, якщо не він був ініціатором її недіяльності, а цого опоненти, які почали перетягувати спочатку НЕЗАКОННО людей до своєї «кааліціі», що б отримати повну владу (300 голосів достатніх для змін у конституції), а потім внаглую скуповувати КС, і якщо все дійшло до того, що її, конституції, діяльність, ЦЮ проблему вирішити не могла?

Во-первых я вообще не говорил о претензиях к президенту. Я говорил что у нас НЕТ действующей конституции. Мы о конституции разговаоривали. Я вижу Вы запамятовали. Во-вторых, раз уж Вы об этом заговорили.. Беспредел голубых, НИКАК не оправдывает беспредела президента. Есть ЗАКОН! Если ВР нарушает закон президент должен это ПРЕСЕЧЬ! ТОЧНО В СООТВЕТСТВИИ С БУКВОЙ ЗАКОНА. Или это НЕ президент! ЗАКОН, а ВЫСШИЙ закон это Конституция ПРЕВЫШЕ ВСЕГО. В США это ЕСТЬ. У нас НЕТУ. Так что по факту НЕТУ у нас никакой Конституции.

І я без жартів.

Да уж... Тут не до шуток. :)

Дєцкій сат.

Это на каком языке Вы говорите? ГГГГГГГГГГГГ... :lol: :lol: :lol:

ГГГГ... Ну... Вы, как ВЕЛИКИЙ советчик по менеджменту может так и поступали. Мы работали чуток иначе! :lol: :lol: :lol:

Піднялися вони дуже непогано. І не вони в цьому винні, а ми самі. Цього разу, ми самі.

Угу! Конечно мы сами виноваты! Потому что РАБОТАТЬ надо, а не трепаться.

І що ж Ви там накермували в Ґуґлі? А ну? :)

Я УЖЕ говорил. Ликбезов НЕ провожу. Сами моншер, САМИ! Ручками своими шаловливыми! ГГГГ... :lol: :lol: :lol:

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Какой процесс ОБНОВЛЕНИЯ? Вы там с какого дерева упали? На ДМКД сейчас ЗАДНИЦА. Снижение зарплат' date=' снижение обьёмов производства, грызня между владельцами... ОБОРЖАТЬСЯ С ВАС МОЖНО!!! :lol: :lol: :lol: [/quote']

Так ось, Дреде, поцікавтеся з чим це пов’язано. В заводоуправлінні є знайомі?

О, до речі, що там з Аулами? 8) Я таки був правий, що Ви мовчите? :)

У Білорусі немає олігархів' date=' починати потрібно з цього.[/quote']

І не треба тут співати, що Ви це запитали просто так, особливо враховуючи Ваше «О!» :)

Відповідь на запитання - НІ.

Ну вот! Видите как всё просто!

Що саме просто? :) Я нічого і не ускладняю, але й не спрощую. :)

Правильно! Не діюча! Які можуть бути претензії до президента, якщо не він був ініціатором її недіяльності, а цого опоненти, які почали перетягувати спочатку НЕЗАКОННО людей до своєї «кааліціі», що б отримати повну владу (300 голосів достатніх для змін у конституції), а потім внаглую скуповувати КС, і якщо все дійшло до того, що її, конституції, діяльність, ЦЮ проблему вирішити не могла?

Во-первых я вообще не говорил о претензиях к президенту. Я говорил что у нас НЕТ действующей конституции.

Ви так підкреслили своїм «в т.ч.» роль президента в цьому, і не сказали жодного слова про інших «героїв», що мені це дало привід подумати, що Ви в цьому звинувачуєте президента. На ньому справді є вина, але ініціатором був не він.

Мы о конституции разговаоривали. Я вижу Вы запамятовали.

Щось Ви погано значить бачите (читаєте), тому що я теж наче про конституція Вам і відповів.

Во-вторых, раз уж Вы об этом заговорили.. Беспредел голубых, НИКАК не оправдывает беспредела президента. Есть ЗАКОН! Если ВР нарушает закон президент должен это ПРЕСЕЧЬ! ТОЧНО В СООТВЕТСТВИИ С БУКВОЙ ЗАКОНА. Или это НЕ президент! ЗАКОН, а ВЫСШИЙ закон это Конституция ПРЕВЫШЕ ВСЕГО.

Не все так просто. В мене теж є до нього претензії. Але Він таки намагався це зробити. Почалося то з чого? С перетягування людей з фракції у фракцію. А ми з Вами голосували не за людей, а за політичні блоки, тому перетягування людей - це відверте одурення нас з Вами. Тому президент, як гарант конституції, підкреслюю, не як президент Ющенко, а ЯК ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ, повинен був відреагувати. Що й зробив - Відразу розпустив ВР. Але вже ЦЕ можна було трактувати по-різному, завдяки недопрацьованності самої конституції. Це дуже схоже на ситуацію у 2004 році - фальсифіковувати вибори не можна, , але й про третій тур нічого не сказано. Хоча третій тур - це фактично був реплей другого… Після Розпуски парламенту ВІДРАЗУ виникла проблема з трактуванням його дій.....

Чи варто продовжувати? Якщо варто, я продовжу. В двох словах - для того, що б це можна було припинити, потрібна сила, потрібно що б вона підкорялася президентові, а Ви напевно пам’ятаєте, як вона підкорялася.

Ющ прогавив момент, коли потрібно було вводити Надзвичайний Стан, тобто пряме президентське правління.

Дєцкій сат.

Это на каком языке Вы говорите? ГГГГГГГГГГГГ... :lol: :lol: :lol:

Взагалі-то на різних. :)

ГГГГ... Ну... Вы, как ВЕЛИКИЙ советчик по менеджменту может так и поступали. Мы работали чуток иначе! :lol: :lol: :lol:

Ось і пора######те. 8)

Угу! Конечно мы сами виноваты! Потому что РАБОТАТЬ надо, а не трепаться.

:lol: :lol: :lol:

Працювати дійсно треба, але ж ми наче про інше. :(

І що ж Ви там накермували в Ґуґлі? А ну? :(

Я УЖЕ говорил. Ликбезов НЕ провожу. Сами моншер, САМИ! Ручками своими шаловливыми! ГГГГ... :lol: :lol: :lol:

Злив зарахований. 8)

Дреде, я в темі, можете бути впевненими. :)

Мені шукати вже нічого не треба. Я Вам натякнув де шукати, з чого починати (Велика Советська Енциклопедія), спробуйте розібратися самостійно, хоча б з цим.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Так ось' date=' Дреде, поцікавтеся з чим це пов’язано. В заводоуправлінні є знайомі?[/quote']

Есть,есть. :)

О, до речі, що там з Аулами?  8) Я таки був правий, що Ви мовчите?  :)

О! Хорошо что напомнили! Ваша информация подтвердилась частично. Такое явление действительно имело место. Сейчас НЕ имеет.

Що б бути ЗА чи ПРОТИ, треба бути в курсі причин. Ви знаєте кому вигідно занижувати курс гривні, навіщо він занижений?

Мне пофиг причины! Я просто ЗА! Давайте! Делайте уже!!! :lol: :lol: :lol: И что тут знать? Выгодно это конечно "москалям"

(кому ж ещё то)? ГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ...

Дреде, Ви навіть не знаєте таку просту річ, що курс гривні регулюється НБУ, а не якомсь там світовим банком? Як з Вами серйозно можно обговорювати ці питання, якещо Ви не знаєте найпростішого?

Да знаю! ЗНА-Ю! Только КАКОЙ бы нацбанк не выставил ВНУТРЕННИЙ курс, гривня на мировом рынке (а её таки покупают какие то ущербные) НИКАк не поднимется. Зато смеяться все будут! :lol:

Ні, ніфіґа. Знову пальцем в небо. І виконання законів може бути на вищому рівні, і економіка стабільна, але при цьому політична ситуація може бути вже не стабильною. :)

ФигА-ФигА, дорогуша. Для этого достаточно ПОДУМАТЬ. Просто взять и подумать логически. :lol:

Будете здогадуватися про інші аспекти, чи на цьому поставимо крапку?  8)  

Да знаю-знаю! Москали виноваты! ГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ета пять!  :lol:

Нифига! Это БОЛЬШЕ! ГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ...

Але і це не пройде.  8)

УЖЕ прошло!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

І не треба тут співати, що Ви це запитали просто так

Ну во-первых я пишу, а не пою. А как я пою, вам лучше не слышать. Это не для слабонервных!  :lol:  :lol:  :lol:  

И ничего вовсе ТАКОГО я не думал! А - "О" это всего лишь восклицание! И не нужно ничего додумывать за других!  :lol:  :lol:  

Що саме просто?  :) Я нічого і не ускладняю, але й не спрощую.  :)

Ответить было просто! И не нужно было теорри разводить про мировой заговор! Просто ответили бы и всё! 8)

Ви так підкреслили своїм «в т.ч.» роль президента в цьому, і не сказали жодного слова про інших «героїв», що мені це дало привід подумати, що Ви в цьому звинувачуєте президента. На ньому справді є вина, але ініціатором був не він.

Согласен! АБСОЛЮТНО! Я же потому и сказал В ТОМ ЧИСЛЕ. Т.е. он не главное лицо этого конфликта.

Щось Ви погано значить бачите (читаєте), тому що я теж наче про конституція Вам і відповів.

Зрение у меня 100%. И справка даже есть!

Вы помимо конституции ещё пол-тонны всего написали. :lol:

Не все так просто. В мене теж є до нього претензії. Але Він таки намагався це зробити. Почалося то з чого? С перетягування людей з фракції у фракцію. А ми з Вами голосували не за людей, а за політичні блоки, тому перетягування людей - це відверте одурення нас з Вами. Тому президент, як гарант конституції, підкреслюю, не як президент Ющенко, а ЯК ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ, повинен був відреагувати. Що й зробив - Відразу розпустив ВР. Але вже ЦЕ можна було трактувати по-різному, завдяки недопрацьованності самої конституції. Це дуже схоже на ситуацію у 2004 році - фальсифіковувати вибори не можна, , але й про третій тур нічого не сказано. Хоча третій тур - це фактично був реплей другого… Після Розпуски парламенту ВІДРАЗУ виникла проблема з трактуванням його дій.....

Всё правильно! Всё справедливо! Есть ЗАКОННЫЕ способы решения этого вопроса. Нужно было ИЛИ действовать этими способами или же по-справедливости - вводить чрезвычайное положение и наводить порядок. Пока же мы имеем ПАТ. Вот только что по Интеру показали сюжет из ВР. Опять дерутся...

Чи варто продовжувати? Якщо варто, я продовжу. В двох словах - для того, що б це можна було припинити, потрібна сила, потрібно що б вона підкорялася президентові, а Ви напевно пам’ятаєте, як вона підкорялася.

Армия и её ГРУ и СБУ были ПОД президентом. Никто бы не попёр против.

Ющ прогавив момент, коли потрібно було вводити Надзвичайний Стан, тобто пряме президентське правління.

100% согласен!

Взагалі-то на різних.  :(

А тот как называется на котором была фраза написана? :lol: :lol: :lol:

Ось і пора######те.  8)

Да сколько ж можно считать? :lol:

Працювати дійсно треба, але ж ми наче про інше.  :)

В том то и дело. Что мы про другое. А нужно просто работать! :lol:

Злив зарахований.  8)  

Дреде, я в темі, можете бути впевненими.  :(

Докажите! :(

Мені шукати вже нічого не треба. Я Вам натякнув де шукати, з чого починати (Велика Советська Енциклопедія), спробуйте розібратися самостійно, хоча б з цим.

БСЭ у меня нет, а в СЭС УЖЕ посмотрел и в ГУГЛЕ тоже.

Так что "не надо лохматить бабушку" (С)!!! :lol: :lol: :lol:

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...