Перейти к публикации
Гость Івасик Телесик

Хтось знищує скіфський курган

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Гость Івасик Телесик

Сьогодні (28 травня), на куті Яснополянської вулиці і Аеропортовського шоссе у місті Дніпропетровську, на перехрещенні біля заправки, 2 бульдозера розгрібали пам’ятку архітектури - скіфський курган. Останнього разу розкопки там проводили у 1975-1978 роках. Зараз від кургану залишилась тільки половина. Завтра його можливо вже не буде. Інформація не офіційна - від звичайних випадкових спостерігачів.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Сьогодні (28 травня), на куті Яснополянської вулиці і Аеропортовського шоссе у місті Дніпропетровську, на перехрещенні біля заправки, 2 бульдозера розгрібали пам’ятку архітектури - скіфський курган. Останнього разу розкопки там проводили у 1975-1978 роках. Зараз від кургану залишилась тільки половина. Завтра його можливо вже не буде. Інформація не офіційна - від звичайних випадкових спостерігачів.

Так и есть. Там ведутся строительные работы. Всё документы у застройщиков на руках имеются. Одним из условий проведения этих работ было финансирование раскопок. Это условие выполнено. Несколько дней назад этот вопрос очень плотно освещался одним из региональных ТВ-каналов. Это Вы просто не видели. Так что всё в порядке.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Розкопки проводять бульдозерами? :roll:

Насколько я понял из репортажа бульдозерами работают там, где раскопки уже проводились. Выступал проф. истории, всё подробно рассказал. Я думаю не стоит волноваться. Уж больно много внимания к этому месту приковано.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Може дійно все так, як Ви кажете, але не факт.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Може дійно все так, як Ви кажете, але не факт.

Конечно не факт! Сказал то, что сам видел. Других доказательств нет.

Мне бы тоже не хотелось варварства типа бессмысленного уничтожения памятников!!! ЛЮБЫХ памятников.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

І пам’ятника Гітлеру в центрі міста? :) А пам’ятника Чикотілу?

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Пам’ятник Дзержинському, наприклад, треба не знищити, а покласти біля міського музею, і водити туди своїх дітей і росказувати чому він валяється, а не стоїть.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
І пам’ятника Гітлеру в центрі міста? :) А пам’ятника Чикотілу?

Это ИСТОРИЯ! Как Вы не можете понять? Это БЫЛО и прошло! Уже раз сносили памятники и рассказывали почему они должны валяться. В 1917. Чем ВАШЕ предложение лучше?

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Пам’ятник Дзержинському, наприклад, треба не знищити, а покласти біля міського музею, і водити туди своїх дітей і росказувати чому він валяється, а не стоїть.

А кто-то считает что этот курган нужно сравнять с землёй. И тоже найдёт для этого кучу аргументов.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Это ИСТОРИЯ! Как Вы не можете понять? Это БЫЛО и прошло! Уже раз сносили памятники и рассказывали почему они должны валяться. В 1917. Чем ВАШЕ предложение лучше?

Тому що це не наша історія, а історія наших окупантів. В цьому і різниця. Це не наші люди, а чужі, окупанти, такі ж самі, як і Гітлер.

Так що там з Гітлером і Чикотілом? Ви б були проти, якщо б їм пам’ятники стояли у центрі міста? Уявіть собі, що замість Дзержинського стоїть пам’ятник Гітлеру. Ваша реакція?

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Тільки чесно скажіть. Не поспішайте з відповідю, краще добре подумайте.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Тому що це не наша історія, а історія наших окупантів. В цьому і різниця. Це не наші люди, а чужі, окупанти, такі ж самі, як і Гітлер.

Это ВАША точка зрения. Я так не считаю!

Так що там з Гітлером і Чикотілом? Ви б були проти, якщо б їм пам’ятники стояли у центрі міста? Уявіть собі, що замість Дзержинського стоїть пам’ятник Гітлеру. Ваша реакція?

Это несколько другая тема. Этих памятников я бы видеть не хотел.

Чикатило-маньяк убийца. А фашизм это вообще отдельная тема. Не нужно обобщать. Вкратце - этих памятников я бы не хотел видеть в нашем городе. НО. Если бы я жил в Берлине - это было бы ВОПРОСОМ. И думаю что я ответил бы иначе.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Это ВАША точка зрения. Я так не считаю!

Так от, Дред, замість того, що б нервувати, Ви б краще послухали, чому люди так вважають. Ви із цим питанням розбиралися? А люди таки розбиралися, і я можу спробувати Вам це довести, якщо ми будемо про це говорити без емоцій і на рівні аргументів.

Это несколько другая тема. Этих памятников я бы видеть не хотел.

Ах ось воно як. :)

Не повірете - це одна і та ж сама тема. :)

Чикатило-маньяк убийца.

З Чикотіло нам, як я розумію, нам обом все зрозуміло і тут повне порозуміння, так що його ми напевно більше не будемо обговорювати. :)

А фашизм это вообще отдельная тема.

А комунізм не окрема?

І, до речі, Гітлерівський режим - це націонал-соціалізм (нацизм), а не фашизм. Це так, к слову. Треба просто відрізняти ці 2 поняття.

Комунізм = нацизм. Треба це доводити, чи Ви згодні?

І Москва для нас була таким самим окупантом, як і Німеччина. Але це треба просто усвідомити, зрозуміти чому так, почитати про це.

Дреде, я вже колись Вам говорив, але скажу ще раз. Я раніше думав точно так, як і Ви. Але колись почав цікавитись цим питанням, почав дізнаватися, шукати про це інфу, і я був в шоці - моє уявлення про це перевернулося з голови на ноги.

Не нужно обобщать. Вкратце - этих памятников я бы не хотел видеть в нашем городе. НО. Если бы я жил в Берлине - это было бы ВОПРОСОМ. И думаю что я ответил бы иначе.

Стовідсотково! У Берлині це може й можливо, хоча їх там немає, а в Польщі вже точно ні. В Москві може й можливі пам’ятники Дзержинському, а в Україні вже НЕ можливі, тому що він представник окупаційного режиму.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Усвідомте це.

І подумайте, як би віднеслись до поляків чи євреїв, якщо б в центрі Кракова чи Хайфи стояв пам’ятник Гітлеру. Ви б, швидше за все, з них би сміялись. :)

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Так от, Дред, замість того, що б нервувати, Ви б краще послухали, чому люди так вважають. Ви із цим питанням розбиралися? А люди таки розбиралися, і я можу спробувати Вам це довести, якщо ми будемо про це говорити без емоцій і на рівні аргументів.

Ваши "аргументы" это ВАШИ слова и "научные" трактаты никому неизвестных людей. Это НЕ аргументы. Читал я ВСЁ что Вы писали на ДНДЗ. И кое что из того, что написано тут. НЕ убедительно.

Ах ось воно як. :)

Не повірете - це одна і та ж сама тема. :)

Конечно не поверю.

А комунізм не окрема?

Тоже отдельная. Я не коммунист. Однако по факту это часть НАШЕЙ истории.

І, до речі, Гітлерівський режим - це націонал-соціалізм (нацизм), а не фашизм. Це так, к слову. Треба просто відрізняти ці 2 поняття.

Спасибо я в курсе.

Интересно КАК Вы это планируете доказать? Используя те же "аргументы"? Для меня это не доказательства.

І Москва для нас була таким самим окупантом, як і Німеччина. Але це треба просто усвідомити, зрозуміти чому так, почитати про це.

А я знаете те ли ПОЧИТЫВАЮ Суворова, Бушкова например. Знакомы авторы? :)

Дреде, я вже колись Вам говорив, але скажу ще раз. Я раніше думав точно так, як і Ви. Але колись почав цікавитись цим питанням, почав дізнаватися, шукати про це інфу, я був в шоці - моє уявлення про це перевернулося з голови на ноги.

Я тоже интересуюсь. И тоже кое какую инфу имею. И с моей точки зрения Вы несколько заблуждаетесь. процентов на 90! :)

Стовідсотково! У Берлині це можливо, а в Польщі вже ні. В Москві можливі пам’ятники Дзержинському, а в Україні вже НЕ можливі. Тому що представник окупантського режиму.

Это ВАША точка зрения. Моя иная. :)

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Дреде, читати треба не Суворовів, вірніше далеко не тільки їх. Українські джерела треба читати. Россія це імперська країна, в якої історія = політичної доцільності, особливо коли розмова йдеться про поневолені народи.

Почитайте про Муравйова, взагалі про те, як Россія захоплювала владу в Україні у 1918 році і скільки було пролито крови.

А взагалі, історія дуже давня. Починати потрібно принаймні з Богдана Хмельницького. Ви напевно чули, про т.зв. об’єднання України з Росією у 1654 році. Ви в курсі, що справді не було ніякого об’єднання, був лише релігійний і військовий союз. Ви в курсі, що оригінал документу був "загублений"? Як можна було загубити документ такої важливості? І, що головне - навіщо? Існують тільки переписані пізніше копії. А після смерті Хмельницького, Московія, поправ усі умови цього договору, зробила усіх українців кріпосними рабами. Ви вдумайтеся в масштаб трагедії і коварства!

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Дреде, Ви це читали? http://sobitie.com.ua/phorum/viewtopic.php?t=2999

Знайдіть колись час і уважно почитайте. Там іноді написано трошки емоційно, але Ви читайте між рядків - звертайте увагу тільки на дати і факти.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Дреде, читати треба не Суворовів, вірніше далеко не тільки їх. Українські джерела треба читати. Россія це імперська країна, в якої історія = політичної доцільності, особливо коли розмова йдеться про поневолені народи.

Пошло поехало. Я читаю не те книги, не тех авторов и т.п. :)

Суворов хоть какой-то авторитет имеет в отличии от "Пупкиных", трактаты которых Вы приводите как аргументы!!!

Вы всегда хотите быть "ровнее". Не получится. Ну никак!

А Украинские источники я бы и почитал может быть. Да они не печатаются на русском языке. А на украинском я их читать точно не буду.

А взагалі, історія дуже давня. Починати потрібно принаймні з Богдана Хмельницького. Ви напевно чули, про т.зв. об’єднання України з Росією у 1654 році. Ви в курсі, що справді не було ніякого об’єднання, був лише релігійний і військовий союз. Ви в курсі, що оригінал документу був "загублений"? Як можна було загубити документ такої важливості? І, що головне - навіщо? Існують тільки переписані пізніше копії. А після смерті Хмельницького, Московія, поправ усі умови цього договору, зробила усіх українців кріпосними рабами. Ви вдумайтеся в масштаб трагедії!

Я больше вдумываюсь в то, у скольких людей больное воображение и маниакальные наклонности. ПОЧТИ всё что Вы пишите ТОЛЬКО Ваши домыслы основанные на "писюльках" никому не известных людей. И Вы всю жизнь потратите на то, чтобы это попытаться доказать. Но доказать Вы это сможете только таким же фанатикам как Вы.

Поделиться сообщением

Гость Judge_Dredd
Дреде, Ви це читали? http://sobitie.com.ua/phorum/viewtopic.php?t=2999

Знайдіть колись час і уважно почитайте. Там іноді написано трошки емоційно, але Ви читайте між рядків - звертайте увагу тільки на дати і факти.

Ок. Сегодня уже не буду. Это нужно на свежую голову.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Стовідсотково. Краще на свіжу голову.

І ще. Ви в курсі, що Россією Россія почала називатися тільки в часи Петра І? Саме він дав неї таку назву. До цього Московію так ніхто не називав. Виходить, що т.зв. русскіє, як етнос, сформувалися в часи Петра І. Це ж маячня! :)

Русскій - це не національність. Це нація, політична, без етнічного підґрунтя. Як американці. :) І якщо якась людина затверджуе, що вона русскій за національністю, то це просто людина не знає, хто вона така за національністю. Американець італійського походження залишається італійцем, на відміну від русского. У Россії стільки переврали, стільки нафальсифікували, що просто жах. І в часи царської Россії це робили, і в часи Совецької.

А якщо подивитися на карту Россії, на євпропейську її частину, то можна побачити, що це етнічні території фіноугорських народів. Вони навіть не слов’яне, слов’янської крові там дуже мало. Ми колись з Могилою це вже обговорювали.

Поделиться сообщением

Треба. Дуже треба.

Поделиться сообщением

Judge_Dredd

Я не везде согласен с Телесиком, но книги Резуна, делались в конце 70-х по заказу Интеледжис Центра, и делалось это для снижение роли СССр в 2МВ. В его книгах столько чепухи. Там на лодку правды, боченок лжи, и домыслов. Особенно касается танкостроения.

Поделиться сообщением

Гость Ivan

Івасик Телесик

Это как надо ненавидеть москалей чтобы такой бред нести при этом там жить и работать, а вы наш "патриот" не хотите рассказать из каких земель состоит наша нынешняя Украина? :lol: Особенно расскажите про чистокровность нации ...

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...