Перейти к публикации
Гость beris

ВСТРЕЧА С СЫНОМ ОТ ПРЕДЫДУЩЕГО БРАКА

Рекомендованные сообщения

Гость beris

Я дал разрешение на выезд своему сыну с мамой на ПМЖ в государство Израиль...

Вначале я хоть мог общаться с ним по телефону то сейчас я ничего не могу сделать...мама поменяла номер мне не сообщила и брату своему который тут в Украине тоже запретила давать мне новый номер...

Можно ли мне что то делать чтобы я мог общаться с сыном? Или уже все я его могу и не увидеть никогда

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость beris

Ув. Игорь Артурович! Прошу ответьте на мой вопрос...Меня он очень волнует и не только меня а и моих родителей

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость VIA

К сожалению, я не могу сейчас дать Вам ответ на данный вопрос. Он требует дополнительного изучения и консультаций. Советую, если в этом Вы найдете целесообразность, обратиться с этим вопросом в Министерство юстиции Украины:

Контакти: Міністерство юстиції України

Контакти

Адреса:

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13

тел.

(044) 228 37 23

E-mail:

themis@minjust.gov.ua

URL:

http://www.minjust.gov.ua

Джерело інформації: www.kmu.gov.ua

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость beris

спасибо...если что сами узнаете ... прошу напишите а я воспользуюсь вашим советом...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость EXA

А мне интересно другое,можно ли привлекать к ответственности отцов,которые не имеют ни малейшего..времени(я думаю желания) общаться со своими детьми, ссылаясь на наличие новой семьи. +-+

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость beris
А мне интересно другое,можно ли привлекать к ответственности отцов,которые не имеют ни малейшего..времени(я думаю желания) общаться со своими детьми, ссылаясь на наличие новой семьи. +-+

Встречный вопрос:папа платит алименты на ребенка и сколько( по решению суда или добровольно)?

После получения - дам ответ с ссылкой на Семейный кодекс

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость EXA

Я не конкретного папу имела ввиду...просто большинство знакомых пап именно такие...

Ну допустим,что папа платит добровольно гривен 500 в месяц, это меняет дело? ||

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость VIA

Ответ. Общаться или не общаться отцу с ребенком должен решать сам отец, опираясь на свое вопитание, морально-этические и жизненные принципы, свое понимание своей роли в жизни того ребенка, которому он дал жизнь на этой земле. Проблема общения или необщения почти не регулируется законодательством (Семейным кодексом). Ведь, на мой взгляд, законодатель справедливо исходит из мысли о том, что принудительно заставить отца общаться со своим ребенком под страхом, например, уголовного наказания, невозможно. Поэтому в Уголовном кодексе, например, такого состава преступления еще пока нет.

В КУоАП есть ст. 184

Кодекс України про адміністративні правопорушення [ст.1-ст.212-20]

07.12.1984, Кодекс України, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки

Стаття 184. Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей

Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей -

тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, -

тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено цим Кодексом, -

тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, -

тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, що їх замінюють, від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

( Стаття 184 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР N 316-11 від 29.05.85, N 4452-11 від 21.08.87; Законами N 244/94-ВР від 15.11.94, N 55/97-ВР від 07.02.97 )

В Семейном кодексе есть ст. 150 и 155, 164

Сімейний кодекс України

N 2947-III, 10.01.2002, Кодекс України, Верховна Рада України

Стаття 150. Обов'язки батьків щодо виховання та розвитку дитини

1. Батьки зобов'язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім'ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини.

2. Батьки зобов'язані піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.

3. Батьки зобов'язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя.

4. Батьки зобов'язані поважати дитину.

5. Передача дитини на виховання іншим особам не звільняє батьків від обов'язку батьківського піклування щодо неї.

6. Забороняються будь-які види експлуатації батьками своєї дитини.

7. Забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також застосування ними інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини.

Сімейний кодекс України

N 2947-III, 10.01.2002, Кодекс України, Верховна Рада України

Стаття 155. Здійснення батьківських прав та виконання батьківських обов'язків

1. Здійснення батьками своїх прав та виконання обов'язків мають ґрунтуватися на повазі до прав дитини та її людської гідності.

2. Батьківські права не можуть здійснюватися всупереч інтересам дитини.

3. Відмова батьків від дитини є неправозгідною, суперечить моральним засадам суспільства.

4. Ухилення батьків від виконання батьківських обов'язків є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

Сімейний кодекс України

N 2947-III, 10.01.2002, Кодекс України, Верховна Рада України

Стаття 164. Підстави позбавлення батьківських прав

1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:

1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;

2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;

3) жорстоко поводяться з дитиною;

4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;

5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;

6) засуджені за вчинення умисного злочину щодо дитини.

2. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав з підстав, встановлених пунктами 2, 4 і 5 частини першої цієї статті, лише у разі досягнення ними повноліття.

3. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав щодо усіх своїх дітей або когось із них.

4. Якщо суд при розгляді справи про позбавлення батьківських прав виявить у діях батьків або одного з них ознаки злочину, він порушує кримінальну справу.

5. Рішення суду про позбавлення батьківських прав після набрання ним законної сили суд надсилає державному органу реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини.

( Статтю 164 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом N 2710-IV від 23.06.2005 )

Так что, при желании, таких отцов привлечь к ответственности можно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость EXA

Колхоз,как говоритЦА ..дело добровольное...(мораль басни!)

Т.е никакой закон не в силах заставить..вернее научить человека нуждаться в общении с собственным ребенком... cray:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...