Перейти к публикации
Михаил Балтакса

Похоже Ющ таки двинулся...

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Ющенко уволил Пискуна

Президент Украины Виктор Ющенко уволил Святослава Пискуна с должности генерального прокурора.

Об этом заявил в четверг на заседании коллегии Генпрокуратуры секретарь СНБО Иван Плющ.

По информации 5 канала, на место Пискуна назначен Генеральный прокурор Крыма, Шевчук.

Поделиться сообщением

А я за него голосовал. И на майдан в 2004-м ездил...

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

І я за нього голосував. І теж був на своєрідному майдані біля українського посольства у Москві.

Але ж голосували за нього більше як за панацею від Зеко, а панацеєю від нього він припинив бути вже давно. :?

Тепер буду голосувати на за "панацеї", а за того, за кого хочу.

Поделиться сообщением

Я тоже. За Ющенко больше не отдам голос.

Проблема в том, что и за Тимошенко не хочется.

Поделиться сообщением

Ющ из них меньше всего коммуняка.

Поделиться сообщением

Я тоже был и пионером и комсомольцем, а клятву на службе давал в верном служении СССР. И что?

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Ющ из них меньше всего коммуняка.

А може Ющ - це селюк, який косить під інтелігента, а справді його крім грошей більше нічого не цікавить? :?

Аналізуючи його діяльність (бездіяльність і алогічні дії), я доходжу саме до цих висновків.

Про Юлю я мовчу. Її крім влади більше нічого не цікавить. Так, вона була б набагато краще за Зека, але це знов "краще з гіршого".

На мій погляд, в Україні залишилось лише 2 нормальні політичні сили - це "ВО Свобода" і УНП. Але УНП у Правиці (НРУ, УНП, УРП "Собор"), а Свобода йде на вибори самостійно.

Поделиться сообщением

Systemoff

- это что делает человека пламенным коммунистом?

Івасик Телесик

За "Свободу" будешь голосовать?... Ну, ну...

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
пионером был, комсомольцем тоже! И клятву давал!

І я був піонером. :)

До речі, з тієї організації досі не вийшов. :mrgreen:

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Івасик Телесик

За "Свободу" будешь голосовать?... Ну, ну...

За Свободу, а шо? :)

А Ви за кого? За Мороза, чи за КПУ? Може за Вітренко? Юля он теж ліва, як варіант. :)

Поделиться сообщением

Состоял в СПУ, теперь подаюсь в БЮТ, плевать я и ЮЩА сразу разгадал, еще во время Оранжевой, И Зэк тоже "КАЗЕЛ". На данный момент я коньюктурщик. Абоб заработать....

P.S. А "Свобода" ваша хрен куда, и когда ни будь выбьется, кроме Западной Украины - потому как радикалы и НАЦИКИ

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Состоял в СПУ, теперь подаюсь в БЮТ, плевать я и ЮЩА сразу разгадал, еще во время Оранжевой, И Зэк тоже "КАЗЕЛ". На данный момент я коньюктурщик. Абоб заработать....

P.S. А "Свобода" ваша хрен куда, и когда ни будь выбьется, кроме Западной Украины - потому как радикалы и НАЦИКИ

Може і не виб’ється, але голосувати я буду за них, а не за тих, хто виб’ється. Трохи радикалізму Україні не заважає. Подивіться на Естонію і Латвію, їм це пішло лише на користь.

Поделиться сообщением

За крайне правых голосовать не стану никогда.

И вот (извините):

831bbef906e8.jpg

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Є таке гарне россійське прислів’я - клін кліном вишибають. Той пост-совковий маразм, який маємо зараз, можна вишибти тільки так. І це буде країні лише на користь. Тільки так можна буде мріяти про нормальну міцну державу з назвою Україна, на кшталт Німеччини, Франції, Італії тощо. І немає в цьому нічого страшного - ЦЕ НОРМАЛЬНЕ ЯВИЩЕ.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Особенно остатся без газа и без нефти - КАНЕШНО полезно

Якщо б в нас була міцна держава, то ми б могли той газ перепродавати Європі, як то робить Россія з азіатським газом. Але не в тому, звісно ж, сенс. Я взагалі за те, що б Україна МОГЛА купувати газ за світовими цінами не напрягаючись.

А міцна держава - це, перш за все, коли її не розривають на дві частини.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
За крайне правых голосовать не стану никогда.

И вот (извините):

http://m.foto.radikal.ru/0705/65/831bbef906e8.jpg

А за яких правих Ви будете голосувати? За Правицю чи за НУ?

Поделиться сообщением

Уже не знаю. Но за демократов точно.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...