Перейти к публикации
Гость Івасик Телесик

Бути українофобом БОЛЯЧЕ

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Гость Івасик Телесик

Націоналісти поглумилися над українофобом

15:52 18.05.2007

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=11965

В центрі Києва активісти українських націоналістичних організацій побили лідера столичного відділення екстремістської слов'яноненавистницької партії «Російський блок» Александрова. Про це «Новий Регіон» повідомив сам побитий екстреміст.

07051801a.jpg

За його словами, інцидент відбувся приблизно в 20:40 в підземному переході на Майдані. Александров знаходився там разом із знайомим, коли до них підійшла група з 6 чоловік і зробила напад.

«Група специфічно виглядаючих людей, з вусами і чубами :mrgreen: , загрожуючи вбивством, спробували затягнути в перехід. Коли вони зрозуміли, що ми з товаришем чинитимемо опір, влаштували бійку. В результаті мені розбили обличчя, є підозра на струс мозку», – сказав побитий.

Потерпілий зв'язує напад на себе з іншим інцидентом, який відбувся ще 4 листопада 2006 року. Нагадаємо, що тоді Александров постраждав в результаті нападу націоналістів на учасників слов'янофобського т.зв. «Російського маршу», організованого підлеглими Гельмана Павловського.

«Останній напад пов'язаний з «Російським маршем», оскільки зараз йде суд над людиною, яка тоді побила мене. Що влаштували бійку в переході під Майданом говорили прізвище людини, яку судять за напад на «Російський марш», обіцяли, що помстяться за нього», – затверджує Александров.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость Івасик Телесик

Ні, шановний, якщо я прийду в Вашу хату бурагозити, то й Ви зробите теж саме. Так що претензія до хлопців в мене одна - чому там мало надавали по голові?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...