Перейти к публикации
Гость Івасик Телесик

Дві Батьківщини

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Гость Івасик Телесик
то стюард матом обругал (думал, что она по-русски не бум -бум).

Агресивний москалик. :mrgreen:

Поделиться сообщением

Чем же Вам так насолили русские? Я, например, русская и очень горжусь этим и считаю, что у меня две Родины: Украина и Россия!

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Ивасик, Вы в своем репертуаре...Причем тут "москалик"?

Маруся, про це на форумі я вже писав неодноразово. Почитайте хоча б це.

Чем же Вам так насолили русские? Я, например, русская и очень горжусь этим и считаю, что у меня две Родины: Украина и Россия!

І про руССкіх вже з’ясовували. Немає такої національності - це нація. Тобто людина, яка вважає себе руССкім, насправді просто не знає, хто вона така, представник безликої юрби. Можна говорити лише про руських людей, що зовсім не те ж саме, що і руССкіє (россіяне). Руські люди - це фактично українці і білоруси, але не угро-фіни і азіати.

Здогадуюсь, що Ви мені зараз не повірете. Я сам би в це не повірив би ще кілька років тому. :?

ЗІ. І не може бути в людини 2 Батьківщини. Хоча, може бути історична Батьківшина і фактична, але не може бути двох фактичних чи двох історичних.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Национальность это и есть принадлежность к нации

Це не так. Національність - це належність до етносу. Нація - це вже політичне поняття, а не етнічне, належність до держави.

Щоправда, іноді використовують поняття нація в контексті національності, але це помилково, чи принаймні не конкретно. Коли ми говоримо про Українську націю, то говоримо про усіх громадян України, коли про Українську національність, то лише про етнічних Українців.

РуССкого (россійського) етносу не існує, я про це, тому і немає у природі такої національності.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Тю.... Я Вас не розумію.

Ви зрозумійте, для того, що б вести конструктивний діалог на серйозні теми, потрібні не емоції, а аргумнтована розмова.

Я щось неправильно написав? Доведіть! Чи принаймні, якщо не можете довести, хоча б напишіть в чому у Вас є сумніви і чому. :)

Від Вас поки що не прозвучало жодного аргументу, чи хоча б чогось схожего на аргумент, лише емоційні якісь репліки.

Щодо однобокості, так мені Ви здаєтеся однобокою, і не тільки Ви, усі, хто не в змозі подивитися на речі не тільки зі свого боку, до якого вже просто звикли. Ось де справді сидить однобокість! :?

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Вже Совецького Союзу давно немає, де замість правди і фактів були політична доцільність і надумані чи перекручені історії, але більшість продовжує жити цими совковими міфами, так і залишається з запудреними совком мізками. :?

Поделиться сообщением

Ладно! Уговорил! Не существует русских(правда они об этом не знают)! И Вы им не говорите, а если скажете - форум потеряет цікавого собеседника!

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Млин.... :?

Існують вони, існують. Тільки це не національність, а нація, як і американці. :)

Поделиться сообщением

Ув.Івасик Телесик Американцы тоже получается не нация. Но думаю среднестатистический янки, Вас просто пристрелит когда вы ему об этом скажите. Да скажите вы, США это куча эмигрантов, куча этносов., но есть такое понятие как WPAS - Белый Протестант Англо-сакс. Надеюсь знаете о чем я?

Россия в принципе тоже самое только древнее.

помните когда то я вам рассказывал о романе "Три мушкетера" как о символе Франции. Кельт, Нормандец, Франк и Полуараб-полубаск

О бургундцах и Бретонцев, которые до Французкой революции себя даже французами не считали. О выступлениях немецких поликов, сопровожающихся на телевидении субтитрами на литературном немецком(касается языка)

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Ув.Івасик Телесик Американцы тоже получается не нация.

:shock:

Чому це?

І що значить тожє? :shock: Я ж наче затверджував, що і русскіє і американці - це нація. :)

Закусувати треба. 8)

Но думаю среднестатистический янки, Вас просто пристрелит когда вы ему об этом скажите.

Могила, Ви не в адекваті. :) Бажанне за дійсне. :mrgreen:

Да скажите вы, США это куча эмигрантов, куча этносов., но есть такое понятие как WPAS - Белый Протестант Англо-сакс. Надеюсь знаете о чем я?

І? :)

Россия в принципе тоже самое только древнее.

Швидше ісконнєє. :mrgreen:

помните когда то я вам рассказывал о романе "Три мушкетера" как о символе Франции. Кельт, Нормандец, Франк и Полуараб-полубаск

Пам’ятаю, що Ви після першого ж мого запитання залилися в цифрах. :-D

О бургундцах и Бретонцев, которые до Французкой революции себя даже французами не считали. О выступлениях немецких поликов, сопровожающихся на телевидении субтитрами на литературном немецком(касается языка)

Чекаємо таки на більш докладнішу інфу. :roll:

Поделиться сообщением

Чекаємо таки на більш докладнішу інфу. Rolling Eyes

Ранее уже тоже говорилось. Посмотрите в старых темах

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Могила, хто з нас не відповідає на прямі запитання? :)

Що з цим?

Ув.Івасик Телесик Американцы тоже получается не нация.

:shock:

Чому це?

І що значить тожє? :shock: Я ж наче затверджував, що і русскіє і американці - це нація. :)

Закусувати треба. 8)

Но думаю среднестатистический янки, Вас просто пристрелит когда вы ему об этом скажите.

Могила, Ви не в адекваті. :) Бажанне за дійсне. :mrgreen:

Да скажите вы, США это куча эмигрантов, куча этносов., но есть такое понятие как WPAS - Белый Протестант Англо-сакс. Надеюсь знаете о чем я?

І? :)

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Млин. Не зрозуміло до чого Ви це написали.

Це ж навпаки лише доводить, що нація і національність - різні речі. Американська ж нація при цьому існує? Існує! :)

Поделиться сообщением

Есть национальность француз - правильно?

А есть этнос Бретонец, так что бретонец не француз?

Коренного полтавчанина, имею в виду украинца, этнически столько же общего с примеру гуцулом, сколько у крымского татарина с татаромонголом. Но это не мешает быть нам нацией.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
И русская тогда тоже.

Так я ж про це і кажу.

А национальность - от слова нация

Национальность и этнос - разные вещи

Добре, давайте тоді розберемось.

Українська Вікіпедія.

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%...%86%D1%96%D1%8F

На́ція (лат. natіo — плем'я, народ) — полісемантичне поняття, що застосовується для характеристики великих соціокультурних спільнот індустріальної епохи. Існує два основних підходи до розуміння нації:

1. як політичної спільноти громадян певної держави — політична нація;

2. як етнічної спільності (етнос) з єдиною мовою і самосвідомістю (як особистим відчуттям «національної ідентичності» так і колективним усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших). (І.Т. я про це писав, і говорив, що це не конкретно)

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%...%81%D1%82%D1%8C

Національність — національна ідентичність, належність особи до певної нації (або іншої етнічної групи (спільності)) яка визначається як відмінними рисами етнічної групи (мова, звичаї і традиції, культура тощо), яких дотримується особа, так і особистим почуттям належності до етнічної спільності - почуттям національної ідентичності. У деяких країнах (державах тощо) національність фіксується у документах, що посвідчують особу і найчастіше національність новонародженої дитини визначається національністю батьків.

Національність (англ. ethnic group) необхідно відрізняти від громадянства (англ. citizenship) та підданства (англ. nationality), що є правовими відносинами між людиною та державою.

====

Россійська Вікіпедія

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%...%86%D0%B8%D1%8F

На́ция (от лат. natio — племя, народ) — социально-экономическая, культурно-политическая и духовная общность людей, сложившаяся в результате становления государства и выработки надэтнической культурной и политической традиции.

Имеется иная точка зрения, утверждающая, что нация создаёт государство для своих нужд, при этом сама нация понимается как «суперэтнос», т. е. множество взаимосвязанных народов и народностей, относящихся друг к другу с положительной комплементарностью. (Пример «суперэтноса» — славяне.)

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%...%81%D1%82%D1%8C

Национальность — принадлежность индивида к определенной этнической группе.

Иногда, английский термин nationality, означающий подданство (вид юридических отношения государства и индивида), ошибочно переводится как национальность.

====

Тому я і кажу, що нація - це політичне поняття, а національність - етнічне, фактично антонім поняття етнос. :)

Русского етносу не існує у природі, як і американського, але є такі нації. Немає такої національності, як американець. Немає такої, як русскій, у природі немає, не національність це. Хто вважає себе русскім, той насправді просто не знає, хто він такий насправді, чи знає, але не признається. :P

Поделиться сообщением

Хорошо, значит какой ни будь потомок Ивана Сусанина, или Новгородского купца национальности по вашему не имеет? Значит воевали предки, строили государство, а национальности все равно не имеет. Ни традиций не истории, не языка. Значит янки традиций и языка не имеют(я имею в виде не поздних эмигрантов, а тех самых пуритан)?

Ладно терминология вещь хорошая. Но не надо других уверять в том что они не знают кто они такие

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Хорошо, значит какой ни будь потомок Ивана Сусанина, или Новгородского купца национальности по вашему не имеет? Значит воевали предки, строили государство, а национальности все равно не имеет.

Чому ж не має? Має, тільки забув. Ви можете собі уявити що б американець, італійського походження, на запитання якої він національності, відповідав, що він американець? Італійцем він і залишається, але це не заважає йому бути і американцем. :) А ось русскіє не знають хто вони такі, тому що політика така була як царська, так і потім совкова. :?

Ни традиций не истории, не языка. Значит янки традиций и языка не имеют(я имею в виде не поздних эмигрантов, а тех самых пуритан)?

Справа в тому, що якщо подивитися на карту сучасної Россії, і спробувати з’ясувати, яким ентосам належали ці землі, то слов’ян там практично немає. Поїдьте наприклад в Карелію та спробуйте там знайти вепсів. Навряд чи Ви таких знайдете, бо вони вже забули хто вони таки насправді, бо вважають вони тепер себе русскімі. Та ж сама історія з іншими угро-фінськими народами. І це не слов’яни, теж арійці (європейці), але не олов’яні. Дуже схожа ситуація з азіатськими народами, але вони фізіологічно трошки інші, що їм дало можливість набагато довше втрачати самоідентичність. В мене знайомий є у Москві, на запитання, хто він за національністю, завжди відповідав, що він русскій, але я то відразу помітив розкосість його очей, і таки за пляшкою горілочки з нього витягнув, вірніше змусив його разом з’ясувати, що він таки татарин. :)

Наслідки цього бачимо і в мові і в культурі. Слов’яни лаптів ніколи не носили, це винахід виключно угро-фінських лісних народів, слов’ни носили шкіряне взуття, але ці лапті з’являються національним символом нібито ісконних слов’ян - русскіх, які ледве не центр всього світового слов’янства.

Ладно терминология вещь хорошая. Но не надо других уверять в том что они не знают кто они такие

Так таки ж не знають! :) Чи не признаються. :mrgreen:

Поделиться сообщением

Ну новгородец, допустим и не забыл бы кто он. В конце концов ед. северное княжество, сохранившее в свое время независимость.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...