Перейти к публикации
kentavr

Партія Пропозиція

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

У Дніпрі відбулися збори міської організації політичної партії "Пропозиція"

15 вересня, 21:12

У Дніпрі відбулися збори мыської організації політичної партії "Пропозиція", де її учасники одноголосно висунули кандидатом на пост мера Бориса Філатова.

Борис Філатов звернувся до членів з'їзду та містян.

«Нам усім вдалося знайти нарешті за 10-річчя втрачену могилу і прах Олександра Поля. Це людина, яка об'єднує усе наше місто. І, напевно, у Дніпрі немає ні однієї людини, яка не цінувала би внесок Олександра Миколайовича в розвиток нашого міста. І це дуже знаково. Ми повинні бути гідним поколінням і продовжувати добрі справи, які він задумував більше 130 років тому», — ділиться лідер партії "Пропозиція" Борис Філатов.

Також було представлено програму партії "Пропозиція" та її команду, що йде на місцеві вибори. Усі вони, — кажуть, — знають на власному досвіді, як зробити Дніпро першим містом у світі.

«Систематизувати роботу громадського транспорту, завершити будівництво метрополітену, оновити рухомий склад електротранспорту, збільшити кількість автобусів великої місткості, сформувати сучасну інфраструктуру для громадського транспорту. Айтішники в нашій команді готові діджиталізувати управління містом», — повідомляє Олександр Санжара, член депутатської фракції політичної партії "Пропозиція".

Згадали і про те, що вже зроблено. Зокрема ремонти шкіл і садків. Будівництво нових доріг. Відновлення лікарень, які рік тому перевели на баланс міста.

До складу партії "Пропозиція" входять вчителі, лікарі, комунальники, айтішники, транспортники. Від імені всіх учасників головний алерголог Дніпра Євгенія Дитятковська підкреслила: команда готова розвивати місто.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Краснов випереджає Філатова у другому турі, — дані соціологів

15 вересня, 20:55

Актуально

Тривають місцеві передвиборчі перегони. Соціологи активно вивчають електоральні настрої. Днями оприлюднили результати нового соціологічного дослідження — на замовлення Інституту європейської політики.

Його провів столичний Центр суспільного розвитку "ІНТЕР-АКЦІЯ". 5–7 вересня у Дніпрі опитали півтори тисячі містян різного віку і статі. Методом особистого інтерв’ю "фейс ту фейс".

Жителів запитували, за яку партію вони проголосували б, якби вибори до міської ради відбулися цієї неділі?
За якого кандидата проголосували б, якби вибори міського голови пройшли найближчої неділі?
Якби кандидати на посаду міського голови вийшли б у другий тур, як би ви проголосували?

Похибка склала 2,6%. У результаті експерти зазначили суттєві зміни електоральних настроїв. За певними позиціями Лідер "Громадської сили" Загід Краснов випереджає чинного мера міста.

«"Громадська сила" — партія місцевого політика, місцевого лідера знову — вже вирвалася на 1 місце», — повідомляє Сергій Биков, керівник аналітичного центру "Інполіт".

«Майже третина жителів Дніпра відповіла, що віддали б свій голос за діючого мера Бориса Філатова, серед тих, хто визначився з вибором. На другому місті — Загід Краснов», — розповідає Юрій Лагутов, директор центру суспільного розвитку "Інтер-акція".

Експерти прогнозують і розвиток подій у другому турі виборів у Дніпрі.

«У другому турі, за нашими даними, обрали би Загіда Краснова і лідером антирейтингу виявився діючий мер», — продовжує Юрій Лагутов.

Секрет успіху Загіда Краснова і "Громадської сили" простий, зазначають експерти: планомірна та постійна робота на благо дніпрян. Завдяки чому у Загіда Краснова — стабільний виборець і високі рейтинги.

«Ключовим "Громадська сила" ставить зараз питання соціальної роботи та витрачання бюджетних коштів. І те, що ми бачимо у Дніпрі, — теж тільки негативний феномен. Коли місто багате, якщо ми візьмемо на душу жителя міста Дніпро, доводиться в півтора рази бюджетних коштів, ніж у Харкові. Але порівняйте його і Дніпропетровськ. Це 2 великі різниці. Альтернатива тим шляхом в нікуди якраз є Краснов і "Громадська сила"», — розповідає Андрій Золотарьов, керівник аналітичного центру.

Передвиборча компанія у Дніпрі набирає обертів. Політологи одностайні: саме у нашому місті розгортається найбільш запекла та інтригуюча боротьба. Соціологи продовжуватимуть вивчати картину електоральних уподобань.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А от сам Філатов своїм головним конкурентом вважає Олександра Вілкула:

 

Борис Филатов рассказал о мерах, которые приняли конкуренты в предвыборной борьбе против него, и назвал имя своего главного соперника. Как и в 2015 году, это Александр Вилкул.

"Я и Вилкул. Все остальные выглядят смешно и жалко. Александр Юрьевич — сильный и достойный соперник", — отметил мэр Днепра.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...