Перейти к публикации
Лелека

Нарешті ! Українська Siri

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

https://itc.ua/news/apple-hoche-navchiti-siri-govoriti-ukraїnskoyu-movoyu/amp/

 

Компанія Apple сьогодні розмістила в себе на сайті вакансію аналітика анотацій (Annotation Analyst) зі знанням української мови для команди голосового помічника Siri. Виходячи з вимог до кандидата та опису вакансії, які передбачають досконале знання української мови та здатність розрізнити вербальні нюанси її діалектів, враховуючи відмінності вимови в різних областях, то Apple хоче навчити свого голосового помічника Siri розуміти та відповідати українською мовою. Сама вакансія передбачає роботу у європейській штаб-квартирі Apple, яка знаходиться в ірландському місті Корк.

 

1600713611327.thumb.jpg.e949257d308361d5be3fd2b15f059852.jpg

 

«Як аналітик анотацій ви будете слухати та транскрибувати аудіофайли та оцінювати відповіді Siri та використання нею мови, використовуючі дані від клієнтів, які згодилися на програму оцінювання якості. Ви будете використовувати свої знання мови та культури, а також аналітичні навички, щоб оцінити відповіді на відповідність рекомендаціям. Ваша гнучкість та здатність розставляти пріоритети у завданнях є надзвичайно важливими. Ми зосереджуємось на досвіді користувачів, творчо думаючи про те, як клієнти використовують Siri та використовують ці знання для вдосконалення, оскільки ми вважаємо, що наш індивідуальний досвід, перспективи та пристрасті допомагають нам будувати ідеї, які рухають усіх нас вперед. Ми навчимо вас бути експертом у розумінні, підтримці та поліпшенні взаємодії з клієнтами. Ця посада передбачає конкурентоспроможну оплату праці, великі переваги, право брати участь у акціонерному плані нашої компанії, відпустки та знижки працівникам. Ми шукаємо заявників, які вільно володіють українською мовою» — зазначається у вакансії Apple. Джерело: Apple, дякуємо Олександру Галагуті за підказку  

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Рассмешил  заголовок :icon_mrgreen: отэто  " нарешти" !  типа  все кушать не могли, только и ждали  Сири   на украинском. :0332:

Я лично жду 12-й   айфон ...:icon_mrgreen:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Ждем 12-й айфон, мысли материализуются, не хотел переходить на этот рахитский дизайн который пошел с 6-го поколения, с замыленными углами как у андроидов + лопатными размерами. И тут эппл выпустила SE в классном дизайне + компактность, который по сей день актуален и отлично работает с iOS14. А в этом году, ожидается маленький iPhone12 , пять же в легендарном дизайне как у iPhone 4 и с компактными размерами , какие и должны быть у телефона. 

 

Кстати недавно снова попользовался мощным типа флагманским Андроидом, по гладкости интерфейса, продуманности Андроид сильно уступает iOS. Так что ждем маленький iPhone12 как обычно с циклом жизни 4-5 лет с актуальной iOS. 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
15 часов назад, BiZ сказал:

что такое хоть это ваше сири?

Siri - персональный помощник и вопросно-ответная система, гаджетов Apple. Приложение использует обработку естественной речи, чтобы отвечать на вопросы и давать рекомендации. 

Или например

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
22.09.2020 в 18:34, Новодворская сказал:

Рассмешил  заголовок :icon_mrgreen: отэто  " нарешти" !  типа  все кушать не могли, только и ждали  Сири   на украинском. :0332:

Я лично жду 12-й   айфон ...:icon_mrgreen:

 

Декому важко зрозуміти, як у житті може хвилювати щось крім надмірного споживацтва та гонитви за модою. Патріотизм, любов до рідної мови та землі? Не чули про таке! Підкаблучнику, надсилай більше бабла на цацки та косметологів! 

Изменено пользователем mild patriot

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...