Перейти к публикации
Гость Івасик Телесик

Лібералізм

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Гость Івасик Телесик
Почати потрібно з того, що в Україні лібералізму взагалі немає місця. Лібералізм - це "ідеологія" для наркоманів, повій, педерастів тощо. Можливо в цьому і є якийсь сенс, але точно не зараз.

:) Ніколи не вважав себе ані повією, ані педерастом, ані наркоманом... Хоча сповідую як раз демократично-ліберальні цінності...

Цікаво, а Ви знаєте що таке лібералізм?

Ну ось і давайте розберемось, бо тема дійсно дуже цікава і актуальна. І я, звісно ж, не мав на увазі, що усі ліберали - це чи повії чи наркомани. :)

Лібералізм в контексті політики.

Зрозуміло, що державі зараз потрібна міцна президентська влада, з точки зору лібералізму, навпаки - парламентська.

Лібералізм в контексті культури.

В Україні існує серйозна глобальна культурна проблема, зокрема мовне питання, хоча це лише частка цієї проблеми. Вирішити цю проблему можна лише "хірургічним втручанням", зовсім не ліберальним. Чому це потрібно робити? Якщо в двох словах - що б стати повноцінною самодостатньою нацією, якою українці зараз не з’являються. Поки ми нею не станемо, ми не зможемо побудувати міцну власну державу і продовжуватиме знаходитись під культурним, і, як наслідок, політичним, і, як наслідок, економічним впливом Россії. З точки зору лібералізму все потрібно залишити "як є" і потакати цієї ситуації - зробити россійську мову другою (першою) державною.

Лібералізм в контексті економіки.

Це фактично синонім поняттю олігархія, бо працює це лише на користь власників великого бізнесу, в кого більше грошей (в нашому випадку зазвичай крадених), в того і більше можливостей, і вони лізуть до влади. А країні, тим часом, потрібно розвивати, в першу чергу, середній бізнес, бо великий обмежений за можливостями в розвитку, а у середнього більше перспектив. І ця ситуація, яку маємо зараз, з точки зору лібералізму, правильна, бо особа, її інтереси, важливіше інтересів держави. В їх олігархові інтереси не воходить особливий розвиток середнього бізнесу, бо їм вигідно, що б бюджет формували вони, і таким чином країна залишалася залежною від них економічно.

...

Проституцію потрібно легалізовувати, і це аргумент як раз вже на захист лібералізму. Але робити це потрібно не для самої легалізації, а що б не спостерігати всіляких смокталок на центральних вулицях наших міст, бо це вже стало ледве не нормою. Нехай вони "працюють" в борделях десь на окраїнах міст. Комусь може дійсно їх послуги необхідні, так нехай краще тоді вже так, а не на очах наших дітей.

Я сам у душі ліберал, але зараз, на мою думку, це як смачна солодка цукерка для діабетику. Маючи слабку державність і ставити при цьому інтереси особи вище інтересів держави - це нерозумно й не доцільно.

Поделиться сообщением

А Я РАДИКАЛ, наркоторговцев с нариками по китайскому методу - на стадионе шлепнуть, шл... простите, женщин занятых в сексбизнессе на лесоповал, бандюков всех в расход, желательно из пулемета Владимирова, чтоб хоронить было нечего. А вообще либералов люблю и уважаю, жаль патроны закончились.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Тепер зрозуміло, звідки ТАКЕ бачення рішення ЦИХ проблем. Мачіть - воно дійсно легше. :? Але це лікування симптомів, а не хвороби.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Лібералізм можливо стане актуальним в Українській Україні, але не зараз.

Щось Df1201 кудись зник, і не бере учісті в обговоренні, напевно мої слова його трошки образили, і за що мені слід вибачитись, бо дійсно дуже різко і не зовсім коректно висловився. :?

Поделиться сообщением

А кто это?

По поводу МАЧИТЬ. Жесткие меры всегда были эффективными. Китай тому пример.

Кстати говоря до Второй Мировой, Ливия была итальянской колонией. Местное население, на подобие современных чеченцев, крайне негативно относилось к итальянским законам - дело в том что они сами рассматривали колонистов только как обьект для рэкета, а их за это почему то сажали. Началась партизанщина. Ну арабы они такие. Сначала итальянцы вели боевые действия согласно мировым законам, то есть население было поделено на КОМБАТАНТА и НОНКОМБАТАНТА(надеюсь обьяснять что это не надо) И дела у них шли плохо. Представте - днем обычный пастух, овечек там пасет, коз, а по ночам оружие партизанам поставляет и барсальерам глотки режет. Но тут на сцену вышел генерал Грациани, который плюнул на все, и стал вешать всех, если не было деревьев, стрелять. Все кочевое население согнал в лагеря - 10/10 км, с пулеметными вышками. Тут и воевать арабам расхотелось, и людей красть. Память настолько крепкая осталась, что даже в правление буйного лейтенанта Муамара Каддафи, накого из 30000 итальянцев проживающих сейчас в Ливии , даже пальцем не трогают.

А ВЫ говорите МАЧИТЬ

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
А кто это?

По поводу МАЧИТЬ. Жесткие меры всегда были эффективными. Китай тому пример.

Угу, дійсно дуже гарний приклад. Тим часом китайці на півночі перетинають россійсько-китайський кордон, незаконно, і збирають в лісах Россії якихось лікарських жаб, коріння женьшеню, та іншу лабуду. Напевно все від ситості і ефективності режиму. Але дійсно важко сказати, що для Китаю насправді краще, може для них це і дійсно найкращій варіант.

Але, слід розуміти, що це азіати, і їх досвід, який можливо працює там, не факт, що буде працювати в нас, арійців. :) Тим паче, що маємо і відповідний досвід.

Кстати говоря до Второй Мировой, Ливия была итальянской колонией. Местное население, на подобие современных чеченцев, крайне негативно относилось к итальянским законам - дело в том что они сами рассматривали колонистов только как обьект для рэкета, а их за это почему то сажали. Началась партизанщина. Ну арабы они такие. Сначала итальянцы вели боевые действия согласно мировым законам, то есть население было поделено на КОМБАТАНТА и НОНКОМБАТАНТА(надеюсь обьяснять что это не надо) И дела у них шли плохо. Представте - днем обычный пастух, овечек там пасет, коз, а по ночам оружие партизанам поставляет и барсальерам глотки режет. Но тут на сцену вышел генерал Грациани, который плюнул на все, и стал вешать всех, если не было деревьев, стрелять. Все кочевое население согнал в лагеря - 10/10 км, с пулеметными вышками. Тут и воевать арабам расхотелось, и людей красть. Память настолько крепкая осталась, что даже в правление буйного лейтенанта Муамара Каддафи, накого из 30000 итальянцев проживающих сейчас в Ливии , даже пальцем не трогают.

Теж цікавий приклад, особливо якщо провести аналогію Московія-Україна = Італія-Лівія. В нас щось подібне вже було, тривало кілька сторіч, і я чомусь не в захваті. От якщо б це лівійці так зробили з італійськими окупантами, тоді було б про що говорити, як приклад для України. Така тактика може бути застосована лише імперіалістами-окупантами, а Україна і українці ніколи не були і не будуть імперіалістами, бо суттєво ми зовсім інші.

А ВЫ говорите МАЧИТЬ

Я ж навпаки, проти цього. Я боюся, що до влади можуть прийти покидьки, з будь-якого боку, і наробити справ. Радикалізму Україні не заважає, на сій момент, для рішення певних проблем, але не на рівні пролиття масової крові. Я боюся цього. Я за суто політичний радикалізм, бо Україна повинна стати українською, не дивлячись на бажання і переваги чужинців і українців, які залишаються досі хохлами-малороссами. Кому це не до вподоби впритул до агресії, в таких потрібно відбирати нафіґ громадянство, на кштал того, як це було зроблено у Прибалтиці.

Українську інтелігенцію до влади!

Поделиться сообщением

ДЛЯ ТАТАРСКОГО НАСЕЛЕНИЯ КРЫМА МЫ ТОЖЕ ЯВЛЯЕМСЯ ЗАХВАТЧИКАМИ. ВОТ ДАВАЙТЕ ДАДИМ ПРИМЕР ДРУГИМ - ДАДИМ КРЫМУ НЕЗАВИСИМОСТЬ

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик

Для них окупантами досі з’являються москалі, які їх знищували і вважають Крим ісконно россійським.

ЗІ. Навіщо писати аперкейсом, що б більше вставляло читаючим? :)

Поделиться сообщением

Украинцы для них тоже окупанты, я сам из крыма родом, так что знаю о чем пишу. Крым находится в составе Украины, а не России. ПИШУ АПЕРКЕЙСОМ, ПОТОМУ ЧТО ТАК ВИДНЕЕ.

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Украинцы для них тоже окупанты, я сам из крыма родом, так что знаю о чем пишу.

Кримський татарін? :)

ПИШУ АПЕРКЕЙСОМ, ПОТОМУ ЧТО ТАК ВИДНЕЕ.

:mrgreen:

Ще можна збільшити розмір шрифту, його колір, та неодмінно писати ще й болдом. Буде ще видніше. :)

Поделиться сообщением

О своей национальности я уже писал ранее.

Да и еще Ув.Івасик Телесик у вас забавная привычка, не отвечать на прямые вопросы. И здался ВАМ аперкейс.

Так как насчет татар?

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Да и еще Ув.Івасик Телесик у вас забавная привыска, не отвечать на прямые вопросы. И здался ВАМ аперкейс.

Процитуйте будь ласка ЦЕ пряме запитання, на яке я не відповів, що дало Вам привід говорити про мою "прівиску". :shock: :?

Поделиться сообщением

Речь шла о Крымских татарах и Украинской окупации, а вы хохмить начали по поводу национальности

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
Речь шла о Крымских татарах и Украинской окупации, а вы хохмить начали по поводу национальности

Знову Ви намагаєтесь мене в чомусь звинуватити. :?

1. Де Ваше пряме запитання на яке я не відповів, процитуйте будь ласка?

2. Національність кримських татар для Вас є образою?

Поделиться сообщением

ОПЯТЬ ДВАДЦАТЬ ПЯТЬ

НИ в чем я вас не обвиняю Это во первых

Хорошо прямого вопроса не было. Ну и придиратся тоже не надо. Тема понятна и без вопроса Это во вторых

Украинцы для Крымских татар окупанты? Выскажите свою точку зрения и не отвлекайтесь на мелочи. Это три

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
А почему?

Двойные стандарты? Любимое дело националистов всех наций.

Справа не в подвійний стандартах, а в тому, що для НИХ окупантами ДОСІ з’являються москалі. Ну не бачуть вони в українцях окупантів. І політика України не окупантська, в чому Україну, до речі, часто звинувачують.

Чи є зворотні преценденти? А ну?! :)

Що там з цього приводу говорить Кримський Меджліс, яке ТАМ ставлення до цього питання? :)

Кримським татарам краще залишатися у складі України, бо вони прекрасно розуміють, що альтернатива - це у складі Коцопстану, і їх досвід їм говорить про те, що цього не варто робити. Принаймні поки що так.

Поделиться сообщением

А вдруг все таки захотят отделятся. А официалы могут говорить что хотят, это еще ничего не означает. Мнение татар может быть разным.

А как ситуация с Севастополем, встреча Лужкова с Российскими флажками. очень даже можем потерять

Поделиться сообщением

Гость Івасик Телесик
А вдруг все таки захотят отделятся. А официалы могут говорить что хотят, это еще ничего не означает. Мнение татар может быть разным.

Коли це відбудеться, тоді і можна буде про це говорити. Зараз про це говорити - це говорити про припущення, в чому я не бачу ні сенсу ні доцільності.

А как ситуация с Севастополем, встреча Лужкова с Российскими флажками. очень даже можем потерять

Так хто з’являється окупантом, і ким для кримських татар з’являються українці? :P

Щодо Лужка - не втратимо. 8) Цивільний світ не зрозуміє москалів. :mrgreen:

Як там далі буде розвинюватись ситуація - побачимо.

Поделиться сообщением

Раз заговорили о национальностях и языках - значит скоро выборы!

Новая украинская примета!!!!!!!

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...