Перейти к публикации
Гость Серж

установка многотарифных эл счетчиков в квартирах многоэтажек

Рекомендованные сообщения

Гость Серж

хочу установить многотарифный эл.счетчик, купленный за свой счет, сделаный и сертифицированый в украине в своей квартире. в рэс желтых вод мне отказали.

правомерно ли это? где можно взять об этом закон или постановление?

Спасибо

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость VIA
хочу установить многотарифный эл.счетчик, купленный за свой счет, сделаный и сертифицированый в украине в своей квартире. в рэс желтых вод мне отказали.

правомерно ли это? где можно взять об этом закон или постановление?

Спасибо

Ответ. Отказывают на законных основаниях.

Про затвердження Правил користування електричною енергією для населення

N 1357, 26.07.1999, Постанова, Кабінет Міністрів України

Установлення та експлуатація приладів обліку електричної енергії

8. Прилади обліку електричної енергії (далі - прилади обліку) мають бути придбані, встановлені, підключені енергопостачальником, а їх вартість та вартість послуг з встановлення оплачена:

а) для новозбудованих будинків - забудовниками;

б) у разі розділу обліку електричної енергії - організаціями, які здійснюють розділ обліку.

Кроме того, целесообразно обратить внимание еще на следующие пункты этих Правил:

10. Прилади обліку встановлюються відповідно до вимог правил улаштування електроустановок.

12. Споживання електричної енергії за різними видами тарифів має забезпечуватися окремим обліком.

У разі вибору споживачем іншого або кількох видів тарифу на електричну енергію енергопостачальник видає споживачеві технічні умови на встановлення відповідних приладів обліку. При цьому споживач сплачує вартість нового приладу обліку з урахуванням балансової вартості та амортизаційного зносу приладу обліку, який встановлюється.

( Пункт 12 в редакції Постанови КМ N 4 від 11.01.2006 )

13. У разі встановлення за межами квартири або іншого об'єкта споживача багатофункціонального приладу обліку, приладу обліку з передоплатою або іншого, що вимагає щоденного нагляду за його показаннями, у квартирі або на іншому об'єкті споживача встановлюється виносне табло для спостереження за станом обліку, кількістю попередньо оплаченої електричної енергії.

14. У разі виявлення зовнішнього пошкодження приладу обліку, зриву пломби або його несправності в роботі споживач зобов'язаний негайно письмово повідомити про це енергопостачальника.

( Пункт 14 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 4 від 11.01.2006 )

Отказ РЭС Вы можете обжаловать в судебном порядке.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...