Перейти к публикации
Гость Івасик Телесик

Україна втратила реальний суверенітет?

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Гость Івасик Телесик

Україна втратила реальний суверенітет?

http://mediaua.com.ua/detail/5276

15 березня відбулася прес-конференція народного депутата Ксенії Ляпіної на тему: “В Україну експортована система тотального авторитарного контролю над політичними і майновими правами кожного громадянина. Власність практично будь-якого українця знаходиться під загрозою несанкціонованого захоплення” .

В порушення ратифікованих Україною демократичних міжнародних конвенцій про права громадян на таємницю особистого життя, впроваджується система, де кожний українець - від Президента до немовляти – потрапляє під тотальний контроль навіть не силових державних структур, а взагалі нам - пересічним громадянам - невідомо кого!

Концентрація персоніфікованої інформації та бланкового бізнесу в одних, до того ж приватних руках загрожує не лише національній безпеці, але й особистому життю й власності абсолютно усіх нас!

Нещодавно ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що упродовж місяця деяке приватне підприємство ощасливить українців паспортом нового зразка. Таку ж заяву зробив в агентстві «Інтерфакс-Україна» народний депутат від Партії Регіонів Василь Грицак – колишній очільник органу госпзабезпечення МВС (часів Миколи Білоконя та Віктора Медведчука). Зокрема, в порушення законодавства України про державні закупівлі приватному консорціуму «ЄДАПС» було надано право виготовляти персоніфіковані документи МВС за «захмарними» цінами.

Однак, надприбутки підприємців – це очевидна, але не стратегічна і далеко не стрижнева складова глобального плану. Під контролем консорціуму «ЄДАПС» - створення автоматизованої системи контролю за виготовленням та видачею бланків документів на право власності на транспортні засоби, на виробництво та транспортування наркотиків, на виробництво, ремонт та носіння зброї, на виробництво та реалізацію підакцизних товарів і т.і. Це надає можливість контролювати не тільки легальний, а й тіньовий бізнес у зазначених сферах і здійснювати рейдерські програми.

Запропонований В.Грицаком законопроект «Про Національний демографічний Регістр», що містить законодавчі маніпуляції з технічним описом найважливіших для життєдіяльності пересічного громадянина документів, створює загрозу концентрації в одних та й ще приватних (!) руках баз даних з інформацією про майно кожного українця (будинки, квартири, земельні ділянки, цінні папери і т.і.).

За заявою В.Грицака найближчим часом Кабмін прийме постанову, за якою приватному консорціуму «ЄДАПС» буде надано право виготовлення паспорта громадянина України!

Створення системи тотального контролю не є українським «ноу-хау». Захищаючи інтереси держави та політичні й майнові права і безпеку своїх громадян, Росія, Бєларусь і Молдова нещодавно запобігли спробам розробників схем «приватизації» державних функцій по отриманню, обробці і використанню інформації про особисте життя, майно і політичну орієнтацію своїх співгромадян, операцій з небезпечними вантажами і т.і. шляхом створення державних унітарних підприємств відповідного профілю.

РНБОУ не може не усвідомлювати всю загрозу експортованих в Україну планів. Тим паче, що СБУ відомі розробники й не такі вже віддалені місця їх дислокації.

Втрата контролю у цій сфері унеможливлює виконання Україною взятих нею міжнародних зобов’язань в сфері захисту персональних даних.

Громадяни України нагально потребують такого захисту з боку держави вже сьогодні. Адже пік земельного сільськогосподарського буму незабаром, а зростання масштабів рейдерського розгулу не лише на приватне підприємництво, а й на держвласність очевидне.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Вы еще чему-то удивляетесь?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость Івасик Телесик

Я думаю, що реагувати на такі речі потрібно. А то від нас як раз того і очікують, що б ми не реагували на подібні речі. :?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость robotek

Вернёмся к летним событиям. Именно тогда, а не на протяжении периода правления Йануковиджя-прИмъэра, регионалы пошли ва-банк. И с того момента все их ходы это ходы ва-банк. То есть им оставалось только подтягивать любые нормы закона под свои интересы и с истерикой и угрозами вдалбливать обществу, что только их интересах, интересах регионалов и нужно толковать все нормы законов и Конституции.

Так рождался регионало-фашизм.

Тогда, летом я сформулировал своё отношение к Универсалу - Универсал прекрасная штука, квинтэссенция ближайшей украинской мечты. То, на чтоможно и нужно ориентироваться всем проукраинским политикам. НО КАК ОН СОБИРАЕТСЯ ЗАСТАВИТЬ ИХ ЕГО ВЫПОЛНЯТЬ!!!???

Слово "заставить" - ключевое. САМИ они его выполнять не будут. Да..да.. по причине того, что они не проукраинские политики. Они вообще не политики. Они корпорация олигархов. У них нет понятия ГОСУДАРСТВЕННОЕ МЫШЛЕНИЕ. И договариваться с ними о чём угодно БЕССМЫСЛЕННО.

Если только у тебя нет инструмента, который заставит их выполнять договорённости.

А его нет. И за последние восемь месяцев регионало-фашисты отчётливо засветили свои интересы и продемонстрировали позицию. У них был шанс..., они его реализовали. Но реализовали как они себе представляли - УНИЧТОЖИТЬ ВСЕХ НЕ СВОИХ, РАССТАВИТЬ ВСЕХ СВОИХ, ЗАХВАТИТЬ ВСЁ, УБРАТЬ ПРЕЗИДЕНТА И... ГРАБИТЬ, ГРАБИТЬ, ГРАБИТЬ, ГРАБИТЬ...!!!!

ВТО провалено, европейский курс провален, НАТО дальше чем было до Йануковиджя, экономические, административные, судебные и пр. реформы растаяли как мираж, экономика подчинена только обслуживанию донецкого клана, а средний клас добивается оголтелой азаровщиной.

Вот результаты и тенденции.

Но именно это и есть плоды непрерывного политического хода ва-банк в исполнении регионалов.

Они поставили общество на грань войны и нет силы, способной предотвратить эскалацию. Если регионалов не остановить, то они уничтожат всех НЕ СВОИХ. То есть 68% украинцев, которые НЕ голосовали за донецких.

Для донецких не существует второго, третьего места, не существует понятия состязательности и нет представления оппозиции. Все, кто их не поддерживает - УНИЧТОЖАЕТСЯ. Поэтому на Донбассе и нет проукраинского демократического движения, нет демократических лидеров.

Теперь они намеренны сделать это в масштабах всей Украины. А затем распилить саму Украину и подороже продать. Это не просто негосудрственные силы, это АНТИгосударственные силы. Впрочем...нужно было учить историю, чтобы знать, что ЛЮБОЙ криминальный элемент являет собой активную АНТИгосударственную единицу поскольку признаёт только законы, обслуживающие его интересы и не признаёт равенста перед законом НИКОГДА. Такова воровская идеология со времён воровских общин древней Индии.

Именно эта идеология рулит сейчас в стане коалициантов.

Hо теперь для них Президент стал не потенциальным врагом, А ЧИСТО-КАНКРЕТНОЙ угрозой. Теперь они любой ценой и быстро постараются уничтожить Президента. И именно теперь коммунисты, жёстко управляемые кремлём, станут локомотивом этого процесса. Они 15 лет ждали момента, когда можно будет уничтожить Украину и дождались. Теперь будут драться насмерть за уничтожение нашего государства.

Полумеры только подтолкнут к репрессиям и как следствие к войне.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...