Перейти к публикации
kentavr

Карантин у Кам'янському

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

У Кам’янському посилено карантин

 

17 березня в Кам’янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулось чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні було прийнято рішення посилити заходи безпеки й на час карантину, з метою недопущення випадків виникнення та поширення вірусної інфекції, закрити об’єкти загального користування.

 

Згідно з протоколом комісії ТЕБ та НС в Кам’янському призупинено роботу всіх закладів громадського харчування. Також до поліпшення епідеміологічної ситуації закриваються:

- магазини, крім продуктових, господарських, зоологічних, аптек, авто- і газозаправних станцій;

- кінотеатри, театри, музеї, бібліотеки;

- речові і господарські ринки (крім продуктових);

- кафе, бари, ресторани, фітнес-клуби, тренажерні зали, майданчики, у тому числі спортивні;

- торгово-розважальні центри та інші культурно-розважальні заклади, включаючи парки і атракціони.

 

Заборонено проведення всіх масових заходів, де беруть участь більше 10 осіб, включаючи обряди і церемонії.

 

Керівники об'єктів, які продовжать працювати, зобов'язані забезпечити працівників, що контактують з відвідувачами, засобами індивідуального захисту.

Також на території Кам’янського заборонено проведення семінарів, конференцій, форумів, презентацій, виставок та інших заходів.

Релігійні організації не повинні допускати проведення будь-яких обрядів, де задіяно більше 10 чоловік.

Департаменту соціальної політики доручено припинити прийом громадян, організувати роботу в онлайн режимі і консультації по телефону, приймати заявки, запити та листи по електронній пошті.

Маршрутки і трамваї в Кам’янському ходитимуть за звичайним розкладом. Кількість пасажирів поки не обмежуватимуть.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Продублюю сюди звернення міського голови до Уряду:

 

 

Ситуація, схоже, критична!:(

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

"Відкатів" у період карантину менше брати не варіант? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
23 часа назад, mild patriot сказал:

"Відкатів" у період карантину менше брати не варіант? 

Кому про шо, а голому - іп*тися! :facepalm:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

У Кам’янському змінено режим роботи ЦНАП

 

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, з 18 березня змінено режим роботи філій  та центрального офісу ЦНАП у Кам’янському. Про це повідомили в департаменті муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради.

З цією метою з 18 березня:

- тимчасово припиняється робота філій ЦНАП у Дніпровському та Південному районах. Для вирішення невідкладних ситуацій щодо отримання послуг працюватиме центральний офіс ЦНАП по проспекту Василя Стуса, 10/12;

- тимчасово встановлюється графік роботи центрального офісу: з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 16:45 без обідньої перерви та з технічними перервами для провітрювання приміщень;

- тимчасово припиняється очне обслуговування громадян у ЦНАП наступними службами:

Дніпропетровськгаз - 0670090104;
ЄРЦ - 0685543984, 0983347754;
УКОЖФ - 0682602625, 0967583091;
Дніпровські енергетичні послуги - 0800500444;
Центр вторинної правової допомоги - 0632581100;
БТІ - 0987023039, 0675538855;
представником Уповноваженого ВРУ з прав людини – 0975413855; представником захисту прав споживачів – 0673260855;
представником Фонду соціального страхування – 0гуано32165;
представником Центру зайнятості – 0гуано33476;
представником Пенсійного фонду – 0682302216;
представником Відділу державної реєстрації міської ради - 0569560611, 560612, 560613;
представником Консультативного центру з питань містобудування: Архітектура - 0569560302; ДАБК - 0569531201, Земельні та майнові питання - 0569560752.

Консультанти служб доступні за вказаними телефонами.

Також тимчасово припиняється обслуговування громадян з інших міст та населених пунктів, зупиняється робота Мобільного Офісу ЦНАП (продовжується прийняття заяв на обслуговування) та робота віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП у Карнаухівці.

У центральному офісі ЦНАП здійснюється щоденний температурний скрінінг персоналу, проводиться прибирання приміщень та контактних поверхонь із застосуванням спеціальних дезінфікуючих засобів, розміщено санітайзери для оброблення поверхні рук.

Адміністратори ЦНАП здійснюють обслуговування у респіраторах класу захисту FFP2 та захисних рукавичках, на спеціальному стенді розміщено та постійно оновлюється актуальна інформація щодо профілактики зараження, встановлено обмежуючі лінії на рецепції для забезпечення дистанції між людьми.

Кількість одночасно перебуваючих у приміщенні клієнтів обмежується до 10 осіб.

Наполегливо рекомендуємо громадянам:

- за відсутності гострої необхідності не відвідувати ЦНАП та залишатися вдома;
- у разі невідкладних питань, з метою мінімізації часу перебування у ЦНАП здійснювати бронювання дня та часу візиту за посиланням http://kam.gov.ua/tsnap/on_layn_cherga
- у разі візиту до ЦНАП без попереднього запису, отримувати талон на рецепції (не заходячи за обмежуючу лінію) та очікувати на дзвінок адміністратора на свіжому повітрі на майданчику відпочинку біля ЦНАП (якщо погода є комфортною для Вас);
- для вирішення будь-яких питань спочатку обов’язково отримувати дистанційну консультацію будь-яким доступним способом:

мобільний зв'язок  0682089099, 0976560273, 0976561179
ел.пошта dozvildndz@ukr.net
через месенджер https://www.facebook.com/yourCNAP/
телеграм-канал https://t.me/yourcnap
користуватися онлайн послугами ЦНАП http://kam.gov.ua/tsnap/on_layn_poslugi

- користуватися за потреби засобами  поштового зв’язку для подачі документів необхідних для отримання послуг, які за законом можна отримати у такий спосіб;
- у разі нагальної потреби отримати вже готовий результат послуги або документ, який є результатом онлайн-послуги, користуватися сервісом #ескпрессЦНАП – кур'єрською доставкою результатів послуг;
- у разі візиту до ЦНАП за наявності вдягати захисну маску;
- за можливості використовувати для поїздок по місту індивідуальний транспорт

Будь ласка, з усіх питань спочатку телефонуйте (для Вас працюють три лінії зазначені вище). Ми докладемо зусиль задля вирішення Вашого питання, перш за все, дистанційно. А, у разі невідкладної ситуації, допоможемо здійснити безпечний візит до ЦНАП.

Будемо інформувати Вас про подальші заходи щодо оптимізації роботи ЦНАП на період пандемії.

Памятайте, що перш за все, важливе Ваше  здоров'я, тому справи можна відкласти на потім, внести корективи до своїх планів та залишатися вдома.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

ПАТ «ДМК» вводить додаткові превентивні заходи з метою недопущення поширення коронавірусу

 

З 18 березня по 3 квітня ПАТ «ДМК» вводить додаткові превентивні заходи, щоб убезпечити співробітників від захворювання і знизити ризик поширення коронавірусу.

Персонал, який може працювати віддалено, з метою мінімізації особистих контактів буде працювати з дому - за погодженням з функціональним директором.

Тимчасово зупиняються всі масові заходи: робочі збори, наради і зустрічі, конференції, командоутворюючі заходи, тренінги тощо.

Для забезпечення безперервної роботи змінно-зустрічні збори і рапорти після зміни будуть проходити в колишньому форматі.

Обмежено все відрядження - як по Україні, так і закордонні. Мінімізуються переміщення за місцем проживання за винятком випадків, коли таке обмеження може призвести до зупинки роботи підприємства.

Співробітникам, які повернулися із закордонних відряджень або відпустки, необхідно 2 тижні працювати віддалено.

Всі пункти харчування на території комбінату переведені в режим роботи із забезпечення молоком і буфетною продукцією. Закриваються питні фонтанчики та інші громадські місця, які можуть нести ризики поширення вірусу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Людмила Зубавленко сейчас здесь: Середньодніпровська ГЕС.

 

 На Середньодніпровській ГЕС створено оперативний штаб задля недопущення поширення коронавірусу.
З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції та з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації в Україні в Укргідроенерго створено оперативний штаб з організації та впровадження заходів «Про запобігання поширення коронавірусу COVID-19».
Відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» на території Товариства введені обмежувальні заходи з 13 березня 2020 року. 


Постійно проводитися температурний скринінг співробітникам підприємства, працівниками ВВО та медичного пункту при вході на територію. Відповідальних за скринінг температури тіла співробітників, що проходять вхідний санітарний контроль, забезпечено засобами дистанційного вимірювання температури тіла й проведено інструктаж з користування. Також їм надано засоби індивідуального захисту та дезінфекційні препарати. 
Співробітників з ознаками інфекційного захворювання (підвищена температура, кашель, ускладнене дихання) не допускають до роботи. Їм надають рекомендації звернутися до сімейного лікаря (співробітникам, які мають страховий поліс, звернутись до страхової компанії) та відправляють додому.
У приміщеннях філії посилено дезінфекційний режим: систематично проводиться вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів, проводиться обробка антисептичними засобами робочих усіх приміщень.
Співробітників постійно інформують про правила респіраторної гігієни, зокрема: при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя, дотримуватися гігієни рук – мити руки з милом та обробляти їх дезінфікуючим гелем із вмістом спирту не менше 20 секунд, уникати скупчень людей для зменшення вірогідності контактів із хворими людьми.
На філії скасовано усі масові заходи. Збори і наради керівникам структурних підрозділів проводяться в режимі скайп- та колл-конференцій.
Співробітників, не задіяних у виробничому процесі та які мають малолітніх дітей, на час карантину у освітніх закладах, переведено на дистанційний режим роботи.
Також в компанії систематично проводитися роз’яснювальна робота серед співробітників про ознаки та симптоми гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Covid-19.
Прес-служба Середньодніпровської ГЕС.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

В Каменском назревает карантинный транспортный коллапс

 

image.png.eb84256e4dcb8d1c7b2f5760a03997c4.png

 

Ситуация развивается постепенно в течение дня, и, скорее всего, усугубится в часы пик, когда люди будут ехать с работы домой.

С сегодняшнего дня в трамваях и общественном транспорте города стали соблюдать решение Кабмина, которым одновременное количество людей в общественном транспорте должно быть не более 10 человек.

Старший инспектор сектора мониторинга Каменского ОП Елена Тимченко сообщила, что в Каменском полиция в этом направлении работает, как и по всей Украине.

Правоохранители переведены на усиленный вариант несения службы. Проверяется соблюдение выполнения перевозчиками (и другими субъектами хозяйствования) ограничений, прописанных в решении Кабинета Министров. 

В данный момент на остановках уже наблюдается значительное скопление людей. Не исключено, что к вечеру ситуация усугубится, что следует учесть.

Напомним, что постановлением Кабинета Министров с 18 марта по 3 апреля на всей территории нашего государства запрещены регулярные и нерегулярные перевозки пассажиров автомобильным транспортом в пригородном, междугородном внутриобластном и межобластном сообщении, перевозки более 10 пассажиров одновременно в трамваях, троллейбусах и автомобильном транспорте, в автобусах, выполняющих регулярные пассажирские перевозки на городских маршрутах. С 18 марта до принятия отдельного решения запрещена перевозка пассажиров железнодорожным транспортом во всех видах внутренних сообщений (пригородном, городском, региональном и дальнем).

Также с 17 марта в Украине запрещено проведение всех массовых (культурных, развлекательных, спортивных, социальных, религиозных, рекламных и других) мероприятий, в которых принимают участие более 10 человек. Согласно документу, с 17 марта заведения общественного питания (рестораны, кафе), торгово-развлекательные центры, прочие заведения развлекательной деятельности, фитнес-центры, заведения культуры должны прекратить свою работу. Разрешено предоставлять услуги общественного питания с применением адресной доставки заказа при условии обеспечения персонала средствами индивидуальной защиты.

Разрешается торговля продуктами питания, горючим, средствами гигиены, лекарственными средствами и изделиями медицинского назначения. Также можно осуществлять банковскую и страховую деятельность. 

Контроль за выполнением данного постановления Правительства возложен на МВД и Национальную полицию.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
57 минут назад, kentavr сказал:

С сегодняшнего дня в трамваях и общественном транспорте города стали соблюдать решение Кабмина, которым одновременное количество людей в общественном транспорте должно быть не более 10 человек.

Юрий Аантолеьвич !  ЛОЖЬ !

Еще раз ЛОЖЬ !

Ибо в трамваях да !В маршрутках -НЕТ ! 

И это еще одна лакмус -бумага коррупции Белоусова в городе ! ! !

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 минуту назад, Muzik сказал:

И это еще одна лакмус -бумага коррупции Белоусова в городе ! ! !

Доброго дня, @Muzik !

Я б сказав, від чого це "лакмус-бумага", та боюся, що Ви образитеся! :facepalm:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
5 минут назад, kentavr сказал:

Доброго дня, @Muzik !

Я б сказав, від чого це "лакмус-бумага", та боюся, що Ви образитеся! :facepalm:

Если Белоусов сейчас подаст в отставку я буду считать его мужиком . Дальше . пусть пеняет на себя .

Если события пойдут резко - я знаю что будет . А вам такое и не снилось.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 часа назад, Muzik сказал:

Если события пойдут резко - я знаю что будет . А вам такое и не снилось.

И мы знаем . Ты будешь опять пукать в воду и бульбы пускать

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
4 часа назад, Muzik сказал:

Ибо в трамваях да !В маршрутках -НЕТ ! 

И это еще одна лакмус -бумага коррупции Белоусова в городе ! ! !

Белоусов заправляет в Днепре и Киеве? Или вообще всеми маршрутками страны?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 часа назад, Slava_DnDz сказал:

Белоусов заправляет в Днепре и Киеве? Или вообще всеми маршрутками страны?

Причем здесь Днепр и Киев ? Здесь уже пипец  с ними .здесь . Хотя почему уже . он и был еще раньше . когда люди кричали ему постоянно - наведи порядок с этим . А он избирательный у нас . Одним глазом кое что видит . одним ухом кое что слышит . там где слышит там делает . а где делает вид что нет проблем .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
4 часа назад, Лесли Нильсен сказал:

И мы знаем . Ты будешь опять пукать в воду и бульбы пускать

смотри не захлебнись в бульбах .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Зашел в одну аптеку .Маски есть ? Масок нет!

Зашел в другую .та же песня!

А может они ненужны ? Угу ! Когда их нет . то от них нет пользы .Вот и статья об этом .а если бы их выдавали бесплатно ?

О чем бы была статья ?

 

Спасают ли маски от коронавируса: окончательный ответ

https://kstati.dp.ua/obschestvo/spasayut-li-maski-ot-koronavirusa-okonchatelnyy-otvet

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

@Muzik , маска нужна больным чтоб не заражали окружающих и тем, кто в "зоне риска" (врачи, полиция, пограничники...). Так во всем мире.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
6 часов назад, Muzik сказал:

Зашел в одну аптеку .Маски есть ? Масок нет!

Зашел в другую .та же песня!

Як добре, що ми точно знаємо прізвище одного з людей, який вивіз з України ці маски.

https://pershij.com.ua/deputat-vid-sn-prodav-v-kytai-ves-zapas-ukrainskykh-masok/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
17 минут назад, Alek_Sander сказал:

Як добре, що ми точно знаємо прізвище одного з людей, який вивіз з України ці маски.

ЯІкщо це не фейк, на дибу його курву треба! Або скрутити всі отримані ним доляри в трубочки і  в дупу йому всі всунути! З застосуванням заходів попередження видалення їх звідти і демонстрацією відеорепортажу про такий витончений вид страти на всю країну.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Туалетний папір у продуктових крамницях уже продають, а де купляти леза? 

Чи неголені альфачі стильніші? А жінки природніші? 

Изменено пользователем mild patriot

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
38 минут назад, mild patriot сказал:

Туалетний папір у продуктових крамницях уже продають, а де купляти леза? 

Чи неголені альфачі стильніші? А жінки природніші? 

Не бриться, это ближе к природе!

Царапая себя лезвием, заносишь вирусы!

Борода греет при встречном ветре (из заметок мотоциклистов и велосипедистов)!

Да, и женщинам нравится, когда их щекочет бородой альфач, а не безбородый юнец!

Уверен, Ваш дед был с бородой!

Да, и коронавирус в бороде запутается!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
20 минут назад, Лесли Нильсен сказал:

Не понял... Вы,и лезвия для женщины??? Пфф... Вы не альфач. Я то думал вы жене запрещаете брить ноги,подмыхи и шмоньку,а вы комнатный альфа оказывается

Медведь

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...