Перейти к публикации
kentavr

Коломойський + Зеленський = ?

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Вплив Коломойського на Зеленського непокоїть західних партнерів України

 

Президент України Володимир Зеленський неодноразово казав, що олігархи не повинні впливати на політику країни.

Про це він заявляв і в інтерв’ю, і у відео на своїй сторінці у Фейсбуці.

У олігархів також не повинно бути ніякого впливу на медіаресурси і на інформаційну атмосферу в країні, – казав Зеленський.

Згодом президент Зеленський під час виступу на Бізнес-форумі зізнався, що зустрічався з трьома українськими олігархами Ігорем Коломойським, Ринатом Ахметовим та Віктором Пінчуком. І з усіма начебто домовився, що "всі житимуть по правилах і що монополій не буде".

Такі обіцянки Зеленського могли б потішити українців, які вважають олігархів однією з найбільших проблем України. Проте з Коломойським у Зеленського – тісні стосунки, які сам скандальний бізнесмен називає "дуже хорошими".

Історія їх "дружби" тягнеться 7 років тому, і не дивно, що під час президентської кампанії Коломойський на всіх фронтах підтримував Зеленського – надавав йому як простих охоронців, так і потужну медіа-підтримку. А після того, як шоумен став першою особою країни, багато ставлеників олігарха увійшли у владні структури. Зокрема, праву руку Зеленського – керівника Офісу президента Андрія Богдана – називають не інакше, як "людиною Коломойського".

Західні і світові ЗМІ широко досліджують тему впливу Коломойського на Зеленського. Зокрема, впливова агенція Bloomberg відкрито попереджає президента про небезпеку з боку олігарха.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Коломойський пішов ва-банк: Захід попереджає Україну

 

Вплив олігарха Ігоря Коломойського на нову українську владу, в першу чергу – на президента Володимира Зеленського, серйозно непокоїть наших західних партнерів.

 

Приватна ідея фікс

Використовуючи свій вплив на нову владу, олігарх не лише "на коні" повернувся в Україну з вимушеної еміграції, а й почав активно відвойовувати старі й нові активи і позиції. Його компанії якимось дивним чином виграли кілька судових процесів, які раніше вважалися малоперспективними. Але ідеєю фікс для Коломойського залишається "справа Приватбанку".

Нагадаємо, що Коломойського і його бізнес-партнера Геннадія Боголюбова підозрюють у ймовірному виведенні з Приватбанку 5,5 млрд доларів (це, на хвилинку, еквівалент оборонного бюджету України або сума траншу, який може надати нам МВФ). У 2016 році держава націоналізувала Приватбанк. Цей процес отримав широку підтримку міжнародної спільноти, включно з МВФ, Євросоюзом і США, які назвали його "важливим етапом в економічних реформах і боротьбі з корупцією". Але тепер Коломойський не лише хоче, аби йому "вибачили аферу", але й вимагає повернути 2 млрд доларів. 19 квітня цього року одіозний Окружний адмінсуд Києва вже визнав протиправним рішення про націоналізації Приватбанку. Таким чином, Коломойський отримав широкі можливості і сприятливі умови для подальшої судової тяганини.

 

Захід попереджає…

Вкрай важлива "справа Приватбанку" в Україні нині відійшла на дальній план. (Зараз більше на слуху скандал навколо телефонної розмови Володимира Зеленського і Дональда Трампа та зустріч у Нормандському форматі.) Але закордонні політики й економісти уважно слідкують за процесом і обговорюють його, а засоби масової інформації активно транслюють інформацію. На Заході розуміють, що ця справа стане показовим маркером для нової влади.

Популярне французьке видання Le Monde вже в заголовку схвильовано заявляє: "Молоду Україну терзають старі демони: ім’я їм – олігархи". Автор статті – відома журналістка Сильві Кауффман дивується словам представників української влади, які говорять про пошук компромісу з Коломойським щодо "справи Приватбанку".

Для МВФ такій підхід – своєрідне табу, – пише Кауффман. – Адже це явно демонструє вплив олігарха на процеси в країні. Щоб не робив Зеленський, поки що олігархи, схоже, продовжують смикати за ниточки у Києві…

А впливова агенція Bloomberg відкрито попереджає Зеленського про небезпеку з боку Коломойського. "Зараз президенту України Володимиру Зеленському загрожує серйозна криза, – пише оглядач Bloomberg Леонід Бершидський. – На кону його рейтинг як вдома, так і за кордоном. Загвоздка в мільярдері Ігорі Коломойському, який явно розраховує при Зеленському повернутися "по-крупному". Але його поверненя буде означати передчасний і безславний кінець передвиборчим клятвам Зеленского, який обіцяв Україні нове життя".

Там же, на сторінках Bloomberg, аналогічні думки висловив і колишній посол США в Україні Стівен Пайфер.

Будь-який вид врегулювання, який відмінить націоналізацію Приватбанку, буде сигналізувати світу та більшості українців, що Зеленський може нічим не відрізнятися від попередніх українських лідерів, які часто були продажними, – написав дипломав у свої авторській колонці.

Британська газета Financial Times у статті "Новий президент України стоїть перед визначальним вибором" також висловлюється однозначно: "Олігарх Коломойський голосно повернувся в Україну. Потім прем’єр-міністр повідомив, що Київ готовий до мирової угоди щодо Приватбанку, який було націоналізовано із ймовірною діркою в 5,5 млрд доларів на рахунках... Така угода – повернення банку або зняття претензій до Коломойського – не лише ставить піз загрозу майбутнє фінансування від МВФ та інших західних партнерів, які наполягали на націоналізації Приватбанку для захисту фінансової стабільності. Це може підірвати й інші позитивні кроки уряду".

 

Пересторога для інвесторів

Б’ють на сполох і міжнародні інвестори.

"Фактор Коломойського" залишився головною пересторогою для інвесторів після виборів в Україні, – заявив президент Європейської бізнес-асоціації, глава інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала. – На жаль, олігарх сьогодні фокусує на собі багато уваги, починаючи з заяви в кінці травня про те, що Україні треба оголосити дефолт.

Негатив від дефолту в нинішній ситуації в десятки разів перевищить будь-який позитив, підкреслив Фіала. За його словами, ринок також негативно відреагував і на заяву прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про можливий компроміс із Коломойським щодо Приватбанку.

До речі, згадане вище Le Monde вважає "тривожною ластівкою" для України і негативним сигналом для інвесторів не лише "справу Приватбанку", а й скандальний законопроєкт №1210, який зараз знаходиться на розгляді у Верховній Раді. (У цьому документі планується, зокрема, збільшити рентні ставки на видобуток залізної руди.)

"Законопроєкт №1210 фактично підіймає податки для малого і середнього бізнесу, але ефектно обходить підприємства Коломойського з видобутку марганцевої руди, – пише добре обізнане у справах України французьке видання. – При цьому для залізорудних комбінатів податки виростуть у чотири рази, а це загрожує масовою втратою робочих місць..."

 

Коломойський пішов ва-банк

Закордонні мас-медіа в унісон резюмують: вплив олігарха Коломойського на недосвідченого президента Зеленського може виявитися фатальним не лише для економіки України, але, як наслідок, і для нової влади. Наші західні партнери вже відкрито говорять про це і пильно слідкують за "справою Приватбанку" та скандальними законопроєктами. Чи почують їх Зеленський, Кабмін і Верховна Рада? Це ми побачимо вже незабаром. Але вже очевидно одне: Коломойський точно не відреагує на "зовнішні сигнали" і не збавить обертів. Він уже пішов ва-банк, і йому байдуже, яке майбутнє чекає владу Зеленського і Україну взагалі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Найкумедніше в цій жахливій історії те, що вона йде майже точно за сценарієм фільму "Слуга народу". Цікаво, яким буде її кінець?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

МВФ или Коломойский: что выберет новая власть

Украинская власть заложила бомбу под сотрудничество с МВФ. Сделав еще один шаг в суде в сторону Коломойского, который требует вернуть ему акции уже государственного ПриватБанка.

 

Поведение судьи четко указывает, что она настроена обрадовать Игоря Коломойского. И 17 октября может принять соответствующее решение. Через неделю. Во время ежегодных встреч в МВФ, когда туда приедут, в том числе, и члены украинского правительства. Это случилось после того, как МВФ четко очертил красные линии, переход которых делает невозможным сотрудничество с МВФ. А значит, ставит под вопрос рефинансирование внешнего долга в 2020 году. В результате, мы как минимум, потеряем доверие на ближайшую перспективу. Максимум — нас ждет дефолт в среднесрочной перспективе.

 

МВФ уехал и оставил домашнее задание. Украинская власть должна была доказать: они реформаторы или с Коломойским. И мы вроде даже увидели целый набор движений в сторону реформаторов. По крайней мере, активная демонстрация. Президент сходил в НБУ, Кабмин и Нацбанк подписали меморандум, Дубинского задвинули в парламенте. И на этом фоне суд максимально приближается к решению в пользу Коломойского. И это решение, которое не принесет прямых последствий прямо сейчас. Потому что не вступит в силу, ведь планируется апелляция. Но станет четким сигналом. И сигнал этот услышат.

И такое решение суда будет трактоваться не иначе, как продолжение движения в сторону компромисса с Коломойским. Тогда МВФ не сможет позволить себе запустить программу, не дождавшись финальных решений судов. Уже можно говорить о том, что на ближайшую неделю не стоит ожидать любого прогресса в переговорах с Фондом, а само отношение МВФ и западных кредиторов к Украине станет еще холоднее. Потому что о независимой судебной системе можно рассказывать в Instagram своим подписчикам. Но не международным кредиторам. Которые давно и четко представляют, как работают суды в Украине. А значит, будут ожидать, что стоит только выделить Украине транш, как на следующий день независимость НБУ перестанет существовать как класс, а Коломойский получит все, что хочет.

 

Суд мог и должен был отказаться от рассмотрения этого дела. По крайней мере, до решения вопроса в Верховном суде относительно юрисдикции (соответствующее ходатайство было подано со стороны государства), однако судья отказалась его удовлетворить. Вот так отпраздновали день юриста в Украине. Очередным торжеством правосудия.

 

Теперь есть два варианта. Либо офис президента делает это сознательно, контролируя ситуацию, и решает так послать МВФ. Либо офис президента сегодня слабее Игоря Коломойского, который контролирует суды. И тогда МВФ и президента посылает лично Игорь Валерьевич. Оба варианта одинаково плохие. Для экономики Украины в первую очередь. Если офис президента говорит на встрече с кредиторами и инвесторами одно, а делает другое, то он полностью теряет доверие, ведь не намерен выполнять то, что обещает. Если Коломойский сильнее и сейчас вступает в открытую войну, то президент тоже теряет доверие, ведь никто не будет знать, сможет ли он выполнить то, что обещает.

И теперь мяч на стороне Зеленского. Он должен вернуть доверие. Если для этого надо показать судьям, что нельзя принимать сторону олигарха против народа Украины, то он должен это показать судьям. И если для этого надо посадить своего друга, а не друга Порошенко, то значит, он должен это сделать. В конце концов, именно это и рекомендовал Ли Куан Ю. Или он навсегда останется марионеткой Коломойского. По крайней мере, в глазах кредиторов и инвесторов. А марионеткам деньги никто не дает. И пока Зеленский позволяет Коломойскому угрожать национальной безопасности Украины, денег Украине никто не даст.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Стій там, іди сюди?:chok_mini: Якась двоїста позиція... Цікаво, чим усе скінчиться?:hv: Зрозуміло, що позиція між молотом і ковадлом не сама комфортна в житті! :(

 

Зеленський пообіцяв захищати інтереси України в справі Приватбанку

 

Президент Володимир Зеленський в питанні ПриватБанку захищатиме виключно інтереси України.

Про це заявив глава держави під час прес-марафону.

 

«У питанні ПриватБанку я буду захищати нашу країну, тільки інтереси держави Україна. Чесно кажучи, я поки в своєму житті ні одному із суддів не дзвонив. По телефону ні з ким з них я не спілкувався, нічого не просив, хоча у мене як у людини дуже багато питань до нашого суду, але я не маю права впливати. Подивимося на результат. Якщо результат буде такий, що мені потрібно буде захищати країну, я буду захищати нашу державу», - сказав він.

Зеленський заявив, що питання Приватбанку турбує міжнародних партнерів України.

«На зустрічах з ними я завжди кажу: «Так ви хочете, щоб я якось впливав на це?» Мені кажуть: «Ні, ви як президент краще не впливайте»- «А що я повинен робити?»-«Ну ви якось так не впливайте, але впливайте». Це дуже цікава позиція», - розповів президент.

 

Нагадаємо, ПриватБанк був націоналізований в грудні 2016 року.

18 квітня поточного року Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправними рішення, наслідком яких стала націоналізація ПАТ КБ Приватбанк, і визнав недійсним з моменту укладення договір купівлі-продажу державою акцій банку.

НБУ і Мінфін заявили, що оскаржуватимуть рішення суду.

 

"ПОТРІБНО ДОМОВИТИСЯ": ЗЕЛЕНСЬКИЙ ДОПУСКАЄ ПРОГРАШ КОЛОМОЙСЬКОМУ У СПРАВІ "ПРИВАТБАНКУ" 

Президент сказав, що відповідати за результат справи будуть ті, хто безпосередньо залучений до неї

Президент України Володимир Зеленський допускає програш у судах із бізнесменом і ексвласником "ПриватБанку" Ігорем Коломойським за відсутності досудових домовленостей, повідомляє "Інтерфакс Україна".


"У суді не все так чесно, не все так чисто й не в усіх цих справах у нас може бути перемога. Тому потрібно на березі, ще до суду, домовитися. Але домовлятися має експерт міжнародний, про якого всі знають, що він independent one", – сказав Зеленський під час пресмарафону в Києві в четвер.

Водночас президент сказав, що відповідати за результат справи будуть ті, хто безпосередньо залучений до неї, а він, зі свого боку, не може вплинути на справу.

"А як я можу вирішувати питання, не спілкуючись із людьми, з якими маю вирішувати це питання? Тоді, будь ласка, – НБУ, Коломойський, суд... Нехай самі займаються. Але всі повинні знати: якщо програють ці справи, то й відповідальність нестимуть ті, хто до них залучений", – зазначив Зеленський.

Президент також допустив можливість укладення "мирової угоди", проте заперечує потенційну компенсацію ексвласнику банку з державного бюджету.

"Угода може бути. Якщо ми чуємо від одного з джерел, що є слабкість у тій чи іншій справі, то потрібно розмовляти. Ви не можете погрожувати, але потрібно говорити. Щоб держава не зазнавала збитків... Потрібно сісти і сказати: так не буде, грошей немає, ніхто нічого не поверне, давай урегульовувати – ти хочеш жити в цій країні. Але мені не дають можливості це зробити(!!!)", – зазначив Зеленський.

___________________________________________________________________________________________________________

 

Цікаво, що пан Президент хотів сказати останньою фразою? Що саме йому НЕ дають - домовлятися з ІВК, чи захищати інтереси держави?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
8 минут назад, kentavr сказал:

Цікаво, що пан Президент хотів сказати останньою фразою? Що саме йому НЕ дають - домовлятися з ІВК, чи захищати інтереси держави?

Ну вот видите .все таки ваша теория о Зеленский -Коломойский ошибочна .

А у президента нет рычагов что бы решать все вопросы в стране будучи гарантом .

Я уверен что мы узнаем позже что это все значит .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

НБУ ЗАЯВЛЯЄ: МВФ ПРИЗУПИНИВ СПІВПРАЦЮ З УКРАЇНОЮ ЧЕРЕЗ СПРОБИ КОЛОМОЙСЬКОГО ПОВЕРНУТИ СОБІ ПРИВАТБАНК

16.10.2019
Юрій ПАТИКІВСЬКИЙ

НБУ заявляє: МВФ призупинив співпрацю з Україною через спроби Коломойського повернути собі ПриватБанкНаціоналізований  
Інтрига навколо програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом тільки загострюється.

 

У Нацбанку днями заявили: виною всьому амбіції олігарха Ігоря Коломойського, якого вважають близьким до президента Володимира Зеленського і який, за їх інформацією, прагне повернути собі контроль над націоналізованим ПриватБанком.

 

Тим часом сам Зеленський заявляє інше, мовляв, точка зіткнення з донорами — їхнє бажання впливати на зростання ціни на газ в Україні.

 

«Президент має показати позицію»

 

Заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова в інтерв’ю західним журналістам заявила: перемовини України з Міжнародним валютним фондом про нову програму можуть пригальмувати через суперечку між державою і олігархом Ігорем Коломойським за контроль над націоналізованим ПриватБанком.
 
За її словами, уряд веде переговори про нову кредитну програму МВФ обсягом 3,9 мільярда доларів, проте розмір цієї програми може зрости до 8 мільярдів доларів.
 
«Проблеми ПриватБанку для них і для міжнародної спільноти — червона лінія», — сказала Рожкова, попередивши про «величезну небезпеку» для інвестиційного клімату України, якщо суперечку не буде врегульовано належним чином. Проблема ПриватБанку, за її словами, не може бути вирішена шляхом розрахунків із колишніми власниками.
«Це показує різницю між олігархічним впливом на банківський сектор колись, а також новим прозорим і незалежним банківським сектором», — сказала Рожкова, додавши, що вона була розчарована рішенням Зеленського залишатися осторонь від конфлікту, а не активно захищати рішення 2016 року.
 
«МВФ хоче отримати сильний сигнал від уряду про збереження адміністративної незалежності Приватбанку і незалежності Національного банку України», — повідомила Рожкова і додала, що МВФ досі не переконаний у прагненні до реформ при Зеленському. «Мова йде про судову реформу, верховенство закону. Йдеться про олігархічну структуру влади, — заявила банкір. — На жаль, я не довіряю нашій судовій системі, тому що система не була реформована».
 
Як відомо, цього тижня суд у Києві має винести чергове рішення щодо ПриватБанку. 
 
Рожкова заявила: вона не надто сподівається на висновки суду, і попередила, що рішення проти націоналізації може зіпсувати настрої інвесторів.
 
«Вплив на ринки буде негативним і негайним, і в цій ситуації ми не зможемо продовжувати працювати з МВФ у рамках попередньої угоди, тому що МВФ потрібна ясність, — сказала вона. — Це величезна небезпека для України». І додала, що президент може допомогти розв’язати конфлікт, зайнявши чітку позицію.
 
«Він повинен вийти і сказати: «Націоналізація була необхідна для збереження фінансової стабільності країни. І, відповідно до закону, банк не може бути повернутий ексакціонерам», — резюмувала Рожкова.
 
МВФ при цьому у своїх заявах прямо не згадує ні ПриватБанк, ні Коломойського, але дуже прозоро натякає. Мовляв, Україні треба боротися з корупцією, зменшити вплив олігархів на економіку і зменшити тягар «витрат платників податків».

 

Не стільки банк, скільки газ

 

Президент Зеленський такі звинувачення категорично відкидає. І під час передвиборчої кампанії , і вже заступивши на посаду, Зе категорично відкидав припущення про те, що він допоможе Коломойському повернути собі ПриватБанк або отримати компенсацію. На вікопомній, рекордній чотирнадцятигодинній прес-конференції минулого тижня Зеленський ще раз нагадав, що готовий обговорити долю ПриватБанку з Коломойським, але наголосив: сам він захищатиме інтереси держави.
 
У своїй же суперечці з МВФ Зеленський вбачає винним саме Фонд, причому його вимоги не у фінансовій, а газовій сфері. Так, Міжнародний валютний фонд, за його словами, вимагає встановити ринкові ціни на газ в Україні, що означає збільшення тарифів. При цьому глава держави хоче започаткувати, навпаки, зворотний процес: аби відсоток від доходу сім’ї, який вони витрачають на оплату комунальних послуг, зменшувався.
 
«МВФ, якщо буде чесним, він вимагає ринкові ціни. Так, ринкові ціни для нашої країни — це якесь збільшення тарифів. Але ви бачите, що, починаючи з літа, ми почали їх зменшувати. Це і є наше завдання. Я говорив з МВФ і нашим урядом. Ми говорили, що якщо у нас будуть ринкові ціни, то ми повинні домовитися, що відсоток від доходу сім’ї на оплату комуналки, цей відсоток повинен зменшитися, і це ми гарантуємо людям», — заявив президент. 
 
За його словами, уряд і прем’єр-міністр згідні з тим, що потрібно зменшувати відсоток від доходу на оплату комунальних послуг. «Я можу сказати, що ми будемо зменшувати цей відсоток. Людина ніколи не буде платити 50-70% або 80% за комуналку від доходу сім’ї. Це я можу гарантувати», — сказав він.
 
Ще один член Зе-команди, міністр економіки Тимофій Милованов. «Переговори з МВФ не припинені. На цьому тижні міністр фінансів, я і голова правління НБУ будуть в Вашингтоні зустрічатися з МВФ. Понад це, у проблемі ПриватБанку немає жодних порушень домовленостей з МВФ. Тривають суди між державою і колишніми власниками», — написав чиновник на своїй сторінці у «Фейсбуці». І додав: держава, на його думку, успішно захищає свою позицію і гроші платників податків, тож жодних рішень або дій не на користь держави ухвалено не буде.
 
Чи вдасться українській владі «пройти між краплями» стосунків з нашим головним фінансовим донором, стане зрозуміло вже днями. Як відомо, українська делегація вирушає до США для участі у щорічних зборах Світового банку і Міжнародного валютного фонду, де продовжить переговори про нову програму для України. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
6 минут назад, Muzik сказал:

Ну вот видите .все таки ваша теория о Зеленский -Коломойский ошибочна .

...

Я уверен что мы узнаем позже что это все значит .

@Muzik , Ви людина-парадокс! 

В одній фразі Ви зазначаєте, що я не правий, і тут же говорите - узнаємо суть пізніше! :facepalm:

Відкрию Вам загальновизнане правило - щоб стверджувати, що хтось правий, чи неправий, треба знати достеменно суть суперечки на момент ствердження, а НЕ сподіватися, що колись в майбутньому Ви її дізнаєтеся!

Трохи підняли настрій зранку своїми суперечлвими висловлюваннями!:0399:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
25 минут назад, Muzik сказал:

у президента нет рычагов что бы решать все вопросы в стране будучи гарантом

А хули ж ты с Порошенко требовал собственоручно сажать и решать проблемы?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
4 минуты назад, kentavr сказал:

@Muzik , Ви людина-парадокс! 

В одній фразі Ви зазначаєте, що я не правий,

А вы человек манипулятор .который вырезает подтексты и меняет смысл написанного ( хотя может быть вина во всем это ваша невнимательность )

А теперь внимательно прочтите что написали вы и что ответил я .

Вы написали фразу того что сомневаетесь . Я лишь подтвердил что вы ошибаетесь .

Потому что  у вас возник вопрос в том что

цитирую

24 минуты назад, Muzik сказал:

Що саме йому НЕ дають - домовлятися з ІВК, чи захищати інтереси держави?

Вы спросили .значит не уверены в чем то . Значит вы ошибаетесь что может быть союз  Коломойский + Зеленский .

Иначе бы  вы не писали это .

8 минут назад, kentavr сказал:

а НЕ сподіватися, що колись в майбутньому Ви її дізнаєтеся!

А как же быть с выражениями : время покажет . нужно выждать время и прочее ?

Если у вас нет  фактов или возникли сомнения значит вы уже ошибаетесь  в чем то и не уверены в  то что утверждали . А вы утверждали что К+З вместе

10 минут назад, kentavr сказал:

Трохи підняли настрій зранку своїми суперечлвими висловлюваннями!

Они не противоречивые . Просто вы недопонимаете смысла. потому что читаете поверхностно даже не в думываясь  . И это большая беда многих жителей страны . Невнимательность и легкомыслие .недопонимание и прочее .

Если вы пытаетесь влезть в какой то главный вопрос не забывайте о мелочах .

Мелочи могут говорить о главном .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
4 минуты назад, Лесли Нильсен сказал:

А хули ж ты с Порошенко требовал собственоручно сажать и решать проблемы?

Потому что Порошенко захватил власть .  Воспользовашись вторжением в Крым и Донецк с Лугаснком .

навешал лапшы людям .

5 минут назад, Лесли Нильсен сказал:

А хули ж ты

Ну вопервых не ты . А ВЫ

а ВО ВТОРЫХ ВЫБИРАЙ ВЫРАЖЕНИЯ КОГДА ТЯВКАЕШЬ НА СТАРШИХ

П9 ДЛЯ ТЕБЯ НЕ ПИСАН ?

А МЕНЯ ПОЧЕМУ ТО БАНИЛИ МНОГО РАЗ ЗА МАТЫ НА ФОРУМЕ .

А С ТЕБЯ КАК С ГУСЯ ВОДА ?!

МОЖЕТ ПОТОМУ ЧТО ТЫ ЛУЧШИЙ ДРУГ БАЛТАКСЫ ?

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
2 минуты назад, Muzik сказал:

Вы спросили .значит не уверены в чем то . Значит вы ошибаетесь что может быть союз  Коломойский + Зеленский .

Иначе бы  вы не писали это .

15 минут назад, kentavr сказал:

а НЕ сподіватися, що колись в майбутньому Ви її дізнаєтеся!

Если у вас нет  фактов или возникли сомнения значит вы уже ошибаетесь  в чем то и не уверены в  то что утверждали . А вы утверждали что К+З вместе

Музік, будь ласка, зазначте те місце, де я стверджую про союз! Не можете? :facepalm:

Вибачте, змушений в черговий раз надати Вам трохи лікнепу.

Коли в кінці речення стоїть питальний знак, то це НЕ може означати ствердження. В реченнях зі ствердженням застосовуються інші знаки пунктуації - або крапка, або знак оклику. А тепер прочитайте уважно назву теми і припиніть фантазувати!

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
12 минут назад, Muzik сказал:

Они не противоречивые . Просто вы недопонимаете смысла. потому что читаете поверхностно даже не в думываясь  . И это большая беда многих жителей страны . Невнимательность и легкомыслие .недопонимание и прочее .

Сказав Музік, загальновизнаний на форумі чемпіон з легкодумства і недорозуміння, який рідко опускається в тексті нижче заголовків! Так кумедно від Вас таке чути! :0399:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
14 минут назад, Muzik сказал:

вопервых не ты . А ВЫ

Во-первых пишется через дефис, во-вторых ТЫ сам начал мне тыкать, в-третьих Порошенко избрали на выборах ,ну и в-четвёртых да, я лучший друг Балтаксы ,и шо ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
8 минут назад, kentavr сказал:

який рідко опускається в тексті нижче заголовків!

Я это уже  где то и от кого то очень часто слышал .

Но по сути это лживое утверждение не имеет ничего общего с реальностью ибо ни вы ни ваши подельники ( а другого слова после вашего выражения выше я подобрать не смог )

Не знаете и не видели никогда то что пытаетесь усиленно здесь навязывать .

Кстати !!! Есть один закономерный парадокс .( который вы не замечаете .а может у вас нет цели это видеть ?)

И так о заголовках к статьям и ссылкам о которых вы здесь попытались очередной раз меня обвинить ( как и другое тоже всегда )

Так вот если вы заметили то к примеру Биз дает ссылки на статьи и тексты без заголовков !!

Почему ? Что бы я не обвинил его в том что обвиняете меня вы и ваша команда ?

А знаете ли вы что я раньше давал ссылки без заголовков и настоятельной просьбе Балтаксы Михаила стал их ставить . Что в конечно итоге привело к ложным высказываниям в мой адрес  что я не читаю текст якобы !!!

А почему пан Балтакса не предьявляет претензий .да и вы как то на это закрываете глазки . что Андрей Слесаренко ( Биз ) ставит здесь голые ссылки без текста и названий ?

Почему у вас никогда к нему нет ни одной претензии ? Никогда и ни одной претезнии к нему ?

Совпадение ? Или  он член вашей команды по борьбе с Мюзиком ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 час назад, Muzik сказал:

А у президента нет рычагов что бы решать все вопросы в стране будучи гарантом .

Потому что тряпка, вон порох будучи гарантом даже на цибулю мог цены поднимать:Koshechka_08:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
16 минут назад, kentavr сказал:

 Так кумедно від Вас таке чути! :0399:

Да кто бы и сомневался . признавать свои ошибки !? И вы это нонсенс ?

Это говорит  лишь о том что вы профспециалист по манипуляции и лжи .

Двуличный по жизни человек . С виду эдакий толерантный и интелегентный .а внутри гнилой и тухлый .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Только что, BiZ сказал:

Потому что тряпка, вон порох будучи гарантом даже на цибулю мог цены поднимать:Koshechka_08:

А еще воровать у людей  когда идет война . И торговать конфетами с врагом . А еще тайком в тихую ездить и жрать вкусное и отдыхать наслаждаясь жизни в супер дорогом отеле . когда люди не доедают отдавая налоги на войну .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 минуту назад, Muzik сказал:

А еще воровать у людей  когда идет война . И торговать конфетами с врагом . А еще тайком в тихую ездить и жрать вкусное и отдыхать наслаждаясь жизни в супер дорогом отеле . когда люди не доедают отдавая налоги на войну .

Это ты про зеленского в турции?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 минуты назад, BiZ сказал:

Это ты про зеленского в турции?

1 Зеленский был инкогнито и скрывался от прессы ?

2 Он летал туда с семьёй  на отдых в дорогущий отель ? Омарчиков с лангустами покушать под чужой фамилией ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 минуты назад, Muzik сказал:

1 Зеленский был инкогнито и скрывался от прессы ?

2 Он летал туда с семьёй  на отдых в дорогущий отель ? Омарчиков с лангустами покушать под чужой фамилией ?

Не, просто с женой ездил на лигу смеха и жрал там мивину пока люди не доедают отдавая налоги на войну

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Гость r_s
49 минут назад, Muzik сказал:

Потому что Порошенко захватил власть .  Воспользовашись вторжением в Крым и Донецк с Лугаснком .

навешал лапшы людям .

как он захватил, с помощью идиотов, которые за него проголосовали, а потом начали проклинать, что он захватил власть? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 минуты назад, r_s сказал:

как он захватил, с помощью идиотов, которые за него проголосовали, а потом начали проклинать, что он захватил власть? 

Ну да . потому что идиоты иногда тоже не дождавшись обещанного включают мозги . И задают вопрос .а где обещанное ?  Так если Яценюк обещал за 2-3 года Нью Васюки из Украины сделать . То Порошенко начал включать заднюю и обещать Нью Васюки  через 10 лет после того как он будет править страной .

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
5 минут назад, Muzik сказал:

Ну да . потому что идиоты иногда тоже не дождавшись обещанного включают мозги . И задают вопрос .а где обещанное ?  Так если Яценюк обещал за 2-3 года Нью Васюки из Украины сделать . То Порошенко начал включать заднюю и обещать Нью Васюки  через 10 лет после того как он будет править страной .

 

EG7c9tmWoAAfqOH.jpg.c83eb217e21b6ce97e9b7e79bbcd2108.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
1 час назад, Muzik сказал:

Так вот если вы заметили то к примеру Биз дает ссылки на статьи и тексты без заголовков !!

Почему ?

Тому що постить з телефона. Лінкується копіювати і вставляти текст. Це дійсно не просто. Мені це теж НЕ подобається.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...