Перейти к публикации
Muzik

Владимир Зеленский - Президент Украины

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Поделиться сообщением

В гвалтувальника роялів ( йоржкін кіт , а я в дитинстві гадав - звідки ж піаніно - маненькі роялі беруться - а воно оно що !!! ;) ) стоїть потужне завдання - якомога швидше закінчити війну . Найлегший та найшвидший шлях для цього - вбити свою ж армію . 

Поделиться сообщением

Параска Никанорівна.
#Підсумки_тижня
Привіт, моє диво в чоботях з чужої ноги!
“Буде боляче” — сказав ти на цьому тижні далекобійникам, яких перетворив в засранців. Одним лише словом. Ай, молодець! Одночасно Третьяковська та твоя соснова баба образилася на "булінг", бо низькоякісні діти — то є природне, вона сама таких бачила на кожному кроці і навіть народила 4 шт оптом.
З іншого боку від тебе, моє потерпіле, на цьому тижні прозвучала фраза: "Я йду з вами в розвідку, адже один професійний розвідник вартує цілої армії противника". Розвідник ти мій недороблений з коломойсько-московським парашутом за спиною. “Гумові чоботи під костюм, блакитна сорочка під бронік, маска на фейс в порожній кімнаті з білим столом” — нарід в офігєнії. В країні криза, епідемія, повені та катастрофи, але ми з тобою впевненим шагом йдемо в "світле майбутнє", як з тим Брєжнєвим радянські діти. Разом з твоєю рудою тарутовською депутаткою-москвичкою йдемо, яка запевняє — друкувати нові гроші є безпечним, перетворимо Україну на Бєнєсуєлу і заживемо. От чого нам не вистачало!
А в цьому сенсі навіть коронавірус в допомогу тобі. Якщо буде треба, Шмигаль все заашмигає і знов всі будуть сидіти по домівках без права пересування, навіщо нам то право пересування, ми ж вже в колонії, як ті китайці в коронованому Ухані.
До речі. Як там твоя Лєнка? Вже перехворіла, недохворіла чи вихворіла? Якось турбуюся. Не чужа вона мені, вона теж тебе ніби кохає. Тільки не платонічно, як я.
У січні-лютому Україна випустила на продаж у Росію 18 тонн медичних масок по ціні 25 копійок. Ось не бариги ви, що вірно, то вірно, ні якісь там Порошенки, все братньому народові, який прийшов нас вбити та відняти нашу землю. Альтруїстично так. Романтика.
От знаєш, Вовка, поки ти граєш чи то пуйла, чи то молодого Кім Чен Ина, воно, звісно, надихає частку населення, як той Моторола надихав стекломоєм людей в Донецьку, бо то й є твоя стратегія “Баба-да”.
Окремо треба написати, як ти відкрив сьогодні футбольне поле та пограв м'ячем. Те, що там якихось нелояльних журналістів до тебе не пустили з їх невдобними питаннями, на які ти відповісти не зможеш, то, я вважаю, фігня на олії. Бо ти й на вдобні питання відповідаєш, як йолоп. А ось м'яч, то так. Гарний піар! Є ще ягоди в ягодицях, хоч порох в пороховниці не в тебе. Дратує він тебе. От за що я тебе й люблю, Вово. Ти в нас в найкращій фізіологічній формі, хоч побажання дітям “Щасти з ЗНО” в тебе були з якогось бодуна. Відосик мене злякав Так і випливимо ми з тобою: мир здобудемо, території повернемо, мости відбудуємо, засранців покараємо, неякісних дітей позбудемося, все, як в РФ. І замість хатинок - ізби, а замість волі - Гулаг.
І хто може заперечити, що ти в нас не пастор ШлаК, а Єрмак з тим Козаком -— не російський Штирліц два в одному? А ніхто.
— Штірліц, вам відомі ці черевики? — запитав Мюллер.
Голос за кадром: "Штірліцу ці черевики були знайомі, адже вони були зроблені зі шкіри пастора Шлага ..."
Твоя Параска. Село Великі Цицьки.

Поделиться сообщением

В данный момент, президент занимается чрезвычайно важным делом в Одессе (с толпой местного руководства на катера) Пытается понять, почему танкер на мели возле пляжа никто не убирает с прошлого года. При этом прозвучала угроза "до 20 убрать, бо я привлекут МЧСников, по режем и неважно, законно это или незаконно"

"цЫрк на дроті".

https://m.facebook.com/videos/live/m/redirect/716462715786571/?_rdr

Изменено пользователем Slava_DnDz

Поделиться сообщением

Слідство у справі проти 5-го президента Петра Порошенка завершило розслідування, хоча вночі 7 липня його продовжили на 3 місяці
Пізніше, коли засідання суду продовжилось, прокурор у справі заявив, що обирати запобіжний захід Порошенкові вже неможливо, адже розслідування завершене

Наркоманы, блд

Поделиться сообщением

3 липня Подільський районний суд м. Києва визнав недостовірним, та такою що порушує особисті немайнові права Ігоря Гладковського  відеосюжет стосовно розкрадань у оборонній промисловості (т.з "справа Свинарчуків).

Суд зобов’язав журналістів протягом 10 діб з дня набрання рішенням суду законної сили спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом зачитування диктором у програмі "Наші гроші". 

:bv:

Поделиться сообщением

08.07.2020 в 21:12, Clown сказал:

3 липня Подільський районний суд м. Києва визнав недостовірним, та такою що порушує особисті немайнові права Ігоря Гладковського  відеосюжет стосовно розкрадань у оборонній промисловості (т.з "справа Свинарчуків).

Суд зобов’язав журналістів протягом 10 діб з дня набрання рішенням суду законної сили спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом зачитування диктором у програмі "Наші гроші". 

Бигус оказался вообще фсбэшной сучкой, у его жены брат - прближенный к кремлю фсбэшник... и вывалил он все это дерьмо удивительно вовремя, интересно, где он это все накопал? не удивлюсь, если подкинули кроваво-гэбитские родственнички... :ef:

Поделиться сообщением

П'ятниця, 3 липня 2020
Зеленський скасував кримінальну відповідальність за нетверезе водіння
Понеділок, 13 липня 2020
Зеленський хоче посилення покарання для п'яних водіїв

Поделиться сообщением

39 минут назад, Clown сказал:

П'ятниця, 3 липня 2020
Зеленський скасував кримінальну відповідальність за нетверезе водіння
Понеділок, 13 липня 2020
Зеленський хоче посилення покарання для п'яних водіїв

Значит он был 10 дней в отпуске и водил авто пьяным.

Поделиться сообщением

тем временем эти мудаки протащили закон, освобождающий производителей фильмов от уплаты ндс, не иначе, как под себя сраный квартал принял, чтобы в парашу толкать свои блевотные сериалы... просто дешевые мрази... а на папередников зато как гнали, уепаны... :facepalm:

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...