Перейти к публикации
СкиФ

Чим доправити посилку у США

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Шукаю, як доправити зламаний смартфон (залізна проблема, здох проц) у США (на гарантійний ремонт). Відправлятиму без заводської комплектації, виключно апарат ( звичайно у якійсь транспортній упаковці)

Поки спілкувався з:

- DHL (без проблем, 2-4 дні у дорозі, але досить дорого - 1500+грн)

- UPS (без проблем, 2-4 дні у дорозі, але досить дорого - 1500+грн)

Fedex (без проблем, 2-4 дні у дорозі, але досить дорого - 1500+грн)

- Інтайм (не відправляють смартфони)

- Укрпошта (не відправляють смартфони)

Meest-Express (800+ грн, але можуть не встигнути доставити до кінця місяця).

Потрібно доправити смартфон у Нью Джерсі. Знайомий забере (попередньо домовився з ним), і вже від нього апарат поїде у штат Техас, до сервісного центру на гарантійний ремонт, за рахунок СЦ. Напряму з української адреси СЦ не хоче отримувати, наполегливо радять з американської адреси направляти їм. Планово, отримавши (за рахунок СЦ) вже відремонтованим апарат, у березні знайомий привезе його у Дніпро "у кишені".

Шукаю шляхи доставки апарату у Нью Джерсі:

- поштовою службою;

- ??? людиною і потім внутрішньою доставкою у Нью Джерсі;

- ??? інші варіанти.

Хто що порадить? Треба встигнути до кінця місяця доправити смартфон в американський СЦ, бо скінчиться гарантія.

Изменено пользователем СкиФ

Поделиться сообщением

Мені пропонували Укрпоштою, але я ще не пробував. Тільки мені потрібно відправити не смартфон...

Поделиться сообщением

35 минут назад, Александр Василина сказал:

Мені пропонували Укрпоштою, але я ще не пробував. Тільки мені потрібно відправити не смартфон...

С нового года услуги Укрпочты сильно увеличились.

Поделиться сообщением

Укрпошта смартфони не приймає, "з-за батарей".

Отправлено с моего Mi A1 через Tapatalk

Поделиться сообщением

23 минуты назад, СкиФ сказал:

Укрпошта смартфони не приймає, "з-за батарей".

сам не пользовался, но нашел) http://rosan.com.ua/

Поделиться сообщением

сам не пользовался, но нашел) http://rosan.com.ua/
Чую, що це дублюючий сайт служби Міст-Експрес, але довести не можу. В "Контактах" rosan зазначено сайт meest.
15a3cd375209e6b548b76850f42864e6.jpg

Поделиться сообщением

47 минут назад, СкиФ сказал:

Чую, що це дублюючий сайт служби Міст-Експрес, але довести не можу. В "Контактах" rosan зазначено сайт meest.
15a3cd375209e6b548b76850f42864e6.jpg

Да, это тх американский сайт. 

Вы им просто скажите, что хотите самолетом отправить, а не морем. Обычно утнас занимает неделю, чтоб посылка из США дошла до Днепродзержинска. Тем более их основной склад в Нью Джерси. 

DHL Довезет дней за 5. Мист 7-10 дней (у нас обычно до 7 рабочих дней занимало) 

Поделиться сообщением

14 часов назад, KRL сказал:

Вы им просто скажите, что хотите самолетом отправить, а не морем. Обычно утнас занимает неделю, чтоб посылка из США дошла до Днепродзержинска. Тем более их основной склад в Нью Джерси. 

DHL Довезет дней за 5. Мист 7-10 дней (у нас обычно до 7 рабочих дней занимало) 

Ціна у Міст норм (800+ грн), і мені зручно, що склад саме якраз у Нью Джерсі. І відправлення літаком обговорювали. Проте нюанси: центральний склад у Міст у Львові; відвантаження у США зі Львова відбуваються у вівторок та четвер; вантаж необхідно мати на складі у Львові за добу до відвантаженні, тобто понеділок чи середа; і у русі до США 10-14 днів (не пам'ятаю, робочі чі взагалі). У моєму випадку я з Міст можу відправити найближчим часом лише 16-го, у вівторок. і вантаж може прибути й 30.01, а то пізніше, а для мене це вже буде запізно.

Поделиться сообщением

9 часов назад, СкиФ сказал:

Ціна у Міст норм (800+ грн), і мені зручно, що склад саме якраз у Нью Джерсі. І відправлення літаком обговорювали. Проте нюанси: центральний склад у Міст у Львові; відвантаження у США зі Львова відбуваються у вівторок та четвер; вантаж необхідно мати на складі у Львові за добу до відвантаженні, тобто понеділок чи середа; і у русі до США 10-14 днів (не пам'ятаю, робочі чі взагалі). У моєму випадку я з Міст можу відправити найближчим часом лише 16-го, у вівторок. і вантаж може прибути й 30.01, а то пізніше, а для мене це вже буде запізно.

Тогда конечно DHL вариант. Когде мне отправляют документы, то только через DHL. занимает в районе 5 дней. Хотя в Нью Джерси вполне  может быстрее. Вы уточните в Днепропетровском офисе, там раньше в определенные дни,  и часы была скидка на доставку. 

Если честно, то если выбирать из почтовых служб, советовал бы отправить через DHL. Ни разу не подвели, легко отслеживать посылку, очень аккуратно все везут. 

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...