Перейти к публикации
mild patriot

Дзеркало заднього огляду

Рекомендованные сообщения

Серед фахівців думки різняться. От наприклад всебічна стаття на цю спірну тему.

Особисто в мене думки про нього виникають під час руху однополосним грунтовим шляхом проти зустрічного вітру тому, що крім спротиву руху вітер відносить звуки, тому ззаду може нечутно підлетіти забуханий джипер, тому доводиться постійно озиратися навіть без наміру маневру, що певноє мірою задовбує в купі з вітром.

Тому напевно треба якось чіпляти. На особливу увагу заслуговує практично важко реалізуєма іноваційна пропозиція з коментів:

Михаил

06.03.2017 в 08:23

Кстати думаю можно попробовать actioncamera на подседельный штырь с трансляцией на телефон

Котовский

06.03.2017 в 08:26

Михаил, батарею сожрет быстро.

Поделиться сообщением

Если речь про вело, существуют прекрасные зеркала на шлемы.

Поделиться сообщением

10 часов назад, Михаил Балтакса сказал:

Если речь про вело, существуют прекрасные зеркала на шлемы.

Експертні відгуки суперечливі: заважає дивитися власне вперед, а при погляді на розташоване близько до ока дзеркало від надмірного фокусного навантаження втомлюється зір. Від себе додам - при падінні можна встромити його в обличчя.

Поделиться сообщением

Я думаю определиться можно только после личных проб, возможно даже не одного зеркала а пары тройки моделей.

По своим наблюдениям скажу что никто из моих знакомых велосипедистов зеркала не использует.  Хотя если бы я в машине так крутила головой как велосипедисты - мне бы уже давно запаморочилось

Поделиться сообщением

1 час назад, mild patriot сказал:

Експертні відгуки суперечливі: заважає дивитися власне вперед, а при погляді на розташоване близько до ока дзеркало від надмірного фокусного навантаження втомлюється зір. Від себе додам - при падінні можна встромити його в обличчя.

Думаю, это безопаснее, чем без зеркала или чем крутить головой.

Хотя, я на мотоцикле при маневрах головой кручу всегда, несмотря на наличие зеркал. Проверяю мертвую зону.

Поделиться сообщением

1 час назад, Тетянка сказал:

Хотя если бы я в машине так крутила головой как велосипедисты - мне бы уже давно запаморочилось

Тренуються майже всі групи м`язів, зокрема шийні.

1 час назад, Михаил Балтакса сказал:

Хотя, я на мотоцикле при маневрах головой кручу всегда, несмотря на наличие зеркал. Проверяю мертвую зону.

Там ще тру-шолом обмежує боковий зір.

Поделиться сообщением

15 минут назад, mild patriot сказал:

Там ще тру-шолом обмежує боковий зір.

Тру как раз не ограничивает.

Поделиться сообщением

А я вважаю що дзеркало повинно бути на рулю а не на шлемі. Бо закриває частину дороги

Поделиться сообщением

Багато думав, інтернети читав і дійшов висновку, що доречно мати легко-зйомне лише для певних ділянок (див. початок теми). Зробив із підручних матеріалів і сьогодні другий день випробувань. Задоволений як елефант! Поверхню конфіскованих у доньок дзеркал заклеїв скотчем із міркувань безпеки.

Photo2301.thumb.jpg.404968c2cd5181de08352b31d07868c9.jpgPhoto2299.thumb.jpg.1d470d2543c3d56d3f2c5cfdce9eeeba.jpgPhoto2297.thumb.jpg.e55b57aa558781d7dbc8ef9089e2c2d8.jpgPhoto2294.thumb.jpg.a45ee15d067123dff5cb7e46392c6452.jpgPhoto2288.thumb.jpg.2d037a4eb1ffb7546d66cfbf8944224b.jpgPhoto2290.thumb.jpg.b7b3c39c9614b833a50e1212722e86f6.jpgPhoto2282.thumb.jpg.978954c17e7b4b1967d9fb669f39bda1.jpgPhoto2283.thumb.jpg.d187a16454513a8a1409c8c0e050ee22.jpgPhoto2285.thumb.jpg.eebb870efe15ff81c095bef8d4c6375a.jpg

Поделиться сообщением

Это строительная каска?

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Михаил Балтакса написал:

Это строительная каска?

Не знаю, дісталася в якості трофею :) 

Поделиться сообщением

То може краще купити якись бюджетний велошолом?

Поделиться сообщением

8 минут назад, Михаил Балтакса написал:

Шоб Порошенко заробив на   Мілдові? Нє, ліпше солому на голову натянути

Поделиться сообщением

12 часов назад, Михаил Балтакса написал:

Не впевнений що у Вашому розумінні бюджетний, але з того що бачив це починаючи з кілька сотень та не практичні - пенопласт у них, після пари злив (їздю в будь-яку погоду, не лише пафосно у тру-шоломі на Велодні) можна викидати. 

12 часов назад, BiZ написал:

Шоб Порошенко заробив на   Мілдові? Нє, ліпше солому на голову натянути

Якщо руки не з дупи, чому б і ні? "Солома" кілька років надійно служить. 

Поделиться сообщением

3 часа назад, sanyaveloshahta написал:

https://www.youtube.com/watch?v=j1l8cm0cA3s  безпека нашого руху на дорозі у власних руках..

З прапорцем ідея цікава, але яка на асфальті користь від дзеркала? На грунті воно комфортно повідомляє про потребу звільнити шлях автівці, що наближується ззаду (хоча нещодавно навпаки обігнав одну). Можливо на асфальті неадеквату, що не реагує на прапорець, теж, але швидкість його наближення значно більша, можна все одно не встигнути. Постійно ж примружувати праве око та дивитися у дзеркало збільшує ризик відволікти увагу від того, що відбувається попереду, та скажімо в'їхати до зливової каналізації. 

Маневрувати за даними дзеркала небезпечно теж через високу швидкість автівок, які завжди можуть опинитися в "сліпій зоні", тому все одно треба крутити головою.

Поделиться сообщением

Дуже дякую Клоуну, подарував велошолом! Якісний, зручний, у Німеччині зроблений. 

Але почитав інструкцію та заворушилася жаба: 3-5 років в залежності від умов (мої суворі) прийнятний термін експлуатації, а хотілося б на все життя. Ультрафіолету багато не бажано, вистачає якого в літню спеку. Зливи шкодять аналогічно. Для мене спеціальна примітка - не можна нічого сверлити!

Далі виникла ідея - по місту ліченими хвилинами їхати в шоломі, а в лісі надовго перевдягати каску. Зайцям байдуже (в спеку там інколи їжджу лише у "сімейних" труселях) та в місті не ганебно - діти не страждатимуть.

Для вітлення постало інженерне завдання - змайструвати чи купити (ква) захисний футляр для безпечного перевезення та причепити десь...

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

18 минут назад, mild patriot сказал:

Дуже дякую Клоуну, подарував велошолом! Якісний, зручний, у Німеччині зроблений. 

Але почитав інструкцію та заворушилася жаба: 3-5 років в залежності від умов (мої суворі) прийнятний термін експлуатації, а хотілося б на все життя. Ультрафіолету багато не бажано, вистачає якого в літню спеку. Зливи шкодять аналогічно. Для мене спеціальна примітка - не можна нічого сверлити!

Далі виникла ідея - по місту ліченими хвилинами їхати в шоломі, а в лісі надовго перевдягати каску. Зайцям байдуже (в спеку там інколи їжджу лише у "сімейних" труселях) та в місті не ганебно - діти не страждатимуть.

Для вітлення постало інженерне завдання - змайструвати чи купити (ква) захисний футляр для безпечного перевезення та причепити десь...

Ничего со шлемом не случится.

Это производитель страхуется.

Поделиться сообщением

49 минут назад, Михаил Балтакса сказал:

Ничего со шлемом не случится.

Это производитель страхуется.

Ще зручно тікати від ментів при потраплянні у кримінальну халепу - передадуть орієнтування "чоловік у білій касці, рухається в такий-то бік", а ти трохі від`їхав та перевдягнув її на чорний шолом (або навпаки).

Гарне рішення завжди досягає кількох цілей, одним пострілом кількох зайців вбиває. 

Поделиться сообщением

Не придумывайте проблемы из ничего. 

Нет ничего вечного.

Используйте шлем по назначению. Будут проблемы - будем решать по мере поступления . 

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...