Перейти к публикации
Юрий Нороха

Організовано спільний проект!

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Козацька церква Святої Покрови УПЦ Київського Патріархату, волонтерська організація "Фронтові волонтери "Лелеки" спільно з талановитими патріотично налаштованими вірянами #НАШОГО_ХРАМУстворюють спільний проект: "ГЕРОЯМ СЛАВА!". Для підняття духу наших захисників, для підняття української культури серед населення, було вирішено записати альбом авторських українських пісень , патріотичних пісень у оранжировці бандури. В альбом увійде близько 20 пісень на прославлення нашої держави, нашого народу, нашої армії. Просимо підтримати проект. Необхідна кількість коштів: 3000 гривень. Кожному, хто підтримує армію та проект диск у подарунок. Примірна дата виходу у широкий загал - 14 жовтня. Просимо допомогти і приєднатись. Для бажаючих допомогти: 5168 7427 0654 7092 отримувач Алісов А.О. Або допомогти через Юрія Івановича. Для питань: 067 840 12 53 о. Феодосій.

Поделиться сообщением

5 часов назад, Юрий Нороха сказал:

Козацька церква Святої Покрови УПЦ Київського Патріархату, волонтерська організація "Фронтові волонтери "Лелеки" спільно з талановитими патріотично налаштованими вірянами #НАШОГО_ХРАМУстворюють спільний проект: "ГЕРОЯМ СЛАВА!". Для підняття духу наших захисників, для підняття української культури серед населення, було вирішено записати альбом авторських українських пісень.

Відкрию вам страшну таємницю... Підняти дух українським воякам може наказ Верховного головнокомандуючого йти в наступ, щоб звільнити нашу українську землю від москальської нечисті. У нас, майже у кожного були подібні диски...Були, та загули. Чому?? Ну немає можливості на НОЛІ бавитись слухаючи пісень, бо там апаратура-то зайве,те що завжди під ногами...

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Петрик сказал:

Відкрию вам страшну таємницю... Підняти дух українським воякам може наказ Верховного головнокомандуючого йти в наступ, щоб звільнити нашу українську землю від москальської нечисті. У нас, майже у кожного були подібні диски...Були, та загули. Чому?? Ну немає можливості на НОЛІ бавитись слухаючи пісень, бо там апаратура-то зайве,те що завжди під ногами...

Речь идет о помощи в наших реалиях. Или будем ждать президента?

Поделиться сообщением

13 минут назад, Михаил Балтакса сказал:

Речь идет о помощи в наших реалиях. Или будем ждать президента?

Я не теоретик а практик.

Раджу краще зібрані кошти витратити на придбання тих же карематів, мішків для обладнання вогневих точок, скоб,цвяхів.

І ще...про святе

Там, на передку дуже потрібні дитячі малюнки. У кожного вояка під броніком є свій оберіг-дитячій малюнок. Був він і у мене. Я його привіз додому.

І ще... Допомогу війську робити треба адресно..,з рук в руки, минаючі штабних щурів...

Изменено пользователем Петрик

Поделиться сообщением

48 минут назад, Петрик сказал:

І ще... Допомогу війську робити треба адресно..,з рук в руки, минаючі штабних щурів...

Що Юрко Нороха й робить кожного разу.

Поделиться сообщением

Сегодня 72-я поз. "Зенит" (Д.Кравец знает!)

Пишет ротный "Бахмат"

Він перший кого я втратив за три роки війни, я хочу щоб ви подивились в ці очі , те що багато хто каже що це не їхня війна то і не його , але за для того щоб ви спали він і такі як він відають своє життя !

20953944_298789697263479_698638378657743

20993840_298792030596579_583547533031278

Поделиться сообщением

А диск мы выпустим вопреки всем !!!

И пацанам поможем !! Можете не сомневаться !:flag:

Поделиться сообщением

Искусство и его роль во время войны - это всегда вызывало споры.

Поделиться сообщением

18 часов назад, Юрий Нороха сказал:

А диск мы выпустим вопреки всем !!!

И пацанам поможем !! Можете не сомневаться !:flag:

Дякую!!

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...