Перейти к публикации
LubaYakusheva

Що робити іноземцю для отримання посвідки на проживання в Україні

Рекомендованные сообщения

Іноземцям, які хочуть довгий термін перебувати в Україні, слід потурбуватися про те, щоб отримає на те легальні підстави. Відповідно до українського законодавства, іноземні громадяни для в'їзду і перебування в країні повинні оформити в залежності від своїх цілей одну з віз або посвідку на проживання. Нижче розглянемо специфіку отримання і оформлення посвідки, який необхідний, якщо іноземцю потрібно перебувати в країні більше 90 днів на рік раз на півроку, як це дозволяє робити візовий документ. Крім того, що закордонний гість з ВНЖ може довго проживати в Україні, держава йому ще гарантує повний набір прав і свобод, якими користуються і рядові українці.

 

Види посвідки на проживання в Україні

 

На сьогодні в Україні іноземець можна оформити один з 2-х видів на проживання, які відрізняються між собою за часом дії. Перший носить назву тимчасової посвідки, що має на увазі обмеженість терміну його дії, що становить 12 календарних місяців. 

Другий також носить говорить сама за себе назву посвідка на постійне проживання. На відміну від попереднього, отримання цього документа дозволяє іноземцю перебувати в Україні стільки, скільки він вважатиме за необхідне. Крім часу дії названі вище два різновиди ВНЖ відрізняються лише тим, що з постійним дозволом на проживання іноземцю не знадобиться дозвіл на роботу, а з тимчасовим він повинен буде спочатку отримати такий документ суворої звітності, якщо бажає працювати в Україні. В іншому обидва ВНЖ дозволяють іноземцю зрівнятися в правах з українцями за невеликим винятком. Іноземні громадяни з посвідкою на проживання не мають права голосу і не можуть оформляти на себе с г угіддя. Але зате їм дозволяється відкриття підприємства, взяття кредитів, оформлення віз в інші країни та ін. Пакет необхідної документації Для того щоб отримати і зрозуміти що собою являє посвідка на проживання, потрібно ще оформити дозвіл на міграцію. Обидві ці процедури виконуються одночасно, а для їх успішного завершення буде потрібно підготувати такий мінімальний пакет документів. Складений іноземцем заяву на оформлення ВНЖ. 

Оригінал і копію паспорта з перекладом на українську мову. Копії та переклад обов'язково повинні бути попередньо завірені у нотаріуса. 

Квитанція або чек, що підтверджує сплату держмита. 

Для оформлення знадобиться 4 фото форматом, як на український паспорт 3,5 х 4,5 мм. 

Для іноземців, в країні яких передбачено отримання податкового номера, потрібно також додати його копію. Згідно зі спостереженнями, нерідко оформлення посвідки істотно ускладнюється через незнання деяких найпростіших бюрократичних моментів. Так що іноземцю краще передоручити проходження процедури по реєстрації виду на проживання в руки досвідчених юристів.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...