Перейти к публикации
Юрий Нороха

Щодо отримання статусу УБД. волонтерами

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Лена Егорова

Друзі-волонтери. Всі. Від волонтерів АТО до тих хто ніколи там не був, але робив все щоб ці поїздки були корисними (забезпечення волонтерів АТО), також медичні волонтери, медики добровольці. Я вважаю, що прийшов час кожного дати чітку відповідь щодо отримання статусу УБД. 
В коментах до постів героєм та чесним може бути кожен, давайте це скажемо не тільки пошепки! Бо пани депутати та ті хто їде доріжкою політики починають активно проявляти своє самодурство та популізм прикриваючись нами, кажучи, що вони по нашому проханню або за нашої згоди надають можливість отримувати статус та пільги такі ж самі як військові, які не мали змоги вибирати коли і куди їхати захищати країну, як медики яких мобілізували і які рятували наших хлопців та дівчат військових там де накажуть і скільки накажуть. 

Не забуваймо хто ми! Ті хто хоче на шару забезпечити пільги за рахунок наших з вами дітей - проходьте мимо , бо нарветесь на матюки які ми, справжні волонтери, вже ледь стримуємо!

Я прошу всіх, хто проти отримання УБД волонтерами та медиками добровольцями записати коротке відео-звернення "я волонтер/медик-доброволець з 2014 року (або ваш рік початку) м.Київ (ваше місто) . Я проти отримання УБД" .
Зробити це ви можете просто зараз, увімкніть камеру на телефоні, запишіть і відправте мені на ел.адресу elena_dobrotvortsi@ukr.net

Час до суботи 27.05 ,22:00 годин. Змонтуємо щоб було все разом і в понеділок викладу на своїй сторінці.

Ну що? Ми досі "разом нас багато, нас не подолати" чи кожен сам за себе?

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...