Перейти к публикации
Andreystil

Свалка Часть 2 возле кинотеатра Мир

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Уважаемая редакция газеты Событие, уважаемый Михаил. Мне кто то ответит на мои публикации? Если это ни кому не нужно, зачем говорить о том, что этим кто то в городе занимается?

Очередная подборка чудесных фото мусора возле кинотеатра Мир. Чудно, не правда ли?

Это вторая публикация. Фото от 20.03.201.  Надеюсь на ответ редакции

Screenshot_20170322-215028.png

Screenshot_20170322-215031.png

Поделиться сообщением

Что Вы хотите, чтобы я ответил?

И я таки вижу с первого раза, не надо много тем с одним и тем же.

Поделиться сообщением

Не бачу грунту для галасу. Звичайний сміттєвий майданчик. Таких повно по місту. Видно, що сміття вивозять.

Якби не вивозили, було б, як у Львові. Для порівняння:

747655_4_w_1000.jpg

Изменено пользователем kentavr

Поделиться сообщением

2 минуты назад, kentavr сказал:

Не бачу грунту для галасу. Звичайний сміттєвий майданчик. Таких повно по місту. Видно, що сміття вивозять.

Якби не вивозили, було б я к у Львові. Для порівняння:

747655_4_w_1000.jpg

Это повод сменить руководящую власть в городе !!!

Поделиться сообщением

17 минут назад, Muzik сказал:

Это повод сменить руководящую власть в городе !!!

Чим наразі й опікується Генпрокурор.

Поделиться сообщением

11 минут назад, kentavr сказал:

Чим наразі й опікується Генпрокурор.

Вот  и здорово . Вот и отличненько .

Поделиться сообщением

21 минуту назад, Muzik сказал:

Вот  и здорово . Вот и отличненько .

Садовий так не думає.

Поделиться сообщением

Только что, kentavr сказал:

Садовий так не думає.

Садовому запретили  пользоваться свалкой . А у нас в городе кто Белоусову мешает и запрещает?

Поделиться сообщением

7 минут назад, Muzik сказал:

Садовому запретили  пользоваться свалкой . А у нас в городе кто Белоусову мешает и запрещает?

У нас теж заборонили. Та Білоусов, на відміну від Садового, не пустив справу на  самоплив, а педалює створення нового полігону ТПВ. Опікується прибиранням стихійних звалищ тощо.

Поделиться сообщением

Гройсман на власному прикладі пояснив Садовому, що робити зі сміттям

21.03.2017 15:33854

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман не розуміє, чому Львівський голова, який уже понад 10 років обіймає посаду мера, досі не зміг вирішити пробему зі сміттям у місті.

Про це глава уряду сказав під час робочої наради з міськими, селищними та сільськими головами у рамках засідання правління Асоціації міст України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Мені дуже болить, що за 11 років Ви не вирішили цю проблему», - сказав Гройсман.

Він нагадав, що свого часу обіймав посаду міського голови Вінниці, але проблему подібного роду вирішити зміг. Тепер сміттєвий полігон на Вінниччині – чи не єдиний в Україні, де відходи сортуються, відправляються на переробку та захоронюються згідно з усіма міжнародними нормами.

«І повірте, мені ніхто не допомагав», - додав Гройсман.

Прем’єр-міністр ще взимку звертався до мера Садового та голови ОДА Олега Синютки з проханням пришвидшити свої дії і перейти до реального налагодження ситуації зі сміттям.

«Я готовий допомагати надалі вирішувати цю проблему. Але те, що відбулося, точніше не відбулося, за 10-11 років у Львові — це вже факт. Я просто називаю речі своїми іменами», - сказав Гройсман.

Звісно, зазначив Прем’єр, інші міста мають допомагати Львові у його біді.

«Але я точно знаю, що кожний із присутніх тут голів запитає у вас, Андрію Івановичу: скільки ви будете возити мені сміття — місяць, півроку чи рік? Бо кожен з них переживає за своїх мешканців, виборців, за те, що вони йому скажуть за те, що він засипає свої полігони львівським сміттям», - підкреслив глава уряду.

Перед цим Львівський міський голова Андрій Садовий попросив Прем’єр-міністра допомогти врегулювати ситуацію з вивезенням з міста сміття.

Поделиться сообщением

32 минуты назад, kentavr сказал:

Опікується прибиранням стихійних звалищ тощо.

Вы чи брешите чи шо ? Чи не знаете где в городе свалки массовые ?

Для наглядности хотя бы вокруг Комсомольца походили бы .  Ведь еще  немного и нужно бактерологическую службу будет туда вызывать . Делать тотальную  дизбактеризацию  района .

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Muzik сказал:

Вы чи брешите чи шо ?

Чишо!

1 минуту назад, Muzik сказал:

Для наглядности хотя бы вокруг Комсомольца походили бы . 

Мені достатньо фото, розміщених кількома постами вище. Не бачу там звалища. Немає там його!

Поделиться сообщением

3 минуты назад, kentavr сказал:

Чишо!

Мені достатньо фото, розміщених кількома постами вище. Не бачу там звалища. Немає там його!

Вы не брат случайно Чуркину ? Тот тоже не видел и говорил  всякую пургу на факты .

Поделиться сообщением

11 минут назад, Muzik сказал:

Вы не брат случайно Чуркину ? Тот тоже не видел и говорил  всякую пургу на факты .

А Ви не брат Кисильова? Той теж снігірів вбачав там, де їми не пахло. Де "снігірі" у наведених фото? Вкажіть , будь ласка. Таки не бачу я їх.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, kentavr сказал:

А Ви не брат Кисильова? Той теж снігірів вбачав там, де їми не пахло. Де "снігірі" у наведених фото? Вкажіть , будь ласка. Таки не бачу я їх.

Какие  на фиг снегири ? У вас что уже проблемы ? Приглашаю вас посетить кинотеатр Комсомолец и посмотреть какая там свалка образовалась в нем и вокруг .

Когда блин  будет положен конец этой беспредельщине ?

Поделиться сообщением

@Muzik , я бачу, що це у Вас великі проблеми! Де Ви бачите звалище на СВІЖИХ фото Andreystil, опублікованих 4 години назад? Його там НЕМАЄ!

Бачення того, чого не існує називається маячнею. І це є великою медичою проблемою.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...