Перейти к публикации
Михаил Балтакса

Заходи щодо недопущення безпідставного підвищення вартості

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

14 лютого виконком Дніпродзержинської міської ради прийняв рішення про недопущення безпідставного підвищення вартості житлово-комунальних послуг.

Коментуючи це рішення, директор Департаменту економіки Дніпродзержинської міської ради Сергій Терещенко повідомив, що Департамент економіки міськради забезпечуватиме постійний контроль за формуванням фактичної собівартості житлово-комунальних послуг, тарифи на які затверджено рішеннями виконкому міської ради у 2006 році. Керівникам комунальних підприємств міста доручено здійснювати погодження з Департаментом економіки міськради усіх договорів на постачання ресурсів (енергоносіїв, сировини, товарів та послуг), укладання яких може призвести до збільшення більш ніж на 5% фактичної собівартості послуг.

Довідка: Рішення прийняте у зв’язку з перенесенням функцій контролю за діяльністю комунальних підприємств з відання Управління житлово-комунального господарства до Департаменту економіки міськради. У 2006 році виконком Дніпродзержинської міської ради затвердив нові тарифи на послуги теплопостачання, обслуговування житла (квартирної плати), вивіз побутового сміття, узгодив тарифи на водопостачання та водовідведення.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...