Перейти к публикации

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Valentyna Varava 

перемога нам в стрічку - процес іде
Волонтерські авто та ВСП - з міністром оборони Степан Полторак
Після хвилі народного обурення, що пройшла соц.мережами на минулому тижні, спочатку 10.12 відбулася зустріч з начальником ВСП генералом Ігорем Криштуном. 
Сьогодні - розширена зустріч з міністром оборони, представниками ВСП, військової Служби безпеки дор.руху, Автоуправління, юридичного департаменту, прес-служби МО. 
Є чітке спільне розуміння, що проблему волонтерських машин 2-14-15 років, завезених "повітрям", таки треба вирішувати. 
Є погоджений план: 
1) до 28.02.17 триватиме облік усіх машин, що чесно служать в ЗСУ. Друзі-волонтери, хто завозив ці машини, ПЕРЕДАЙТЕ СВОЇМ ПІДОПІЧНИМ - машини поставити на облік - ОБОВ'ЯЗКОВО! Це - ЄДИНА можливість їх ЛЕГАЛІЗУВАТИ. Усі інші машини залишаються кримінальними і підлягають переслідуванню. Обліком вже займаються автослужби в/ч та центральні. Потрібно надати акт прийому-передачі автомбіля в підрозділ та витяг з наказу командира про постановку на облік та присвоєння військового номеру. генерал Криштун обіцяв наближчим часом надати у загони ВСП на місцях роз'яснення з цого приводу. Чеккаємо=повідомимо. 
2) до 15.01.17 - триватиме спільна робота військових та цивільних (Денис Осмоловський, Альона Шевцова) юристів для введення цих машин в правове поле. 
3) зміни в штатці - цей процес також вже йде там, де тямущі командири. нарешті зрозуміло, що штатка мирного часу в умовах військових дій - не працює. Займаються автослужби в/ч та центральні.
4) мабуть, найскладніша задача, бо багато часу сплило і великий шмат роботи потрібно провести волонтерам. машини, що вже знищені або без можливості ремонту - знайти підрозділ, командира, зробити акт знищення або списання. Спільно з автослужбами. Це - ЄДИНА МОЖЛИВІСТЬ легалізувати ці авто і тим зняти тягар митного пресингу. Поки що не дуже зрозуміло процедури - але це треба закінчити до 1.03.17
Усі інші машинки залишаться кримінальними і будуть підлягати пеерслідуванню, як і добрі люди, що ввезли їх на територію України. 
Для розуміння: зараз обліковано 1090 машин, у ЗСУ їх приблизно 2,5 тисяч, а ввезено в Україну близько 6 тисяч (!!!) 
В процесі обговорення народилася ідея звезти усі "мертві" машини на майданчик в Краматорську чи Сєверодонецьку - хай цей автомотлох послужить донором для ремонту волонтерських автівок (Dmitriy Berezenskiy, готова тебе познайомити з генератом Сергієм - правильний і готовий до співпраці). 
Тож іще один крок зроблено - тримаємо руку на пульсі! 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 минуты назад, Юрий Нороха сказал:

Є чітке спільне розуміння, що проблему волонтерських машин 2-14-15 років, завезених "повітрям", таки треба вирішувати. 
Є погоджений план

Давно потрібно навести лад у цій сфері, яка вже стала напівкримінальною

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...