Перейти к публикации
BiZ

Андріїв з іменинами!

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

За євангельським переказом, Андрій, родом з Віфсаїди (Галілея), був найближчим учнем пророка Іоанна Предтечі, який хрестив Ісуса Христа. Святий Іоанн сам направив майбутніх апостолів Андрія Первозванного і Іоанна Богослова до Ісуса, вказавши, що він є Агнець Божий.

 

Андрій першим з апостолів пішов за Христом, а потім привів до нього свого брата Петра. Тому апостола Андрія і називають Первозванним.

 

Після зішестя Святого Духа на апостолів святий Андрій вирушив проповідувати в східні країни. Пройшов Малу Азію, Фракію, Македонію, узбережжя Чорного моря, Крим, Причорномор'я і по Дніпру піднявся до того місця, де тепер розташований Київ.

 

Як свідчить давньоруська "Повість временних літ", у Київських гір апостол Андрій сказав, що були з ним: "Чи бачите гори ці? На цих горах засяє благодать Божа, буде місто велике, і Бог спорудить багато церков". Апостол піднявся на гори, благословив їх і поставив на вершині хрест.

 

Потім святий продовжив свій шлях по Дніпру і дістався до поселень слов'ян, де був побудований Новгород. Звідси він пройшов через землі варягів до Риму і знову повернувся у Фракію, де в невеликому візантійському селищі - майбутньому могутньому Константинополі - заснував християнську Церкву.

На своєму шляху Первозванний апостол зазнав багато печалей і мук від язичників - його виганяли з міст, били. Але і багато чудес Господь явив через учня Свого.

 

Апостольський шлях святого Андрія завершився в грецькому місті Патри, де в 62 році він був розп'ятий на хресті, що мав форму літери "Х".

Изменено пользователем Кам'янчанин

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
3 минуты назад, Кам'янчанин сказал:

Андрій першим з апостолів пішов за Христом, а потім привів до нього свого брата Петра. Тому апостола Андрія і називають Первозванним.

Тобто Андрій привів брата свого старшого Петра (у миру — Симон, або Шимон). А Петру згодом були даровані ключі від Царства Небесного. І зрікався Петро тричі, було таке.

 

Потім Петро прибув до Рима, де й навернув до християнства двох дружин Нерона. Останній наказав стратити Петра, розіп'явши на хресті вниз головою (за проханням самого Апостола для підкреслення різниці своїх мук і страждань).

 

А згодом в Римі засновано престол папський - католицький.

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...