Перейти к публикации
Александр Василина

Необычные случаи в работе пожарных

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Олександр Кутовий

12 ноября в 10:47 · 

 

11 листопада у Вінниці мав місце більш ніж курйозний випадок. Близько 23-ї години рятувальникам надійшло повідомлення про необхідність допомоги працівникам Міської лікарні швидкої медичної допомоги. Точніше не їм самим, а їхньому пацієнту. 73-річний чоловік невідомо за яких обставин надів собі автомобільний підшипник на… причинне місце і зняти його самотужки вже не зміг. Проходивши з ним близько 6 годин, пенсіонер зрозумів, що справа може погано скінчитися, тому й звернувся по допомогу до лікарів. Останні зібрали консиліум, але 11 лікарів перед тим, як приймати кардинальні рішення, вирішили проконсультуватися із рятувальниками, адже місце розташування підшипника набрякло й набуло баклажанного кольору. 
Бійці чергового караулу 4-ДПРЧ м.Вінниці, які прибули на виклик, одразу зрозуміли, що їх допомога навряд чи стане в нагоді медикам: на озброєнні у працівників служби «101» бензорізи, гідравлічні ножиці та «болгарка».
Тоді й було прийнято рішення обійтися скальпелем. Лікарі зробили надрізи, аби ліквідувати набряк, а потім використали тривіальний вазелін. 
Чому літня людина вдалася до такого вчинку невідомо, але врятований зазначив, що раніше у подібних випадках все скінчалося хепі-ендом і «швидку» викликати не доводилося…
© О.Кутовий

 

15036189_982064768559794_534163964502210

 

 

 

В Виннице медики и спасатели снимали подшипник с полового органа пенсионера

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...