Перейти к публикации
Александр Василина

Украина - взрыв головного мозга. Смешно и грустно.

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Думаю такая тема тоже должна быть (если нет - прошу админов удалить тему)

 

 

 

Larysa Nitsoi добавила 3 новых фото.

2 ч · 

Ну, що українці, ви вже стали раком? Ще ні? Ну то ставайте. Фу, як грубо? А я не знаю, як назвати те, що витворяє департамент середньої освіти Міністерства освіти України.

Непотопляємий директор департаменту МОНу 24 жовтня 2016р розіслав листа (фото1) місцевим органам управління освіти з клопотанням провести опитування серед учнів 7-11 класів. Опитувальник підготувала Академія педагогічних наук України!!! (фото 2 і 3) Звинуватити науковців цієї структури в непрофесіоналізмі не повертається язик, то ж звинувачую їх у навмисних антидержавних діях. Науковці через опитувальник застосовують психологічні прийоми та маніпулюють свідомістю дітей, нав’язуючи їм думку, що Україна може бути поділена на окремі країни або думку, що Україна - це «єдіная страна з Росією».

Дивимося опитувальник (фото 2)
1. Опитувальник російською мовою (це квіточки порівняно з тим, що далі).

2. В опитувальнику є питання «Я бы хотел(ла), чтобы Украина присоединилась к политическому и экономическому союзу с Россией». Мало того, що такого питання не повинно бути в принципі, так на нього ще пропонується 8 варіантів відповіді !!! Дітям нав’язується думка, що така ситуація можлива, над нею дітям ще пропонується подумати, щоб вибрати, який варіант з восьми їм підходить. Такий варіант можливий на 2, 3, 4, 5, 6 чи 7 балів.

3. «Я бы не голосовал (ла) за кандидата-женщину на пост президента» А це що за постановка питання? Уже в ньому закладене нав’язування думки, що президент – жінка – це ненормально. І знову пропонується 8 варіантів відповіді (не нормально тільки трошки на 2 бали, чи не нормально аж на 7 балів) Це несприйняття всіх жінок, чи хтось почав антипрезидентську кампанію проти когось? Діти тут при чому?

Продовження опитувальника (фото 3)

4. «Украинская и русская культуры совершенно одинаковы». На скільки однакові вибрати 7 варіантів відповіді.

5. «Украина и Россия должны быть одним государством». Якщо не згоден – це 1 бал, а якщо дитина згодна, то треба над цим поміркувати!!! згоден – це 2, 3, 4, 5, 6, 7, балів.

Ну, і апогей нав’язування дітям антидержавної думки

6. Є ще перелік з 5 питань, серед яких треба вибрати свій варіант: «Украина становится частью большого союза, который включает Россию», «Украина распадается на несколько отдельных государств» !!!!

Дорогі друзі. Хто ще не зрозумів, так ставити питання дітям не можна. Це все одно, щоб дослідити, наскільки гуманні зараз діти, поставити перед ними питання «Чи готовий ти убити однокласника» - виберіть 7 варіантів відповіді. Або «Якщо на ваших очах убиватимуть людину пострілом в лоба чи ножем у серце, виберіть наскільки цей спосіб гуманний по семибальній шкалі. Брєд? Так. Як і брєд задавати питання дітям про наперед неприйнятні ситуації з Україною.

Україна – унітарна, соборна, цільна країна – ІНШИХ ВАРІАНТІВ НЕ ДАНО. Зі своєю ВЛАСНОЮ культурою, самобутністю, історією і мовою. КРАПКА.

Нас знищують. Через мову, через несформовану свідомість наших дітей. Це гібридна війна, друзята, ви це знаєте, і отакий опитувальник – це її елемент.

Ви запитаєте, що робити? Відповідаю: «Все в наших руках». І одна людина може змінити світ, але коли нас буде багато, ці зміни настануть швидше. Тож прошу Вашої допомоги. Треба написати листи на СБУ та Міністерство освіти. Не кивайте один на одного. Пишіть усі. Чим більше листів, тим краще.

ГОЛОВІ СБУ. Прошу дати оцінку на причетність до сепаратизму та порушення територіальної цілісності України (через маніпулювання свідомістю учнів) розробників опитувальника для 7-11 класів працівниками Національної академії педагогічних наук України та директора департаменту середньої освіти МОН, який погодив даний опитувальник та розіслав місцевим управлінням освіти до застосування.

МІНІСТРОВІ ОСВІТИ України. Вимагаємо звільнення Директора департаменту середньої освіти Юрія Кононенка за дії, не сумісні зі статусом державного службовця, та посадою директора департаменту.

Завершую цей допис. Зараз у моїй поштовій скриньці висить 5 листів від батьків, які змагаються з директорами, хто кого, у праві не вивчати/вчити російську. Я сяду їм повідписую, поскидаю різні витяги з законів, бо у кожного свій варіант директорських маніпуляцій, а Ви сьогодні чи завтра сідайте за листи в СБУ та МОН. Гаразд? Бо мене однієї на все не вистачить. Та Ви самі це розумієте.

 

15094450_1308893552476107_76919546849201

 

15032272_1308893792476083_42734129953425

 

15095094_1308893849142744_48200132150158

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Думаю все проще, тварям из министерства не до работы, им просто по""""" кто и что там пропихивает, подписали и все. А заказать такую хрень мог кто угодно, хоть и мин.обороны кацапстана, "за бабки у нас и бабку продадут".

А тема нужная. :lKNGi:

Изменено пользователем PPOMOBIL

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
2 минуты назад, PPOMOBIL сказал:

Думаю все проще, тварям из министерства не до работы, им просто по""""" кто и что там пропихивает, подписали и все. А заказать такую хрень мог кто угодно, хоть и мин.обороны кацапстана, "за бабки у нас и бабку продадут".

 

подобную дурочку , если не фейк , могли запустить не без участия московских. А Юрий Кононенко сделает вид что он ничего не знает и вообще был на больничном. Отсутствие наказания порождает вот такое дерьмо. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
5 минут назад, Clown сказал:

если не фейк

 

Сейчас уточняю. У меня невестка в школе работает, написал ей.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Невестка пока не ответила, а на других сайтах информация появляется...

 

 

Радио Свобода

Гібридна війна. Міносвіти, українські діти і «русский мир» (документи)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Лист-рекомендацію провести опитування серед учнів 7-11 класів щодо медіаграмотності був відкликаний 3 листопада 2016 року.

 

Про це повідомляє прес-служба МОН, пояснюючи, що опитування на тему "Медіаграмотність, демократичні цінності  та громадська активність школярів" не проводитиметься. На директора департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Юрія Кононенка, який рекомендував проведення опитування в школах, накладено догану.

Питальник сертифікувала Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи НАПН України, дія якого закінчилась 30 червня 2016 року. 

Анкетування проводилося за підтримки проекту розвитку незалежних ЗМІ та підвищення професійного рівня журналістів Mymedia. Дослідження відбувалося для міжнародної мультидисциплінарної консультаційної компанії НІРАС, в рамках програми формування медіаграмотності серед школярів, що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

 Экс-судья Зварич подал в суд на Верховную Раду с требованием восстановить его в должности и возместить моральный ущерб. СКРИНШОТ

Бывший глава Львовского апелляционного административного суда Игорь Зварич, отбывавший наказание за взяточничество, подал иск к Верховной Раде во Львовский окружной административный суд.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на сайт суда, суть иска - "о признании незаконным (недействительным) и отмене постановления, восстановлении в должности судьи и возмещении морального ущерба".

Заседание по иску назначено на 21 ноября.

: Судья-"коляднык" Зварич дописывает в колонии книгу о коррупции в украинских судах


Напомним, экс-судья Львовского апелляционного админсуда Игорь Зварич был задержан представителями СБУ 9 марта 2009 года на львовском квартире, в которой он скрывался от следствия.
 

Ранее, 2 декабря 2008-го, в отношении его Генеральной прокуратурой Украины было возбуждено уголовное дело за взяточничество в особо крупных размерах. Во время обысков на местах работы и проживания председателя суда и шести судей Львовского апелляционного админсуда работники СБУ и Генпрокуратуры изъяли 1 млн долларов США и 2 млн грн.

15 декабря Управление Службы безопасности Украины во Львовской области объявило в розыск Зварыча, который исчез из частной клиники, где находился на лечении.

Следствие против Зварича вел следователь Владимир Жербицкий, нынешний первый заместитель генерального прокурора. Курировал дело лично глава управления СБУ во Львовской области Анатолий Матиос, нынешний военный прокурор Украины. Последнего Зварич обвинил в прессинге.

В январе Игорь Зварич был освобожден по "закону Савченко".

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

 Фракция БПП исключила Залищук и Найема из состава международных делегаций по инициативе Кононенко

Народных депутатов от фракции "Блок Петра Порошенко" Светлану Залищук и Мустафу Найема исключили из состава международных делегаций во время заседания фракции в понедельник вечером.

Об этом сообщил нардеп Алексей Гончаренко, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Украинскую правду".

 Реакция на офшорный скандал была одной из самых больших ошибок Порошенко как политика и Президента, - Найем

Согласно информации, инициатором отзыва стал Игорь Кононенко. Формальным поводом стало членство депутатов в "ДемАльянсе".

"Фактически мы действительно их отозвали. На фракции было принято решение относительно депутатов, что отзываем из делегаций тех, кто является членами других партий. Поскольку они заявили, что являются членами "Демальянса", это решение касается в том числе их", - сказал Гончаренко.

: Гацько и депутат от БПП Залищук избраны сопредседателями "ДемАльянса"

Ни Залищук, ни Найем не присутствовали во время рассмотрения этого вопроса. Залищук объяснила, что не пришла на заседание, поскольку была на встрече.

напомним, Залищук была заместителем члена Постоянной делегации в Парламентской ассамблее Совета Европы, а Найем - членом Постоянной делегации в Парламентской ассамблее НАТО.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
27 минут назад, Leonid сказал:

нардеп Алексей Гончаренко

 

о да, это интересный чел.

ab1e56f4369ft.jpg

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
14 минут назад, Clown сказал:

 

о да, это интересный чел.

ab1e56f4369ft.jpg

 

 

Этого мерзавца шея за веревкой и веткой плачет

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Михаил Кухар

Экономист IMF Group Ukraine, советник "Держгеокадастра" по разработке программы будущей архитектуры земельной реформы в Украине

 

15055697_1372763166081792_16277214317390

 

15079008_1372664282758347_87430948601771

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

а как кол-во газа в хранилищах связано с голодом ? ;)

всю муку, мясо и молочку переработают на луц?

 

возможно ему просто аккаунт ломанули

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

15171024_10205405614739670_3813069170967

 

Особенно здесь раздражают Алло и Цитрус, борющиеся за эксклюзивное право возить контрабас, и поэтому считающие ваши покупки на ибее и алиэкспрессе страшной угрозой экономике Украины.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А кто видел, что за ересь Монтян на евроассамблеи несла сегодня?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

3ebd22b38c1fa62d40e40092a0ea8f5f.jpg


Из вчерашней итоговой пресс-конференции в Белом доме...
...но вот что интересно, ни один украинский ресурс не привел этих слов!,.. а знаете почему? Да потому, что все наши Цензоры, УНИАНы и большинство прочих карманных новостных ресурсов - печатают новости из США и ЕС, как в советские времена - исключительно по ссылкам из кремлевских СМИ и в их передернутых ТРАКТОВКЕ и ТОЛКОВАНИИ... а те никогда не переведут подобных слов... Как будто бы трудно перевести реальный тест из The Washington Post или The New York Times...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=665247746970154&id=100004548048597

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Впевнено вироджуємося:

Україну дуже сильно підвела демографічна ситуація: за останні 20 років ми втратили майже 10 мільйонів населення. І не лише через високу смертність, а через потужну еміграцію, в якій Україна є беззаперечним європейським лідером.

"У 2014 році кількість пенсіонерів вперше перевищила кількість працюючих. А в середині 2016-го, за словами заступника голови правління Пенсійного фонду Микола Шамбора, вона становила вже 29% від числа всього населення в Україні. Іншими словами, кожен третій українець нині – пенсіонер.

http://chp.com.ua/all-news/item/46128-z-2017-roku-ukrajina-perekhodit-na-nakopichuvalnu-pensijnu-sistemu

Скоро олігархи почнуть масово завозити китайців, бо треба ж комусь на них батрачити.

Изменено пользователем mild patriot

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
В 26.12.2016 в 22:43, Clown сказал:

 

Где на Украине выращивают равликов?  Не в верховной Раде?

Изменено пользователем Shra-vita

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
28 минут назад, Shra-vita сказал:

Где на Украине выращивают равликов?  Не в верховной Раде?

 

Напевно Клоун і займається цим, а нам з метою захисту комерційної таємниці заливає про банальне айті. Але під час чергового нападу оптимізму не втримався та видав себе.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...