Перейти к публикации
Мізантроп

Давайте заборонимо ще й продаж цигарок

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Уже всі знають, що міська влада заборонила продаж алкоголю з 21:00 до 8:00.

Ось дивіться, якось в ніч з 31.08.2016 на 01.09.2016 мені надто закортіло випити пива під час спілкування на форумі. Раніше я міг би просто сходити до АТБ і купити напій, принести додому, відкоркувати пляшку і продовжити спілкування на форумі... Але ж спрацювала заборона! Тож я нікуди не пішов, нічого не купив, і як наслідок нічого алковмістного не випив. Задовольнився водичкою. І ліг спати. :) А на ранок вирішив, що відсьогодні кидаю пити алконапої взагалі. Мораль: заборона на нічний продаж алкоголю змусила мене кинути пити. :)

То була прелюдія. А тепер переходимо власне до моєї пропозиції. А давайте-но заборонимо ще й продаж тютюнових виробів? :) Тільки я думаю що цигарки треба заборонити продавати не вночі, а навпаки - удень. Скажімо, з 6:00 до 21:00. :)

Може хтось теж таким чином кине палити? :) Що ви з цього приводу думаєте?

Изменено пользователем Мізантроп

Поделиться сообщением

До чого тут економія? :) Справа ж не в економії. Провідним мотивом заборони продажу алкоголю було припинення розпивання у нічний час, що може призвести до подальших порушень прав тверезих громадян на спокійний і безтурботний сон. :)

Я ж пропоную заборонити продаж цигарок у денний час, задля унеможливлення ймовірного порушення прав громадян, які не палять, на відносно чисте повітря у громадських місцях. :)

Тобто були скарги на нічних пияк - заборонили нічний продаж алкоголю. Є скарги на курців у громадських місцях - треба заборонити денний продаж цигарок. Логічно? :)

Изменено пользователем Мізантроп

Поделиться сообщением

Провідним мотивом заборони продажу алкоголю було припинення розпивання у нічний час, що може призвести до подальших порушень прав тверезих громадян на спокійний і безтурботний сон. :) 
тут треба було ставити приблизно ось такий смайлик  :0399:

Поделиться сообщением

А ще є скарги на нічний гавкіт бродячих собак - але для того у нас є окрема тема. :)

Щодо тортиків - підтримую. :) Заборонити цілодобово продаж тортиків гарненьким жіночкам. Мужикам - можна. :) Ось таке буде порушення гендерної рівності. Ггггг =)

Поделиться сообщением

и тортики надо запретить :icon_mrgreen:

То ви по вечорах не лише за цигарками зі своїм собакою по неосвітлених вулицях ходите, а ще й за тортиками? :)

Поделиться сообщением

Кстати еще были жалобы на ржавую воду.

До речі, вас теж дістало? :) Згоден, пропоную заборонити. Цілодобово. :) Дозволити лише прозору.

Поделиться сообщением

До речі, вас теж дістало? :) Згоден, пропоную заборонити. Цілодобово. :) Дозволити лише прозору.

Прозоро уже разрешено. Даже более того - обязательно к использованию.

Поделиться сообщением

Кстати еще были жалобы на ржавую воду.

так як окрім іржавої - іншої води в нас немає - то заборонити всю воду  :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

Прозорро треба зобов'язати запровадити ще й на приватних підприємствах. Зрештою держава - це інструмент примусу. Треба усім усе забороняти і усіх до всього примушувати. :) Поліцейська країна. Хунта! :)

Поделиться сообщением

від 3 млн баксів , здається  :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

Если серьезно, то лучше запретить пердеть. И так воздух в городе не очень... 

Поделиться сообщением

так як окрім іржавої - іншої води в нас немає - то заборонити всю воду  :icon_mrgreen:

Я заперечую проти такої заборони. Вибачте. :)

Поделиться сообщением

Если серьезно, то лучше запретить пердеть. И так воздух в городе не очень...

О, оце теж серйозний підхід. Колего, ви краще стримуйтесь якось чи що. Хоча, можете для здійснення цього акту виходити на міст через Дніпро - там територія Курилівки і наші місцеві заборони не діють. 8)

Поделиться сообщением

Згоден. Але спочатку потрібно скасувати заборони. На нічний продаж алкоголю, наприклад. Або на встановлення МАФів без дозвільних документів і узгоджень. =)

Поделиться сообщением

Може хтось теж таким чином кине палити?

Навряд. Я купую цигарки блоками і нікуди бігати не треба. А для того щоб кинути палити потрібне особисте БАЖАННЯ, а не заборона продажу. 

Поделиться сообщением

Ну, більшість купує пачками. Власне, як і бухло здебільшого не купують ящиками. :) Тема ж не про те, як кинути палити. Та й заборона на нічний продаж алкоголю теж аж ніяк не пов'язана з тим, аби менше пили. =))))))))) Просто таким чином хотіли захистити право тверезих на спокійний сон. А пропонована мною заборона на денний продаж цигарок - на захист права усіх дихати повітрям, а не тютюновим димом у громадських місцях (на зупинках, наприклад). :)

Поделиться сообщением

бухать стали еще больше,только локации поменяли,при этом еще начали ломать лавочки и отрывать оформление возле парка.Видимо одному мне кажется что стало еще хе.овей

Поделиться сообщением

Ну, більшість купує пачками. Власне, як і бухло здебільшого не купують ящиками. Тема ж не про те, як кинути палити. Та й заборона на нічний продаж алкоголю теж аж ніяк не пов'язана з тим, аби менше пили. =))))))))) Просто таким чином хотіли захистити право тверезих на спокійний сон. А пропонована мною заборона на денний продаж цигарок - на захист права усіх дихати повітрям, а не тютюновим димом у громадських місцях (на зупинках, наприклад).

Заборона в такому вигляді не спонукатиме до того, щоб люди не пили або не галасували пяними в нічний час. 

Спонукатиме відповідальність перед законом.

Якщо людина знатиме, що тільки вийде на вулицю в пляшкою горілки в руках (а не загорнутою в папір, в пакеті і т.п.) або буде палити на зупинці - поліціянти сразу оштрафують. Тільки тоді будуть думати чи палити на зупинці чи ні.

ПС. Про пляшку горілки в руках - мав неприємності в Польщі в 1992 році... Обійшлось попередженням (на перший раз) та півгодиною лекцією про дотримання законів держави Польща.

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...