Перейти к публикации
robotek

Польский ответ на пр.Бандеры в Киеве

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Ну, уж этого дятла слушать - это совсем себя не уважать.

Поделиться сообщением

Вірно, іншу сторону треба вислуховувати. Засмучує головним чином те, що після війни Польща на кілька десятиріч опинилася під контролем москалів, які засрали там деяким мозки (зокрема й письменникам) у кращих традиціях. Наскільки пам`ятаю, бандерівців у ході війни висвітлювали ще гірше за німців. Тобто це може бути точка зору КДБ насправді, хоча звісно треба розбиратися.

Бандеровцы исповедовали верную идею - создание независимого государства Украина. Но они понимали, что полностью независимым может быть только государство с мощной экономической базой. Они были реалистами. Понимали, что без помощи 3-го Рейха на начальном этапе им не удасться освободиться от большевиков. Замыслы были - получить частичную независимость под протекторатом 3-го Рейха и совместными усилиями побороть ненавистных большевиков.

Уже намного позже, в 43 году стало понятно, что мечтам 41 года сбыться не суждено и на волне разочарования началось применение методов, за которые привлекают в Гаагу.

Лидеры полагали, что после войны будут нарезать границы по образцу окончачния 1-й мировой войны. По этническому большинству, проживающему на территориях. Когда распалась Автро-Венгрия, то так и нарезали. Пока в 38 году Адольф Придурковатый не начал пересмотр установившегося миропорядка и свои экспансии на пару со Сталиным. Поэтому бандеровцы стремились уничтожать национальные меньшинства не только на Волыни, но и в соседних областях. По замыслу бандеровцнв эти земли должны были отойти к Украине, хотя Польша претендовала тоже на них. Вот из этого и надо исходить. По моральным меркам 43 года, этнические чистки не были чем-то выходящим за рамки морали. По сегодняшним меркам это, разумеется, геноцид. Но темой должны заниматься настоящие историки, а не такие, которые сперва придумывают названия событиям(резня или трагедия?), а потом начинают подгонять факты под свою версию.

Историки должны сперва всесторонне изучить все факты и документы, показания очевидцев, архивы, а потом созвать конференцию и придумать название событию. Это и будет научный подход, а сейчас только инсинуации, пиар и политическая целесообразность с обоих сторон.

Поделиться сообщением

Ну, уж этого дятла слушать - это совсем себя не уважать.

skrip.jpg

Изменено пользователем Wind

Поделиться сообщением

Продолжение темы

"Голова правлячої партії Право і справедливість Ярослав Качинський назвав події на Волині 1943-1944 років геноцидом.
Про це він заявив 11 липня у Варшаві, повідомляє Польське радіо.
"Ніколи не може бути так, щоб такий злочин, скоєний проти поляків, та будь-який злочин такого типу замовчували, релятивізували чи називали поняттям менш суттєвим, ніж те, що вміщає слово геноцид. Це був геноцид, я ще раз хочу це чітко підкреслити. Проте я хочу також нагадати про тих українців, які в цей страшний час стали на захист поляків. Дуже багато з них заплатили за це своїм життям. Ми пам’ятаємо про них і віддаємо їм належне", – заявив Ярослав Качинський після покладання квітів до пам’ятника "Волинського злочину".
Нагадаємо, 7 липня верхня палата польського парламенту ухвалила постанову щодо Волинської трагедії.
У своїй резолюції сенатори закликають польський Сейм встановити 11 липня Національним днем пам’яті жертв "геноциду, вчиненого українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої".

Поделиться сообщением

Продолжение темы

"Голова правлячої партії Право і справедливість Ярослав Качинський назвав події на Волині 1943-1944 років геноцидом.

Про це він заявив 11 липня у Варшаві, повідомляє Польське радіо.

"Ніколи не може бути так, щоб такий злочин, скоєний проти поляків, та будь-який злочин такого типу замовчували, релятивізували чи називали поняттям менш суттєвим, ніж те, що вміщає слово геноцид. Це був геноцид, я ще раз хочу це чітко підкреслити. Проте я хочу також нагадати про тих українців, які в цей страшний час стали на захист поляків. Дуже багато з них заплатили за це своїм життям. Ми пам’ятаємо про них і віддаємо їм належне", – заявив Ярослав Качинський після покладання квітів до пам’ятника "Волинського злочину".

Нагадаємо, 7 липня верхня палата польського парламенту ухвалила постанову щодо Волинської трагедії.

У своїй резолюції сенатори закликають польський Сейм встановити 11 липня Національним днем пам’яті жертв "геноциду, вчиненого украИїнськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої".

На кой фиг ты это здесь пишешь ? Тебе то что от того что сказал Качинский ?

Поделиться сообщением

На кой фиг ты это здесь пишешь ? Тебе то что от того что сказал Качинский ?

Я у тебя забыл спросить, что и где мне писать, сердешный! :bv:

Поделиться сообщением

pizdun_118738072_orig_.jpg  Мусик  :bv:

Поделиться сообщением

Я у тебя забыл спросить, что и где мне писать, сердешный! :bv:

Конечно забыл ! Ты ведь вроде бы как в Германии  живешь ,а я здесь  . Вот и спрашиваю на фига ты из Германии пишешь мне это здесь ? Пиши лучеш у себя в Германии  это  ,ну что ты тут мне пишешь . Я ведь не пишу у тебя в Германии .Вот и твои писульки читать  здесь не хотелось бы . Все равно толку от них .

Поделиться сообщением

Конечно забыл ! Ты ведь вроде бы как в Германии  живешь ,а я здесь  . Вот и спрашиваю на фига ты из Германии пишешь мне это здесь ? Пиши лучеш у себя в Германии  это  ,ну что ты тут мне пишешь . Я ведь не пишу у тебя в Германии .Вот и твои писульки читать  здесь не хотелось бы . Все равно толку от них .

Я не тебе пишу. Ты себе не льсти. То, что я тебе отвечаю, вовсе не означает, что я тебя принимаю за равного.

Я скоро на работу, ты тут остаёшься за старшего, разшевели их, не давай скучать форуму :bv:

Поделиться сообщением

ne-nado-tak_118739501_orig_.jpg

Поделиться сообщением

tipichnaya-aktimel_118741644_orig_.jpg

:good:

Более того зафлудила все темы на форуме своими картинками . Думает что ей роботек кинет какую то подачку из Германии . :bv:

Поделиться сообщением

tipichnaya-aktimel_118741644_orig_.jpg

точно  :0399:

Поделиться сообщением

Историки должны сперва всесторонне изучить все факты и документы, показания очевидцев, архивы, а потом созвать конференцию и придумать название событию. Это и будет научный подход, а сейчас только инсинуации, пиар и политическая целесообразность с обоих сторон.

Документи ОУН та УПА з архівів КГБ про польсько-український конфлікт тепер он-лайн. СКАНИ
11.07.2016

Версія для друку

Історики виклали у вільний доступ 380 документів з теми польсько-українських стосунків у 1942-1947 рр. Жорстокість взаємного протистояння, спроби переговорів між підпільними структурами двох народів і навіть співпраця — усе це знайшло відображення в українських джерелах.

Сучасні Західна Україна та Східна Польща — Холмщина, Волинь, Галичина, Надсяння та Лемківщина — території, де під час і після Другої світової війни палахкотіло польсько-українське протистояння. Криваве доміно маловідомої війни між поляками та українцями у 1942–1947 роках розкривають невідомі раніше документи. 

Український інститут національної пам’яті, Центр досліджень визвольного руху та Архів СБУ в рамках співпраці над електронним сервісом доступу до копій архівних матеріалів "Електронний архів визвольного руху" avr.org.uaпублікують колекцію, присвячену польсько-українському протистоянню 1940-х років. 

522632f-13645305-646330608854910-7715418  Свідчення українки, яка вижила під час польського нападу

У колекції — 380 документів, передусім, із розсекречених архівів КГБ. Також великий блок матеріалів взято із архіву Миколи Лебедя, одного з очільників українського визвольного руху. Багато років цей архів вважався втраченим, аж поки 2007 року не був переданий Центру досліджень визвольного руху. Інша його частина зараз зберігається в Гарвардському університеті. 

"Головним завданням воюючих сторін було встановлення власного контролю над спірними теренами сучасної Східної Польщі та Західної України, — пояснює історик, автор книги "Друга польсько-українська війна. 1942—1947"Володимир В’ятрович. — Особливість цієї війни у війні в тому, що вона була збройним протистояння між не регулярними, а партизанськими формуваннями, активну участь у ній брало цивільне населення, яке або підтримувало одну зі сторін, або не мало жодної чітко окресленої політичної орієнтації і користувалося конфліктом як способом розв’язання власних непорозумінь. Ці причини зумовили вчинки обох сторін, які нині можуть бути кваліфіковані як воєнні злочини"

Документи свідчать, що початком війни стали польські акції, спровоковані німецькими переселеннями на Холмщині в 1942 році. "Згодом війна перекинулася на Волинь, де набула неконтрольованого жодною зі сторін характеру селянської жакерії.

Наступною ареною війни стала Галичина, де вона вилилася в завзяте, часом навіть фронтове, протистояння обох підпільних рухів – УПА і АК, а згодом ще й Надсяння і Лемківщина. Її завершальним акордом стала акція "Вісла" 1947 року, в рамках якої було депортовано близько 150 тисяч українців, що населяли східні райони відновленої після війни Польщі", — розповідає дослідник. 

e398750-13607055-646330615521576-1361008  Листівка Української народної самооборони (галицькі загони УПА) до поляків

Тема польсько-українського протистояння часів Другої світової війни та у перші повоєнні роки останнім часом набула гострої актуальності та виразного політичного забарвлення. Натомість історики нагадують: перебіг конфлікту ще не достатньо вивчений науковцями, зокрема, і через те, що доступ до архівів повністю Україна відкрила щойно торік. 

Для того, аби розібратися в причинах, перебігові та наслідках взаємного конфлікту український та польський інститути національної пам’яті у 2015 році створили спеціальний форум істориків, засідання якого відбуваються періодично в обох країнах, а фокусом роботи є саме зазначена тема. 

Нагадаємо, що у 1942—1947 роках точилася Друга польсько-українська війна, яка розгорнулася в рамках Другої світової війни. Війна йшла за українські території, які до 1939 року входили до складу Польщі (Холмщину, Волинь, Галичину), на яких українці хотіли створити власну державу, а поляки бажали відновлення довоєнних кордонів.

3662805-wwww.jpg  Заява православного духовенства з м. Холма щодо масових убивств українців польськими націоналістами

Проте питання кордонів вирішилося після Другої світової без участі українців і поляків, після чого комуністична влада Радянського Союзу та Польщі насильно змінила етнічну конфігурацію західноукраїнських та східнопольських територій. 

Переглянути колекцію можна на сайті Електронного архіву визвольного руху

Електронний архів визвольного руху avr.org.ua є сервісом відкритого он-лайн доступу до повнотекстових копій архівних матеріалів. Проект реалізовується спільно Центром досліджень визвольного рухуЛьвівським національним університетом імені Івана Франка та Національним музеєм "Тюрма на Лонцького" за участі Архіву СБУ, Українського інституту національної пам’яті та Національного університету "Києво-Могилянська академія". Сьогодні в Е-архіві доступні копії 23 545 документів. Місія проекту — робити минуле доступним.http://www.istpravda.com.ua/short/2016/07/11/149135/

Поделиться сообщением

Более того зафлудила все темы на форуме своими картинками . Думает что ей роботек кинет какую то подачку из Германии . :bv:

а вы петицию накатайте

ей роботек кинет какую то подачку из Германии

вы междометие никчёмное  :0399:

Поделиться сообщением

Ну для поляков Волынская резня действительно событие из ряда важных событий, они конечно пекутся не меньше и за Катынь. 

Поделиться сообщением

Алёну мне не обижай! Оторву яйца. будешь петь фальцетом :bv:

Поделиться сообщением

Завтра по слухам, голосование в польском Сейме по вопросу Волынской резни. Геноцид или нет?

Вот в чём сейчас вопрос. Если всё же признают геноцидом, то будет продолжение Марлезонского балета.

Поделиться сообщением

Как и предполагалось, поляки признали геноцидом. Это их право. Надо это проглотить.

Есть много идиотов в Украине, но Тягнибок переплюнюл всех и лидирует среди них с большим отрывом. Какое Всеукраинское объединение с поддержкой населением около 1% или меньше, такой и лидер.

"Польсько-український конфлікт 1943 року на Волині був розв'язаний польською стороною, що не хотіла визнавати за українцями права бути господарями на своїй землі, планувала відродити після війни свою колоніяльну імперію і прагнула не допустити самовизначення української нації на західноукраїнських землях. Усенародний опір польським окупантам дозволив Волині уникнути трагічної долі Холмщини, Надсяння і Підляшшя, де українців знищили та вигнали зі своїх етнічних земель."

Тягнибок не знает, кто в это время административно контролировал эти территории? 

Поделиться сообщением

Как и предполагалось, поляки признали геноцидом. Это их право. Надо это проглотить.

Есть много идиотов в Украине, но Тягнибок переплюнюл всех и лидирует среди них с большим отрывом. Какое Всеукраинское объединение с поддержкой населением около 1% или меньше, такой и лидер.

"Польсько-український конфлікт 1943 року на Волині був розв'язаний польською стороною, що не хотіла визнавати за українцями права бути господарями на своїй землі, планувала відродити після війни свою колоніяльну імперію і прагнула не допустити самовизначення української нації на західноукраїнських землях. Усенародний опір польським окупантам дозволив Волині уникнути трагічної долі Холмщини, Надсяння і Підляшшя, де українців знищили та вигнали зі своїх етнічних земель."

Тягнибок не знает, кто в это время административно контролировал эти территории? 

А ты знаешь ? Ты типа тогда жил там и все видел и все знаешь ? 

Поделиться сообщением

роботек ! Тебе лично вопрос . Почему  Польша приняла  о геноциде эту хрень именнь сегодня ?

Не год назад не пять лет назад ни 10 ни 25 ?

Ну так кому нужно именно сегодня это ? И для чего ?

Поделиться сообщением

Что может знать Польша ? Если она была долгие годы оккупирована СССР ?

Какие документы у них есть и что они могут предьявить в качестве доказательства ? Фотографии из сфабрикованной Россией книги неизвестного писателя с обложкой на польском и фото на русском ?!

Поделиться сообщением

Тарасюк ушел из группы по связям с Польшей в знак протеста против решения Сейма

http://lb.ua/news/2016/07/22/340885_tarasyuk_ushel_gruppi_svyazyam.html

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.