Перейти к публикации
Гость Івасик Телесик

Callback стає платним - Dialup-у вили?

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Гость Івасик Телесик

http://www.nkrz.gov.ua/activity/decisions/.../450011e73cfd0/

Рішення "Про затвердження Порядку взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж при наданні послуг телефонного зв’язку"

06.09.2005 № 351

Зареєстровано

в Міністерстві юстиції України

2 жовтня 2006р.

за №1082/12956

Відповідно до статті 18 Закону України "Про телекомунікації" та підпункту 12 пункту 4 Положення про Національну комісію з питань регулювання зв'язку України, затвердженого Указом Президента України від 21.08.2004 № 943, Національна комісія з питань регулювання зв'язку України

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж при наданні послуг телефонного зв'язку, що додається.

2. Департаменту економіки та фінансів і Юридичному управлінню подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Це рішення набирає чинності з 01.01.2007.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову НКРЗ Гайдука О.В.

====

Наслідки:

http://www.iu.net.ua/index.php?id=2&link=links#cb

Послуга Callback стає платною

Шановні абоненти, компанія "Інтернет Україна" вимушена попередити вас, про те, що з 13 лютого 2007 р. послуга "Callback" стає платною і буде коштувати 2,4 грн. (враховуючи ПДВ) на годину для тарифного плану "SIM-NET" (стандартний).

Для тарифних планів "Денний Online", "Нічний Online", "Home", "Нічний клуб", "Нічний клуб "Gold" та ін., послуга "Callback" буде ПРИЗУПИНЕНА.

Шановні користувачі! З 01.01.2007 р. набуває чинності рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку (НКРЗ) України №351 від 06.09.2005 "Про затвердження порядку взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж при наданні послуг телефонного зв'язку". Згідно нового порядку взаєморозрахунків операторів, компанія "Інтернет Україна" змушена змінити тарифи на комутований доступ до мережі з використанням послуги "Callback".

За умовами прийнятого НКРЗ рішення при використанні абонентом послуги "Callback" компанія "Інтернет Україна" зобов'язана заплатити телефонному оператору абонента 2,40 грн./год з ПДВ (незалежно від часу доби). У зв'язку з цим, компанія "Інтернет Україна" змушена збільшити тарифи комутованого доступу (для окремих тарифних планів) і призупинити надання послуги "Зворотній дзвінок" (для окремих тарифних планів).

Тарифи без використання послуги "Зворотній дзвінок" залишаються незмінними.

Ми вимушені це зробити з причин, що не залежать від нас і сподіваємося на ваше розуміння.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...