Перейти к публикации
Марина Самофал

Кто нибудь знает, от куда эти мифические долги за газ?

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Это было сказано в многоточии;) (вы не умеете его выключать):icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

14 часов назад, Slava_DnDz сказал:

Упаси Господь от таких друзей.

Про "рядом стоящие способности", вы себя преукрасили. Вы не умеете "включать дурака"....

12 часов назад, Clown сказал:

Может вЫключать ? 

:icon_mrgreen:

Могу .

Поделиться сообщением

26.11.2018 в 00:14, dragon950 сказал:

Газовая контора придумала долги по собственной методике для тех у кого стоит газовый счетчик, ниже краткое содержание:

У рахунку за жовтень 2018 року об,єм природного газу за показаннями вашого лiчильника прiведений до стандартних умов.

Таке приведення передбачене нормативними документами, оскiльки всi взаєморозрахунки, у тому числi зi споживачами, проводяться за 1 куб.метр природного газу, приведений до стандартних умов: температура t= 20C, тиск природного газу Р= 760 мiлiметрiв ртутного стовпчика (101,325 КПа).

Ваш побутовий лiчилник не вимiрює тиск та/ або температуру газа тож, вiдповiдно,його показання вiдображають об,єм спожитого газу в робочих умовах.

Приведення об,єму природного газу, вимiряного в робочих умовах, до стандартних (Vc) здiйснюється за формулою:

Vc= V x K, де V - об,єм газу в рабочих умовах, куб.м;

К - коєфiцiєнт приведення до стандартних умов, затвержений методикою Мiнпаливенерго.

Рiшеннями органiв влади було унеможливо виставлення рахункiв населенню iз приведенням об,ємiв спожитого газу до стандартних умов.

Як наслiдок, за перiод 1 грудня 2015 року по 30 вересня 2018 року за Вашим особим рахунком рiзниця в об,ємах спожитого газу в стандарних i рабочих умовах становить 13,25 куб.м. Питання щодо сплати заборгованостi, яка виникла у споживачiв через рiзницю в об,ємах спожитого газу в стандартних i рабочих умовах, не врегульовано. Ми будемо iнформувати Вас щодо цього питання.

Lyst-vymoga-gazzbut.docx

Skarga-do-NKREKP-gazzbut.docx

Поделиться сообщением

Зашел сегодня в личный кабинет...

1.jpg

Скачать видео
Скачать видео

Поделиться сообщением

2 часа назад, Наш Край сказал:

шикарная статья

Для лохів. Погані облгази крадуть, а гарна держава на чолі відомо з ким ніяк не може покарати їх. Зірки на небі заважають!

Поделиться сообщением

7 часов назад, mild patriot сказал:

Для лохів. Погані облгази крадуть, а гарна держава на чолі відомо з ким ніяк не може покарати їх. Зірки на небі заважають!

Суд сегодня, или вы как ваш бригадир, только первые три слова статьи читаете?

Поделиться сообщением

2 часа назад, Наш Край сказал:

Суд сегодня, или вы как ваш бригадир, только первые три слова статьи читаете?

Почекаємо суворого вердикту типу відсторонення від роботи на кілька днів, а далі порохобоський піар вгамується та можна буде знову красти. Ще трохи далі хабар у прокуратуру та справу успішно закриють. Звичний сценарій "боротьби зі службовою злочинністю". 

Изменено пользователем mild patriot

Поделиться сообщением

25.01.2019 в 09:27, mild patriot сказал:

Почекаємо суворого вердикту типу відсторонення від роботи на кілька днів, а далі порохобоський піар вгамується та можна буде знову красти. Ще трохи далі хабар у прокуратуру та справу успішно закриють. Звичний сценарій "боротьби зі службовою злочинністю". 

К чему эти пустые слова, попробуйте себя на работе в прокуратуре. Героически откажетесь от взятки в пару миллионов, покажете всем пример. И конечно правильно составите обвинительный акт. 

Поделиться сообщением

2 часа назад, Clown сказал:

К чему эти пустые слова, попробуйте себя на работе в прокуратуре. Героически откажетесь от взятки в пару миллионов, покажете всем пример. И конечно правильно составите обвинительный акт. 

Починається, Вас якщо скажімо погано лікують порада йти вчитися та лікуватися самому допоможе?  Чому би ні,  самі встановите діагноз і призначите лікування. Диференціація праці - нісентіниця! 

Поделиться сообщением

28 минут назад, mild patriot сказал:

Починається, Вас якщо скажімо погано лікують порада йти вчитися та лікуватися самому допоможе?  Чому би ні,  самі встановите діагноз і призначите лікування. Диференціація праці - нісентіниця! 

через низьку кваліфікацію лікарів, останні 12 років я приблизно так і роблю. У більшості випадків я сам наполегливо прошу призначити ті або інші обстеження або аналізи, або сам їх роблю перед тим , як йти до лікаря. Звісно інфа про те які додатково потрібні обстеження я знаходжу в інеті, провівши багато годин за читанням статей. За ці роки вдалось знайти кілька лікарів, до яких вже можна йти, не замислюючись про такі речі. Тим не меньш, я завжди перевіряю призначення. Якщо якісь побічні ефекти мені не подобаються , я знову йду і обговорюю це з лікарем. 

Це ж стосується і інших речей - сантехніка, кондиціонування, ремонт велосіпедів, складання меблів, електрика та інше.

Поделиться сообщением

14 часов назад, Clown сказал:

через низьку кваліфікацію лікарів, останні 12 років я приблизно так і роблю. У більшості випадків я сам наполегливо прошу призначити ті або інші обстеження або аналізи, або сам їх роблю перед тим , як йти до лікаря. Звісно інфа про те які додатково потрібні обстеження я знаходжу в інеті, провівши багато годин за читанням статей. За ці роки вдалось знайти кілька лікарів, до яких вже можна йти, не замислюючись про такі речі. Тим не меньш, я завжди перевіряю призначення. Якщо якісь побічні ефекти мені не подобаються , я знову йду і обговорюю це з лікарем. 

Це ж стосується і інших речей - сантехніка, кондиціонування, ремонт велосіпедів, складання меблів, електрика та інше.

Уколи собі власноручно робите теж? (можуть схалтурити) У мене хоча б є приведена до покори медсестра власна. 

Поделиться сообщением

3 часа назад, mild patriot сказал:

Уколи собі власноручно робите теж? (можуть схалтурити) У мене хоча б є приведена до покори медсестра власна. 

Уколи мені останній раз робили років 30 тому, сусідка за фахом медсестра, за досить великі на той час гроші робила строго кожні 8 годин. Бо в дитячій поліклініці по-перше далеко, по-друге професійно робила лише одна, у інших руки з одного місця. 

До того ж , щоб робити 3 рази на добу, треба було знаходитись в стаціонарі, а там взагалі персонал був  жесть. 

Поделиться сообщением

А что наша, городская, власть по этому поводу?

1.jpg

2.jpg

Поделиться сообщением

бесплатные счетчики ставят лишь в тех домах где нет общих счетчиков на доме .

Это типа сами жильцы захотели их поставить ? Или у жильцов спрашивали разрешение когда их везде и всюду лепили . Принудительно поставили и сделали заложниками .

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...