Перейти к публикации
kentavr

Модернізація системи теплопостачання міста

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

14 квітня під головуванням Дніпродзержинського міського голови Андрія Білоусова відбулася робоча зустріч з представниками програми DemoUkrainaDH з питань реалізації проекту «Реконструкції системи теплопостачання котельні в селищі Будівельників».

 

За допомогою фінансової програми DemoUkrainaDH у міста з'явиться можливість отримати нові технології та інноваційні рішення, які можна застосовувати в системах централізованого теплопостачання.

 

Під час зустрічі сторони обговорювали першочергові кроки, які необхідно зробити для успішного впровадження і реалізації проекту. Він передбачає такі заходи як реконструкція котельні, установка нових газових конденсаційних котлів, лічильників тепла, контрольного обладнання, заміна і оптимізація трубопроводу та інше. Орієнтовна вартість цього проекту один мільйон євро.

За словами Андрія Білоусова, цей фінансовий інструмент створений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і фондом НЕФКО за підтримки Швеції.

 

«Наша стратегія –  це робота в напрямі підвищення енергоефективності та енергозбереження, а також скорочення споживання енергетичних ресурсів. Якщо взяти місто в цілому, то в плані теплопостачання селище Будівельників, найбільше потребує модернізації, тому що мережі там у найгіршому стані. В результаті ми отримаємо зниження споживання теплової енергії на 40%, а це дуже суттєва економія для бюджету, тому що ми витрачаємо великі кошти як на опалення наших бюджетних установ, так і для наших мешканців. А з огляду на наше нинішнє становище, ми дуже зацікавлені в отриманні коштів на реконструкцію котельні і будемо робити все від нас залежне для реалізації цього проекту. У нас уже є досвід співпраці з фінансовою корпорацією НЕФКО. Завдяки їй сьогодні ми реалізуємо в місті масштабні проекти з реконструкції системи зовнішнього освітлення на мостовому переході через річку Дніпро та термомедернізації будівель загальноосвітньої  середньої школи №37 і 3-ї поліклініки. Крім того, ми проводимо переговори з Європейським інвестиційним банком щодо залучення 30 мільйонів євро на повну реконструкцію теплопостачання всього нашого міста», – наголосив міський голова.

 

Міський голова також зазначив, що програма передбачає змішаний тип фінансування: кредит, грант і допомогу технічного характеру.

«Познайомившись сьогодні з вашим містом, ми повністю поділяємо вашу точку зору щодо необхідності модернізації системи теплопостачання та бачимо великий потенціал у сфері підвищення енергоефективності централізованого теплопостачання. Ми готові до співпраці щодо поліпшення енегроеффетківності теплопостачання Дніпродзержинська і зокрема, того району, який був запропонований», – сказав консультант DemoUkrainaDH Петер Даннбрінг. За підсумками зустрічі сторони домовилися про конкретні кроки, які необхідно зробити найближчим часом.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Кам`янське отримає безпрецедентні інвестиції

 

Уперше в історії місто Кам'янське отримає безпрецедентні інвестиції міжнародної фінансової організації. Розмір коштів величезний – 85 мільйонів євро. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

 

Три проекти, подані від Кам'янського на конкурс, були схвалені координаційним комітетом «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України» у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для подальшої участі в програмі. Усього було розглянуто 28 проектів, а розрахована вся програма на залучення 400 мільйонів євро в модернізацію інфраструктури житлово-комунального господарства України. Із цієї загальної суми 85 мільйонів прийдуть саме до нашого міста.

Перший проект, відібраний для подальшої реалізації, – це комплексна модернізація системи теплопостачання. Він передбачає децентралізацію системи: будівництво та реконструкцію квартальних і районних опалювальних котелень, інженерних і теплових мереж, лівобережної котельної з впровадженням когенерації, теплових пунктів та насосних станцій під опалювальні котельні.

Другий проект передбачає реконструкцію (термомодернізацію) 38 об'єктів бюджетної сфери – будівель закладів освіти, науки, охорони здоров'я та спорту. До програми увійшли 10 дошкільних і 14 загальноосвітніх навчальних закладів, 4 спортивні та 10 медичних закладів.

Реалізація третього проекту дозволить виконати капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення з впровадженням енергозберігаючих технологій.

 

«Завдяки таким колосальним інвестиціям ми зможемо термомодернізувати будівлі бюджетної сфери, провести капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення з використанням сучасних LED-технологій. Але найголовніше – те, що виконавши комплексну модернізацію системи теплопостачання, ми забезпечимо незалежним централізованим теплопостачанням усі райони міста за рахунок комунальних джерел енергії. Усі ці заходи спрямовані на зниження мінімум удвічі споживання енергоносіїв у сферах їх реалізації», – наголосив міський голова.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Останній абзац зацікавив ;)

 

"

На Дніпропетровщині три міста готуються відмовитись від центрального опалення.

Про це Depo.Дніпро розповів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

На Дніпропетровщині повністю на електроопалення переведені міста Покров, Нікополь та Марганець. Цього року від центрального опалення відріжуть місто Новомосковськ.

Також до переводу на електроопалення готують міста Павлоград та Кам'янське."

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1571990289488380&id=859052750782141

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
13 минут назад, Лелека сказал:

Останній абзац зацікавив

Я думаю, це помилка щодо Камянського. Перевести таке велике місто на електроопалення - ой як непросто! Технічно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
42 минуты назад, Лелека сказал:

На Дніпропетровщині повністю на електроопалення переведені міста Покров, Нікополь та Марганець.

Никополь, Марганец и Покров, встретили прошлый отопительный сезон без централизованного отопления. Сети в этих городах были изношены до такой степени, что власть решила их не ремонтировать, а объявила о переводе городов на автономные системы отопления. Для бюджетных и социальных учреждений построили 21 котельную, работающую на альтернативном топливе, и 20 километров новых теплотрасс. 

А вот население спасалось, как могло. Часть людей сумели поставить индивидуальные котлы обогрева. Но большинство – греется электрокаминами и электропечками. Из-за этого старые электрические сети не выдерживают перегрузки и постоянно горят. То и дело без света (а, значит, и в холоде) сидят целые кварталы этих городов.
Власть в этой ситуации договорилась с энергетиками о ремонте 40 километров электрической сети. Но эти работы делают "на ходу". И хотя власть рапортует, что благодаря этому эксперименту будет сэкономлен миллиард гривен за пять лет, успешным его назвать сложно.

 

Новомосковск, Павлоград, Желтые Воды (а не Каменское) не против перехода на альтернативное отопление (сети изношены до последней степени). Но... необходимо субсидировать жителей с небольшими доходами для перехода городов на альтернативное отопление. За счет чего субсидировать никто не знает.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

У Вільногірську вже багато років як немає цо. І норм . Спонсуруючи бідним допомогу з вггмк та міського бюджету . Це все'дно цікавіше , ніж оплачувати обігрів незнамочого.   

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

В Вольногорске не было выбора. Потому что ТЭЦ ГМК, которая обогревала Вольногорск, технически устарела, и в дома тепло почти не доходило. КПД самой установки очень низкое, плюс теплопотери в городе до 40%. Только треть тепла доходило до населения (25 тысяч жителей). Как ЭТО пироисходило.

 

А вот - Как живут Марганец, Никополь и Покров, которые отказались от центрального отопления

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Керівництво Кам`янського розглядає всі варіанти, які допоможуть знизити тариф на опалення для жителів

Про це повідомив Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, який сьогодні, 18 січня, знаходиться у Києві з робочим візитом.

 

«Зустрівся з Віце-прем'єр міністром України Володимиром Кістіоном. Обговорювали питання передачі Дніпровської ТЕЦ у комунальну власність міста. Для нас це питання є важливим, адже дає нам можливість за допомогою залучення інвестора протягом 2-х років перевести ТЕЦ на вугілля, що значно знизить тариф на опалення для жителів. На жаль, «Обленерго» не модернізує свої мережі, і ми розглядаємо всі варіанти відходу від природного газу та зниження тарифу для населення», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...