Перейти к публикации
mild patriot

Чи повинен чоловік бути наполегливим?

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Для більшості жінок відповідь очевидна - "так!". Це дозволяє відразу розставити крапки над "і", поставити його на місце, підвищити ПВВ і т.д. Як казав мені колись один старий бабій "коли чоловік хоче, він стає м`яким і жінці можна ліпити що завгодно з нього".

Але як бути з нашої, чоловічої точки зору? Чи можна досягати мети, не перетворюючись на певну речовину? Як казав мені напідпитку інший не такий старий, але досвідчений бабій: "вищий пілотаж - це коли ти з жінкою ніфіга не наполегливий, але спілкування збудовуєш таким чином, що вона сама стає наполегливою".

Особисто мені до вищого пілотажу далеко (може є фахівці, які поділяться альтруістично досвідом, хоча звісно з їх егоістичної точки зору нерозумно збільшувати собі конкуренцію), але я майже ніколи "на задніх лапах" перед жінками не бігав і при цьому по молодості досягав певних успіхів. Здебільшого презентував себе як перспективного та неодруженого бізнесмена при баблосах і при цьому (рідке явище) справді ним був. Жінкі здебільшого ласі на баблоси та взагалі схильні прокладати собі шлях у житті за допомогою тіла. А знайомий їх тупо напоював. Різні є способи, чесні та здебільшого не дуже.

Ділимося ними з молоддю!

Ще знав одного хлопця, який спочатку вечірок практично взагалі не брав участь у спілкуванні, а потім підходив до однієї з дівчат, шепотів якісь пару слів на вухо, після чого вона слухняно йшла з ним та давала. Що то були за слова - для мене до цих пір є загадкою. Але точно не "сто баксів", бо бідним тоді був. 

Поделиться сообщением

Моё мнение, что при Совке и при капитализме две совершенно разные тактики применялись для успешного пикаппа. После окончательной победы рыночных отношений над плановой экономикой изменились сильно моральные устои в обществе. Роль материального достатка непропорционально возросла, ухаживания лишились романтизма и галантности. Романтика отошла на третий план.

Поделиться сообщением

Фигня. Золотое правило - лучше 15 минут подождать, чем 3 часа уговаривать)) на достаток не влияет.

Поделиться сообщением

Фигня. Золотое правило - лучше 15 минут подождать, чем 3 часа уговаривать)) на достаток не влияет.

15 минут после клофилина ждут :)))

Поделиться сообщением

15 минут после клофилина ждут ))

Советы пикапера и клофелинщицы?  :0399:  :0399:

Поделиться сообщением

:bv:

Анастасия, и это о нас, глубоко семейных людях)))

А шо, таки рефлексы работают, да?)))

Поделиться сообщением

Да во Вьетнаме любой станет глубоко семейным

Поделиться сообщением

Для більшості жінок відповідь очевидна - "так!". Це дозволяє відразу розставити крапки над "і", поставити його на місце, підвищити ПВВ і т.д. Як казав мені колись один старий бабій "коли чоловік хоче, він стає м`яким і жінці можна ліпити що завгодно з нього".

... 

Я всегда считал, что мужчина должен себя ценить и уважать. А кого чпокнуть, извиняюсь, всегда можно найти...

Поделиться сообщением

Мне кажется мужчина должен быть на деле чем-то сильно увлечен и достигать в этом успехов, женское внимание же будет следствием. 

Поделиться сообщением

Рефлексируем)))

Поделиться сообщением

Мне кажется мужчина должен быть на деле чем-то сильно увлечен и достигать в этом успехов

Денежных успехов?

Поделиться сообщением

Денежных успехов?

Почему же так примитивно?  С деньгами все очень просто, есть планка до которой испытывают нужду, ее преодоление критично для всех. Далее, между "быком" с баксами в кармане, и веселым душевным парнем с достаточным достатком, вполне могут выбрать второго. 

Поделиться сообщением

Я просто хотел уточнить.

Поделиться сообщением

грешно смеяться...

Ты вообще надолго там осел?

Поделиться сообщением

Ты вообще надолго там осел?

а я знаю? Щас вот вообще в Индии и с другим проектом.

Поделиться сообщением

Вобщем трудно понять смысл этого запроса у автора темы))

Поделиться сообщением

Может нам надо расшифровать слова, которые друг на ухо девушкам говорил))

Поделиться сообщением

а я знаю? Щас вот вообще в Индии и с другим проектом.

Путешественник

Поделиться сообщением

Вобщем трудно понять смысл этого запроса у автора темы))

Причем видимо ожидается какой-то ответ универсальный. При том, что женщины так же очень разные.

Поделиться сообщением

При том, что вообще затронуты вопросы биологии

Самки, самцы. Кто кого там добивается, написано в учебнике

Поделиться сообщением

Причем видимо ожидается какой-то ответ универсальный. При том, что женщины так же очень разные.

Та чому універсальна - звісно, різні люди, різні способи досягнення мети.

Молодь навколо росте як трава в полі, нема кому виховувати корисні навички. Краще б оце вчили в школі замість астрономії чи тригонометрії.

Поделиться сообщением

При том, что вообще затронуты вопросы биологии

Самки, самцы. Кто кого там добивается, написано в учебнике

Звісно, поведінка людини на 90% зумовлена біологією.

Особисті думки сприймаються краще за підручники.

Поделиться сообщением

Милд, а что тут говорить?

Жизнь принадлежит победителям

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...