Перейти к публикации
moldovadnepr

8 туристическая МотоВстреча Друзей на Водопадах, 11-12 июля 2015

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Название мероприятия: 8 туристична Мото Зустріч Друзів на Водоспадах "Мото Родина"
Организация: Mото-скутер-клуб "ПРОМЕТЕЙ"/ "Prometeus" MSC
Город: Токівський каскадний водоспад, Апостоловського району, Дніпропетровської області
Страна: Україна
Веб-сайт организаторов: scooter-dzsc.com/
Дополнительно: (Остання зустріч)

8 туристична МотоЗустріч Друзів на Водоспадах,
Токівський каскадний водоспад,
Дніпропетровська область


Запрошуємо Вас на 8 туристичну подорож на водоспади, яка відбудеться традиційно під час святкування Дня Конституції. Щороку ми збираємося на Токівському каскадному водоспаді з 2008, який ще має народну назву «Червоні камні». Він розташований на межі теріторій Нікопольського та Апостольського районів, Дніпропетровської області, є пам’ятником природи обласного значення. Водоспад бере свій початок від правого притоку реки Базавлук-Кам’янка, з’явився ще в мезозойську еру і є свідком становлення цивілізації. Зустріч є некомерційним проектом, має статус простого, не мажорного, душевного відпочинку, спілкування з мотонародом на лоні природи біля водоспаду, на яку збираються друзі мотоклубу "Прометей" MSC Дніпродзержинськ з усіх областей України та інших країн. Туристичним спорядженням, харчами та напоями учасники забезпечують себе особисто, можливо додатково будуть працювати точки харчування. Зустріч проводитися у форматі чистого туризму. З метою збереження природного довкілля, по приїзду проводимо акцію щодо збирання сміття на водоспаді, це буде наш особистий внесок щодо збереження довкілля.

Зустріч проводимо за темою: «Мото Родина», учасники зустрічі повинні прибути у українських національних костюмах (вишиванках, тощо)! Традиційно проводимо відкриття біля водоспаду, де усі участники збираються у національних костюмах для початку свята, проводимо загальне відкриття та фотографування! Також на зустріч запрошуємо друзів з інших країн! Разом в’яжемо кольорові стрічки та загадуємо бажання на символічне дерево Миру, для цього під час реєстрації кожному учаснику буде надана корольова стрічка. Як завжди реєстрація символічна. Для пам’яті учасникам будуть надані наклейки зустрічі, бейджі та знаки класності, яких вони ще не мають.

Події:
10 липня (п’ятниця):
За можливістю прибуття після обіду до водоспаду. Облаштування туристичного табору. Проводимо акцію по збору сміття біля водоспаду. Відпочиваємо. Приймаємо водні ванни, купання та гідромасаж. Ловимо рибу, розважаємося. У вечері сходимося на загальне вогнище. Поєднуємося с природою. Засипаємо під шум течії водоспаду.

11 липня (субота):
Продовження заїзду учасників, реєстрації та облаштування туристичного табору.
15.00 – Відкриття зустрічі. Нагородження в номінаціях: дальнобій, наймолодший участник, ветеран та коло друзів. Загальне фото учасників на пам'ять. В’яжемо кольорові стрічки та загадуємо бажання на символічне дерево Миру. Святковий концерт (народні пісні та інше). Козацькі розваги (показовий виступ місцевих козаків). Козацький куліш (усі зібрані кошти підуть на реабілітацію учасників АТО).
Спортивно-розважальна програма:
- проводимо конкурс на кращий костюм - вишиванку!
- естонський драг (повільна їзда)
- біг у мішках
- з метання мотопокришки
- з перетягування канату
- міс Водоспад
- вдуй або передуй мене
- властелин кульок
- танцювальний конкурс
- музичний конкурс
- самий гучний вихлоп

І за традицією лотерея, 5 призів, які завжди потрібні туристу (за номерами бейджів)

Нагородження переможців!

А на далі продовження відпочинку, спілкування друзів, купання, гідромасаж, фотографування на водоспаді, за бажанням екскурсія до кар'єру, та Токовського музею. У вечері трошки танців, а у ночі пісні під гітару біля костру від мотоклубу "Living Steel" МСС Орджоникидзе.

12 липня (неділя): Ранкове купання та гідромасаж. Згортання табору. Прибирання за собою сміття. Від’їзд учасників зустрічі (за бажанням у любий час).

Зустріч друзів буде проходити за підтримки голови Токівської сільської ради Мартяна В.В., за участі КЗК "Методичний центр клубної роботи Апостолівського району" відділу культури, туризму, національностей та релігій Апостолівської райдержадміністрації, директор Чепурко Н.І., провідний методист Алавердян А.О. та мотоклубу "Living Steel" МСС Орджонікідзе.
Спонсором зустрічі є автомагазин " ПРЕСТИЖ", Дніпродзержинськ.

група в контакті http://vk.com/club30167120

реєстрація:
чоловіки - 70 грн.
жінки - 40 грн.

До реєстрації входить: (наклейка + бейдж + черговий значек класності + участь у конкурсах та змаганнях + музика + інші витрати)

Прохання до участників: місце проведення не буде загорожено від заїзду, ніякої охорони і шламбаумів, участники по прибуттю самостійно знаходять місце реєстрації та реєструються.

Фільм щодо минулих зустрічів на водоспаді:

Точні координати водоспаду: Широта: 47.684979 Долгота:33.942343

Примечание:
Для тех кому сложно самому определить место проведения. Смотрим по карте Днепропетровской области маршрут, заезд на водопад со стороны дороги Кривой Рог - Днепропетровск:

Софиевка - Петрово - Желтое - Нововасильевка - Жовтневое - Авдотьевка - Марьевка - Новоалексеевка - Каменка - Червоный запорожец. Проехав Червоный запорожец - будет бирка мероприятия, там сразу надо поворачиваем на лево по полевой дороге)
Точка поиска: Украина, Днепропетровская область, Апостоловский район, Токовский водопад
Довідки: 0677620935, 0932050830

В связи с тем, что водопад является природной зоной необходимо придерживаться некоторых правил поведения туриста на водопаде:
- если вы собераетесь разводить огонь, подготовте место, необходимо исключить возможность возгорания окружающей территории, будте осторожны и внимательны с открытым огнем, не оставляй костер без присмотра, уходя, тщательно потушите костер;
- после отдыха на природе убирите за собой мусор в целофановые пакеты, по возможности выбросте их в ближайшие мусорные баки;
- умывайся и мой посуду только на суше, избегай загрязнения водоемов моющими средствами. Пользуйся мылом и другими моющими средствами не в водоеме, а на берегу, и потом вылей грязную воду так, чтобы она впиталась в почву. Умывайся таким же способом. Подумай, нужно ли вообще в данный момент пользоваться моющими средствами? Обычно хватит одной воды.
- при употреблении спиртных напитков стоит себя ограничить при купании в водопаде (прыгать со скал вниз, плавать по течению вниз...) что может вызвать травмы или нанести вред здоровью.

 

ICYsL.png

Изменено пользователем moldovadnepr

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

11-12 июля - мото-скутер-клуб "ПРОМЕТЕЙ"/ "Prometeus" MSC Днепродзержинск провел свою последнюю мото встречу Друзей на водопаде 2015 "Мото Родина - Єдина Україна", по счету 8-ю! Немного фото. Полная версия событий смотрим: https://vk.com/club30167120

 

TW5V.jpg

tuocH.jpg

SJfPQ.jpg

dUjT.jpg

jMTYZ.jpg

NCh3i.jpg

KeT4R.jpg

pQDXF.jpg

pBlRZ.jpg

gAtPo.jpg

rQtaG.jpg

ParK.jpg

ngVMx.jpg

h4Gs7.jpg

xde7.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...