Перейти к публикации
Fishka

Прапор РФ. А як би вчинили ВИ?

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Доброго дня!

Розумію, що зараз є багато актуальніших тем (Сафронов, Бєлоусов, маршрутки тощо), але все ж таки цікавить ваша думка.

Суть ситуації така. Заходжу в один з продовольчих супермаркетів і бачу серед покупців звичайну молоду дівчину (віком певно років зо 20). Звичайну таку дівчину, в звичайних літніх туфельках без каблуків, у звичайних джинсових капрі, зі звичайним світлим волоссям на голові, зібраним у хвостик. У вухах, як це зараз зазвичай серед молоді - навушники. Але увагу мою привернула біла футболка на ній з величезним рашистським триколором на грудях... Коли ж вона пройшла повз мене, то на спині у неї був такий само триколор, ще й з написом "RUSSIA".

Я розумію усілякі там свободи самовираження, слова, думок, ідей, поглядів тощо. Але панове, у нас війна з цією країною. А дівчисько розгулює з прапором ворога на футболці і ще й нахабно посміхається прямо у вічі, мовляв, "ну, що ти мені зробиш?".

Розумію, що це провокація. Розумію, свідома (!) провокація. І не важливо ким є те дівчисько - нашою місцевою рашистською свідоміткою чи заїжджою з числа тих переселенців, які ненавидять Україну, але в силу якихось дивних обставин усе ще лишаються її громадянами і втекли від війни не в рашку, а чомусь сюди до нас. Важливим є лише те, що воно демонстративно ходить тут з прапором ворога на одязі.

Ледве вдалося приборкати емоції, промовчати і не вчинити якихось фізичних дій щодо цієї футболки - наголошую, не щодо дівчини (!), а саме щодо одягу. От я собі і думаю, якщо сьогодні футболочки з рашистським прапором, то десь ближче до осені (як раз під вибори, або до дня визволення від німецько-фашистських загарбників, який тепер чомусь стали називати "днем міста", хоча День Міста у нас має бути 3 червня, коли в 1917 році було отримано той самий статус міста)... тож до осені у нас тут знову будуть колорадські стрічки? А там і рашистський триколор на флагштоку міськради і хрестоматійне "путєнвведі"? То як же слід було вчинити з цією футболкою і ворожим прапором на ній?

Коли один сусід не повернувся з війни і в дружини на руках залишилось двоє малолітніх дітей, яких він захищав від цієї рашистської наволочі, а інший сусід зараз саме там через мобілізацію, і щоразу дивлячись на його маленьку донечку, сльози підступають і подумки бажаєш йому швидше повернутися живим і здоровим назад до родини. Як бажаєш того ж ледь не щодня, коли згадуєш про колег з роботи, яким лишаються вже лічені тижні до демобілізації. Коли в твоєму місті вночі палять машини з українською символікою на борту. Ця <...> вільно, спокійно, нахабно посміхаючись розгулює приблизно в ось такому:

full-d5e019a28253621181119c4208b7be0a.pn

Звісно, симпатиків "рашистського міра" у нас тут ніколи не бракувало. Їх у кожного із нас повно і серед сусідів, і серед колег і навіть серед родичів. Їх повно серед знайомих і незнайомих, в транспорті, в магазинах, серед правоохоронців, при владі тощо. Так чи інакше ти щодня чуєш від них слова ненависті до всього українського, як це було ще задовго до війни. Але вони хоча б не ходять по вулицях з триколором!

Маю стійке відчуття, що зустріну ту дівчину знову. У тій самій футболці. Дуже не хочу наламати дров. Але... боюсь, що вдруге вже не втримаюсь, навіть попри камери спостереження і купу народу довкола. Надто боляче дивитись на таке. Тож ПРОШУ ВАШОЇ ДОПОМОГИ: як вчините ВИ коли побачите її в п'яти метрах від себе?

Заклики до толерастії можете писати, але вважаю, що вже годі - дотолерастилися з ними - маємо війну і тисячі загиблих наших українців.

Текст написано українською навмисно, нехай тутешня сепарська наволоч не розслабляється, читає і зайвий раз вдавиться.

Поделиться сообщением

Если девушка симпатичная, то видимо надо заставлять снять футболку.

Поделиться сообщением

Доброго дня!

Текст написано українською навмисно, нехай тутешня сепарська наволоч не розслабляється, читає і зайвий раз вдавиться.

надеюсь, ответ русским языком не будет воспринят провокацией...

по идее, пока у нас официально не объявлена война с РФ, в правовом поле вряд ли вы что-то сможете ей сделать. а потому - толерантности не прошу, но переключайтесь на что-то другое. может, так... смысл уподобаться таким и применять силу?

попробовать спросить ее цель спокойно, не?

Поделиться сообщением

Первый вопрос, пришедший в голову "Не стыдно?"

Поделиться сообщением

Первый вопрос, пришедший в голову "Не стыдно?"

Ну а если она, скажем, гражданка РФ, приехавшая к нам в гости?

Поделиться сообщением

Тогда можно не стесняться.

Поделиться сообщением

А что сделают в РФ если я туда поеду гулять в футболке с тризубом и флагом Украины?

Поделиться сообщением

тем более должна вести себя скромнее

Поделиться сообщением

Одна  заблудившееся кремлевской психушки

Должна быть рядом раша тв

Поделиться сообщением

За границей аэропортах встречают и кафе поесть не дают "любимым "

А мы каждый день слышим и читаем столько эти твари убили и покалечили наших самых лучших мужчин,  женщин, детей

Поделиться сообщением

она ходила с флагом  России и махала им , кричала  путинприди?!    ...я представляю   если б  у автора  сего поста было бы легальное оружие...мда. 

Поделиться сообщением

она ходила с флагом  России и махала им , кричала  путинприди?!    ...я представляю   если б  у автора  сего поста было бы легальное оружие...мда. 

Полтавчане на билет не собирают? 

Поделиться сообщением

А что сделают в РФ если я туда поеду гулять в футболке с тризубом и флагом Украины?

А Вы рискнули бы поехать туда в сине-желтой футболке?

Поделиться сообщением

За границей аэропортах встречают и кафе поесть не дают "любимым "

Расшифруйте.

Поделиться сообщением

А Вы рискнули бы поехать туда в сине-желтой футболке?

начнем с того, что я вообще не имею желания туда ехать. Но если бы пришлось, то не рискнула. К чему ненужные провокации конфликтов?

Поделиться сообщением

начнем с того, что я вообще не имею желания туда ехать. Но если бы пришлось, то не рискнула. К чему ненужные провокации конфликтов?

Ну вот, Вы и ответили на свой вопрос. Ничего не сделали бы с Вами, потому что Вы туда не поехали бы. :)

Поделиться сообщением

Я всю росію пролетів з кулоном тризуба на шиї :icon_mrgreen:  так що дівчина теж смілива :sm705:

Скоро раша тв вздергнет на футболе, а скажут, что это сделали украинцы

Поделиться сообщением

В любом случае, следует поинтересоваться, девушка гордится своей страной, или зовет чужую.

К сожалению, мизерное количество россиян имеет стыд за своё государство.

Если она из раши, то требуется вежливо объяснить. Не более.

Скажем, только вылезла из-под зомбоящика, приехала в страну, и считает, что тут все рашке благодарны за защиту "русскаго миру".

Вряд ли целесообразно опускать собственный уровень культуры, и подпитывать ненависть к украинцам.

Я так щетаю...

Не, ну если беседа приобретет напряженный характер, то сфоткать дефачку сзади и спереди, и отослать в СБУ.

Это по их части, пусть разбираются...

Поделиться сообщением

я бы тоже не сдержалась...

:drinks:

:facepalm:

Поделиться сообщением

Ничего тебе не сделают. И пожалуй напомню. В Украине не война, а АТО. Между прочим с грубейшим нарушением 17-й статьи конституции Украины. За 107-ю и 111-ю Я вообще молчу.

Лично, каждый день, видел сотни беженцев из Украины в УФМС России. Про заробитчан вообще молчу. Очередь за патентами неимоверная.

На вопрос что делать - если сильно злит, отправиться на Коваленко-1. Там помогут)

Изменено пользователем Grace

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...