Перейти к публикации
kentavr

Новое направление УДАРа

Рекомендованные сообщения

Как видно из новостных лент, УДАР (Украинский демократический альянс за реформы) просыпается, разбуженный грядущими местными выборами.

 

В политической среде активно муссируется информация о том, что на УДАР положил взгляд, а вернее, в корзину УДАРа собирается положить часть своих политических "яиц" экс-губернатор Днепропетровской ОДА ИВК.

 

Что ж, на выборах 2012-го УДАР показал неплохие результаты. Почему бы не попытаться раскрутить этот шлягер еще раз? Правда, в "активе" этой политсилы остались неприглядные истории с оплатой труда агитаторов (им просто не выплатили обещанную зарплату), а также отсутствие членораздельных месиджей и невнятное "соплежевание" в продолжение последних 3-х лет.

 

Возможно, новые люди, актуальность и неизбежность скорого прихода которых в партию очевидна, помогут изменить этот  устоявшийся непривлекательный имидж данной политсилы и вывести ее в лидеры. Авторитет, политические дивиденды и финансовое состояние ИВК вполне могут сослужить этому добрую службу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
«УДАР» розпочав інформаційну кампанію для населення щодо оформлення субсидій на комунальні послуги
 
16.04.2015 14:52
  
Партія «УДАР» проводить інформаційну кампанію «Знай свої права», яка спрямована на підвищення рівня інформування населення про можливість оформлення субсидій на комунальні послуги.
Мешканцям кожного регіону будуть роздані листівки з повною інформацією про перелік документів, який потрібен для оформлення субсидії, куди звертатися і як виглядає процедура оформлення.
 
Акція розпочалася з Дніпропетровська, де обласна партійна організація вже надрукувала великий наклад листівок. Як зазначив голова Дніпропетровської обласної організації «УДАРу» Руслан Колєсніков, у процесі спілкування з жителями регіону «ударівці» звернули увагу на те, що люди не чули про своє право на субсидії, про максимальне спрощення процедури її оформлення та про те, що таке право мають набагато більше сімей ніж у попередні роки. «Тому «УДАР» ухвалив рішення провести інформаційну акцію «Знай свої права», мета якої - поширити інформаційні матеріали про нові субсидії», - зазначив політик. Колєсніков наголосив, що якомога більше людей мають дізнатися про свої права і скористатися допомогою держави, щоб оплатити практично непідйомні для багатьох українців рахунки за комунальні послуги.
 
Колєсніков звернувся до депутатів місцевих рад, керівників обласних осередків політичних партій та громадських організацій з пропозицією приєднатися до проведення даної акції. «Я звертаюся до всіх, хто має таку можливість, в першу чергу - до депутатів, з пропозицією підтримати цю акцію, спрямовану на захист законних прав та інтересів людей. У кожного з вас є організаційні та технічні можливості для тиражування та розповсюдження цієї інформації. Для багатьох людей субсидії стануть суттєвою допомогою при розрахунку за споживання газу, електроенергії та води. Але державні органи влади сьогодні поки не в змозі забезпечити належний рівень інформування населення, тому в даному питанні їм необхідна практична допомога», - сказав Руслан Колєсніков.
 
Для того, щоб прискорити і спростити цей процес, листівка «УДАРу» вже є у вільному доступі в мережі інтернет. «Її можна роздрукувати і передати своїм знайомим, рідним і близьким. Будемо вдячні за будь-яку підтримку», - резюмував голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
Изменено пользователем kentavr

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

А вот, что вторит областному руководству местный однофамилец из УДАРа Ю.Колесник:

 

Депутат Днепродзержинского горсовета, глава фракции политической партии «УДАР Виталия Кличко» Юрий Колесник комментирует сегодняшний митинг, который провела «Батькивщина» против повышения коммунальных тарифов.
«Идея защиты горожан от невероятного повышения коммунальных тарифов правильная, только методы могут быть разные.
Вместо призывов к популистским митингам, партия "УДАР" решила пойти к людям. Мы начинаем информационную кампанию "Знай свои права" по разъяснению возможностей оформления субсидий на коммунальные услуги.
Своими силами Днепродзержинская организация ПП "УДАР" подготовила и размножила большой тираж листовки-инструкции, в которой в доступной форме и подробно объяснено,
какой перечень документов необходим, куда обращаться и как выглядит процедура оформления субсидий. Наша цель, чтобы как можно больше людей узнали о своих правах и воспользовались помощью государства в оплате неподъемных для большинства днепродзержинцев счетов ЖКХ», - отметил Юрий Колесник.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Интересно, родственники?

 

Голова Дніпропетровської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка"

Колєсніков Руслан Сергійович

Народився 21 листопада 1985 року в м. Перещепине Новомосковського району Дніпропетровської області. Громадянин України з 1991 року. Проживаю на території України з моменту проголошення її незалежності.

У 1992 році розпочав навчання в Перещепинській середній школі №1, яку закінчив у 2001 році. З 2001 року по 2005 рік навчався в Дніпропетровському Радіоприладобудівному коледжі. По закінченні якого вступив до Державного Університету Телекомунікацій в м. Києві, який закінчив у 2009 році. Після закінчення навчання заснував товариство з обмеженою відповідальністю «Аларм Технолоджи», директором якого являюсь по сей день.

В серпні 2012 року вступив до лав Партії «УДАР Віталія Кличка», а вже з січня 2013 очолив Жовтневу району у м. Дніпропетровську організацію Партії. На посаді голови районної організації приймав участь та організовував різноманітні соціальні, молодіжні та спортивні заходи.

Під час «Революції гідності» приймав активну участь в подіях, як і Дніпропетровську, так і в Києві. Був поранений під час чергування на барикаді. Після втечі Януковича з країни, приймав активну участь у заходах зі зміни керівників Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровської районної ради та Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради.

Був ініціатором будівництва одного з блок-постів в Дніпропетровській області наприкінці квітня 2014 року, для недопущення сепаратистів з Донецької області. Приймав активну участь, як в будівництві, так і в громадському чергуванні на ньому.

Активно займався волонтерством. Доставляв до лікарень Дніпропетровська допомогу для поранених бійців з зони АТО. Пізніше розпочав доставляти допомогу вже безпосередньо в зону АТО. Пізніше вступив до лав батальйону спеціального призначення «Шахтарськ» (нині «Торнадо») та приймав участь в бойових діях на сході України.

Влітку 2014 року очолив Молодіжне крило партії «УДАР Віталія Кличка» в Дніпропетровській області. Організовував патріотичні заходи в Дніпропетровську, деякі з них увійшли до Книги рекордів України.

Наразі отримую другу вищу освіту в Дніпропетровському Регіональному Інституті Державного Управління Національної Академії Державного Управління

За поданням голови Центрального виконавчого комітету Партії, 1 листопада 2014 року на регіональній конференції був обраний головою Дніпропетровської обласної організації Партії «УДАР Віталія Кличка».

d4dc8d79ce315f9e9a6ff7943dee933e.jpg

Похожи?

sam_7264.jpg?itok=56VW3Yzu

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
В субботу 18 апреля в Днепродзержинске, во Дворце тенниса СК «Прометей» проходит чемпионат Украины по черлидингу.

В престижном турнире принимают участие около 500 юных граций со всей Украины – Киева, Одессы, Днепропетровщины и так далее. Почетным гостем состязаний стал президент Федерации черлидинга Украины, космонавт-испытатель СССР Юрий Крикун. Спонсором соревнований стала Днепродзержинская городская организация политической партии «УДАР Виталия Кличко».

В ходе церемонии открытия чемпионата участниц и тренеров приветствовал лидер фракции «УДАРа» в Днепродзержинском горсовете Юрий Колесник.

Изменено пользователем kentavr

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Днепропетровская областная организация политической партии «УДАР» резко выступает против возможного назначения экс-регионала, народного депутата Украины Вадима Нестеренко советником губернатора Днепропетровщины.

В заявлении областного «УДАРа» говорится:

«В связи с опубликованием в днепропетровских СМИ информации о возможном назначении советником губернатора Днепропетровщины народного депутата Украины Вадима Нестеренко Днепропетровская областная организация партии «УДАР» официально обращается к председателю Днепропетровской областной организации партии «Блок Петра Порошенко «Солидарность» Глебу Прыгунову с предложением дать публичный ответ на следующие вопросы:

1) Соответствует ли действительности информация о назначении народного депутата Украины Вадима Нестеренко советником председателя Днепропетровской областной государственной администрации?

2) Если информация верна, кто конкретно был инициатором назначения Вадима Нестеренко на этот пост?

3) Принимает член парламентской фракции партии «Блок Петра Порошенко «Солидарность» Вадим Нестеренко участие в деятельности партии в нашем регионе? Если да, то какое именно?

4) Также в связи с информацией об отказе персонального голосования этого нардепа за крайне важные законопроекты, направленные на укрепление обороноспособности Украины, сопротивления российской агрессии, просим уточнить: какие меры партийного воздействия или влияния будут приняты в отношении него как политика, который, по сути, открыто занял антиукраинскую и антигосударственную позицию?

Днепропетровская областная организация партии «УДАР» в данной ситуации выступает против назначения Вадима Нестеренко на пост советника губернатора.

Данный человек не имеет морального права влиять на общественно-политическую жизнь Днепропетровщины.

Его возможное назначение станет поводом для конфликтов и возмущения со стороны тех, кто только вчера боролся с представителями власти Януковича и Партии регионов.

Привлечение к сотрудничеству Вадима Нестеренко - это дискредитация идеалов Революции Достоинства, тревожный сигнал кадровой политики команды Президента в Днепропетровской области, который гарантированно приведет к поражению на местных выборах».

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Дмитрий Фирташ в связи с отказом Президента Украины Виктора Януковича от необходимых реформ начал поиск альтернативного кандидата на президентские выборы-2015 и нашел в качестве такого кандидата Виталия Кличко. Об этом бизнесмен заявил  на суде в Вене в четверг, передает Интерфакс-Украина.

"Я нашел такого кандидата: Кличко - спортсмен, очень известный в Украине и мире человек, сильный, европейский, молодой", - сказал Фирташ.

Он сообщил, что поддерживал партию "УДАР" с 2012 года, как когда-то поддерживал Януковича, в том числе и телевизионными активами.

 

http://mignews.com.ua/politics/inukraine/5532140.html

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Порошенко і Кличко розлучаться на наступних виборах

 

У Раді говорять про можливе розлучення Віталія Кличка і Петра Порошенка на наступних виборах. Це стане остаточним розриванням Віденської угоди, яку уклали політики за присутності олігарха Дмитра Фірташа.

Важливим елементом домовленостей у Відні було створення спільної фракції в парламенті.

Про це йдеться у матеріалі сайту "24".

 

Поки до парламентських виборів далеко, Порошенко та Кличко залишать домовленності непорушними. Президенту потрібно 30 голосів групи УДАР, а "ударівцям" теж невигідно виходити з фракції президента, бо це, ймовірно, може розколоти групу.

15 депутатів групи орієнтуються на Льовочкіна та Фірташа, але іншій половині ближча вже президентська сила.

Причини непорозумінь УДАРу з БПП сягають ще формування спільного списку. Президент не дотримав слова та не сформував передвиборчий його "50 на 50".

Попри це УДАР став найбільшою групою в БПП – це викликає у них великі амбіції, але реального впливу всередині президентської фракції вони не мають. Через це в УДАРі багато невдоволених.

 

Лідер групи УДАР Оксана Продан говорить, що група зберегла партійну ідентичність. "Ударівці" роблять усе, аби зберегти свій окремий статус. Однак соратникам Кличка буде важко відновити партію до наступних виборів.

Партійним будівництвом УДАРу займалися Віталій Ковальчук і Володимир Курінний, тепер обидва працюють в Адміністрації Президента.

 

Сайт політсили часто оновлюється, але регіональних повідомлень практично немає вже кілька років. У регіонах більшість колишнього партійного активу відійшли від політики, або перейшли у інші політичні проекти.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
23 минуты назад, kentavr сказал:

Порошенко і Кличко розлучаться на наступних виборах

 

У Раді говорять про можливе розлучення Віталія Кличка і Петра Порошенка на наступних виборах. Це стане остаточним розриванням Віденської угоди, яку уклали політики за присутності олігарха Дмитра Фірташа.

Важливим елементом домовленостей у Відні було створення спільної фракції в парламенті.

Про це йдеться у матеріалі сайту "24".

 

Поки до парламентських виборів далеко, Порошенко та Кличко залишать домовленності непорушними. Президенту потрібно 30 голосів групи УДАР, а "ударівцям" теж невигідно виходити з фракції президента, бо це, ймовірно, може розколоти групу.

15 депутатів групи орієнтуються на Льовочкіна та Фірташа, але іншій половині ближча вже президентська сила.

Причини непорозумінь УДАРу з БПП сягають ще формування спільного списку. Президент не дотримав слова та не сформував передвиборчий його "50 на 50".

Попри це УДАР став найбільшою групою в БПП – це викликає у них великі амбіції, але реального впливу всередині президентської фракції вони не мають. Через це в УДАРі багато невдоволених.

 

Лідер групи УДАР Оксана Продан говорить, що група зберегла партійну ідентичність. "Ударівці" роблять усе, аби зберегти свій окремий статус. Однак соратникам Кличка буде важко відновити партію до наступних виборів.

Партійним будівництвом УДАРу займалися Віталій Ковальчук і Володимир Курінний, тепер обидва працюють в Адміністрації Президента.

 

Сайт політсили часто оновлюється, але регіональних повідомлень практично немає вже кілька років. У регіонах більшість колишнього партійного активу відійшли від політики, або перейшли у інші політичні проекти.

если  учесть недавные события с кумоством   некоторых фамилий   то  это  просто финиш и повод понять кое о чем .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Учитывая прямую связь Фирташ -> тарифы на газ, то пусть они хоть перетрахаются, но К МОНАХАМ на любых выборах пойдут в Пизу дружно, взявшись за руки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...