Перейти к публикации
Мандрагора

Розширені права місцевих органів влади?

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Нове бюджетне законодавство розширює права місцевих органів влади та надає їм повну бюджетну самостійність - Мінфін
04 березня заступник директора Департаменту місцевих бюджетів Міністерства фінансів Сергій Макацарія взяв участь круглому столі у м. Дніпропетровськ з метою обговорення реформи бюджетної децентралізації.
Так, за круглим столом за участю представників органів місцевого самоврядування, управлінь фінансів, територіальних органів ДФС, а також Мінрегіону, МОЗ та МОН говорили про те, які питання вже законодавчо врегульовано, які є механізми залучення і використання грошей на місцях, яка законодавча і нормотворча робота ведеться сьогодні і на що чекати у майбутньому.
На основі цих змін і був сформований Державний бюджет на 2015 рік.
Нове бюджетне законодавство розширює права місцевих органів влади та надає їм повну бюджетну самостійність, а також розширює джерела наповнення місцевих бюджетів.
За даними Мінфіну, завдяки запровадженню нової моделі фінансового забезпечення місцеві бюджети отримають додатковий ресурс до загального фонду в сумі більше 22 млрд. грн. А загалом, враховуючи сальдо міжбюджетних трансфертів, - більше 40 млрд. грн. в цьому році.
Так, під час презентації реформи міжбюджетних відносин, представникам місцевих органів самоврядування було роз’яснено, що на місця з державного бюджету передано 100% плати за надання адміністративних послуг, 100% державного мита, 10% податку на прибуток підприємств приватного сектору економіки. Крім того, джерела наповнення місцевих бюджетів розширено також завдяки запровадженню акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) за ставкою 5% вартості реалізованого товару. База оподаткування розширюється через стягнення податку на нерухомість відтепер і з комерційного (нежитлового) майна та податку на автомобілі з великим об’ємом двигуна. До місцевих бюджетів зараховуватиметься 80% екологічного податку, замість 35%.

Більшк інформації за посиланням - http://minfin.gov.ua/control/uk/publish/article…

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...