Перейти к публикации
kentavr

Нардеп Куприй. Вся жизнь - борьба.

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

2 минуты назад, Лесли Нильсен сказал:

ну это вы у себя спросите 

Шо у меня спросить ? Шо ты лепишь ? Шо ты лепишь ? Не ты ли здесь людей делил ?

Поделиться сообщением

Только что, Muzik сказал:

Шо у меня спросить ? Шо ты лепишь ? Шо ты лепишь ? Не ты ли здесь людей делил ?

делил и делю на нормальных и музиков (читай шариковых)

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Muzik сказал:

Шо ты лепишь ?

а лепить тебе твой лепила будет в 1-ой больнице

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Slava_DnDz сказал:

Когда жакет одела? Да, он ее стягивал. Без жакета ее сфотали такой, какая она есть. Это апрельское фото. Она пришла в Раду после СИЗО.

Вот в этом ты и есть весь !

Ну на посмотри если с глазами дружбу потерял ! Это ее вчерашнее  фото . сравни . и пойми что ты опять обхезался .\.

60_tn.jpg

Поделиться сообщением

Когда жакет одела? Да, он ее стягивал. 

5cbedfb8c4731.jpeg

Изменено пользователем Slava_DnDz

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Slava_DnDz сказал:

Когда жакет одела? Да, он ее стягивал. 

Лицо тоже стягивал ? Жакет ?

Поделиться сообщением

Скажи мені, хто твій друг -с)

Сегодняшнее заседание Согласительного совета Верховной Рады началось со скандала. Внефракционный нардеп из Каменского Виталий Куприй перебил вступительное слово спикера Андрея Парубия криками, что глава парламента занимается не теми вопросами. Дело в том, что спикер не упомянул в своем выступлении вопрос об инаугурации новоизбранного президента Владимира Зеленского.
Виталия Куприя поддержала и нардеп Надежда Савченко, как передает корреспондент "Страны".

"Первоочередно нужно рассмотреть вопрос про инаугурацию",- заявила Савченко.
После этого нардепы сорвались на крик, после чего Парубий заявил, что они своим поведением
дискредитируют самого Зеленского.
Закончился инцидент тем, что нардепа Куприя вывели из зала заседаний Согласительного совета. Однако спустя несколько минут Куприй вернулся в зал и занял место рядом с Надеждой Савченко.
Сам Куприй уже прокомментировал произошедшее.
«Нещодавно я отримав додаткову інформацію про те, що БПП і НФ розіграють сценарій як затягнути інаугурацію новообраного Президента Зеленського.
Мета очевидна — не дати йому розпустити парламент і ще півроку грабувати країну!
Щойно разом із нардепом Надією Савченко ми виступили на погоджувальній нараді у ВР проти підступного плану, за реалізацію якого відповідає Андрій Парубій.
Щоб запобігти негативному для України сценарію я вручив Парубію кайданки. Символічно, але це має стати реальністю якщо інаугурація не буде призначена на 19 травня!!!», - пишет он в своем фейсбуке.

Поделиться сообщением

Як видно, відмовили в прокурорському кріслі:

Каменской депутат критикует Зеленского

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй критически относится к первым шагам Владимира Зеленского на посту президента Украины.
«Змушений критично віднестись до перших кроків Володимира Зеленського.
Генерал Хомчак, якого призначили керувати Генштабом, є фігурантом військового злочину під час Ілловайської трагедії.
Щодо президентського законопроекту про закриті списки - це зіграло проти Зеленського. Адже це не обіцяний ним підхід.
Треба негайно міняти радників!», - написал Куприй в своем фейсбуке.

Поделиться сообщением

Каменського депутата назвали «довбо @ бом»

четвер, 18 липня, 2019 - 6:58

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос саме так обізвав народного депутата з Кам'янського Віталія Купрія. Про це повідомляє сам Купрій.

«Матіос під відеозапис назвав мене "довбой@б", за що буде також відповідати!
Нещодавно видання Українська правда повідомила, що одіозний Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос де-факто став радником в.о. Голови СБУ Івана Баканова. Тобто домовився із командою Зе що залишиться при владі.
Я не хочу в це вірити після того хаосу, корупції і зловживання владою Матіосом, про що знає вся країна.
Тому я завітав до кабінету Матіоса у самій генпрокуратурі і у нас виник словесний конфлікт.

Прокурор вів себе неетично, нецензурно лаявся, намагався забрати у мене телефон. Але в кінці кінців втік і запропонував звернутись до всебачучої Ванги», - пише Купрій в своєму фейсбуці.

Поделиться сообщением

Спецоперацию объявили. Состав "жидкости" изучают. Пы.Сы, слово экскременты убрали отредактировав пост.

Поделиться сообщением

Віталій Купрій
29 ноября в 15:35 · 
Як я збирався на вулиці трахнути в рот невідому 29-річну жінку.

Поліція і прокуратура фальшують матеріали кримінальної справи щоб захистити злочинців, які нападали на мене!

В серпні на мене у зв'язку із моєю антикорупційною діяльністю був здійснений напад групою осіб із застосуванням сльозогінного газу.

Для того, щоб зменшити покарання, одна із співучасників злочину Надія Романенко, 1990 року народження, написала проти мене заяву в поліцію. Начебто я намагався її жорстко згвалтувати, у тому числі в рот. Як я її начебто хапав за руки і груди. Потім вона вдарилась головою о паркан. А насправді вона під час нападу навіть з машини не виходила, що зафіксовано на відео. Почитайте, це цікаво.

Про псевдозгвалтування я почув у суді, коли затримали одного із нападників чеченської національності. Там про це казав його адвокат на моє повне здивування.

Зараз слідчий відкрив матеріали справи і я вирішив піти у наступ проти нападників. Завідомо неправдиве повідомлення про злочин також є карним діянням. Тому я звернувся до начальника Ірпінської поліції Олега Петренка і просив надати мені інформацію чи були проти мене зареєстровані будь-які заяви.

Який же був мій подив, коли мені відповіли що в комп'ютері пусто. Але "рукописи не горят" і я через суд отримав зовсім протилежну інформацію. Заява проти мене все ж таки БУЛА зареєстрована в поліції ще 16 серпня!

Ой як негарно!

Цим вже має займатись ДБР. Але також вимагаю у панів Рябошапки і Авакова зупинити покривати замовника Матіоса, організатора Теслю і виконавців злочину проти мене, як викривача корупції!!!

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...