Перейти к публикации
kentavr

Нардеп Куприй. Вся жизнь - борьба.

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

54 минуты назад, kentavr написал:

Невже Музік поведеться? :icon_mrgreen:

Думаете, струсит?

Поделиться сообщением

1 час назад, Muzik написал:

я вам опишу  номера  поз из  Камасутры которыми меня любят женщины

А что, позы под номерами? И сколько там номеров всего?

Поделиться сообщением

20 часов назад, Slava_DnDz написал:

А что, позы под номерами? И сколько там номеров всего?

Та на кой оно вам нада ?Не заморачивайтесь .

Поделиться сообщением

Та я и не заморачиваюсь. 

Спросил просто - сколько номеров позиций. 

И так понимаю, вы про номера в курсе оттого, что вам на ваши предложения отвечают "ага, в позишин намбе Ван (я вам не дам). Так вы решили, что они по номерам именуются.

• Like 1

Поделиться сообщением

Слабо посмотреть своими глазками ?Камасутра 365 позиций на каждый день название книги

Поделиться сообщением

@Muzik , у вас не Камасутра. Это пошлая пародия с пронумерованными картинками о сексе.

В Камасутре (трактат, который написал Ватсьяна в III веке) вообще нет картинок. Поз в оригинале описано мало, некоторые просто названы, а большинство известных иллюстраций было сделано в период между XVI - XIX веками как "иллюстрации к Камасутре". А 64 искусства, не имеют с сексом ничего общего, а являются лишь списком умений, которыми должен овладеть человек, чтобы быть образованным и всесторонне развитым. Лишь в паре глав говорится о том, что вы называете Камасутрой, т.е. упоминаются позы с некоторыми разъяснениями. Камасутра значительно шире простого учения о сексе. Это трактат об обретении высшей любви, т.к. несмотря на то, что чувственное начало первично, духовное должно главенствовать над нашим разумом и телом. 

• Like 1

Поделиться сообщением

В 17.05.2018 в 21:32, Slava_DnDz написал:

вам на ваши предложения отвечают "ага, в позишин намбе Ван (я вам не дам).

:0399:

Поделиться сообщением

Народний депутат України з Кам'янського Віталій Купрій звинуватив прем'єр-міністра Володимира Гройсмана в перешкоджанні своїй політичній діяльності.

«Гройсман перешкоджає мені зустрітись з громадою міста Вінниця!
У рамках мого туру Україною з метою надання правової допомоги громадянам, 17 липня 2018 року з 17:30 до 19:00 вінничани чекають зустрічі зі мною. Проте мер Вінниці Сергій Моргунов фактично відмовив мені в законній вимозі надання комунального приміщення для прийому громадян. Мені пропонують зустріч у підвалі!

За наявною в мене інформацією саботаж і порушення законних прав депутата відбувся за прямою вказівкою Володимира Гройсмана. Адже той знає, що в наступний вівторок у програмі Громадська прокуратура ми будемо говорити про відсутність у Прем‘єр-міністра вищої освіти та незаконність знаходження на посаді! Вирішив ускладнити мені життя.

Не вийде! Приїду, піду на штурм цього осиного гнізда. Викидатимемо корупціонерів геть з Вінниці та України!
А зараз направив голові НПУ Князєву заяву про злочин - ст. 351 КК України (Перешкоджання діяльності народного депутата України). Ще поборимось!», - пише Купрій у ФБ.

Поделиться сообщением

В 21.05.2018 в 16:29, Slava_DnDz написал:

@Muzik , у вас не Камасутра. Это пошлая пародия с пронумерованными картинками о сексе.

"На стеночке для Светки рисуют малолетки рисунки пошлые".- Г.Кричевский) :icon_mrgreen:

Поделиться сообщением

Пригадалася казочка про Колобка. Забіг триває! :Koshechka_08:

У понеділок, 16 липня, на особистій сторінці в Facebook народний депутат України з Кам'янського Віталій Купрій повідомив, що залишає партію «Кріп» і має намір брати участь в президентських перегонах.

- Сьогодні визначний день в моїй політичній кар'єрі. Я вирішив вийти з партії «Кріп» і самостійно боротися за посаду президента України, - заявив народний депутат.

До цього, за словами Купрія, його спонукали неодноразові зустрічі з громадянами, які хочуть бачити на цій посаді як незалежного і молодого політика. На думку людей, він не повинен бути «заляпаний» корупційними скандалами і здатним забезпечити справедливість.

Депутат на особистій сторінці дякує своїх колишніх колег за співпрацю і спільне подолання труднощів «в опозиції до антинародної влади». Нардеп пише, що на даному етапі він відчуває, що зможе стати лідером окремої політичної сили, яка буде рішуче діяти, щоб поліпшити життя в країні.

Для цього народний обранець збирається самостійно формувати свою нову команду, ідеологію і стратегію дій.

- Я йду в президенти не один. Поруч зі мною вже є люди, на яких можна покластися і яким можна довірити розвиток держави, - пише Віталій Купрій.

Поделиться сообщением

Вкотре?

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Я хоть теперь буду знать, где живу! :0399:

Село Великі Ватани, Гречкінського району, Бабусинської області.

Поделиться сообщением

В Каменском открылась приемная нардепа Виталия Куприя

пятница, 7 сентября, 2018

Об этом сообщил сам народный депутат.
«У Кам’янському і Тернополі відкрились мої приймальні народного депутата.
З понеділка на постійній основі починають працювати перші 2 мої приймальні в регіонах. На їх базі пізніше будуть сформовані штаби для проведення президентської кампанії.

Працюватимуть вони з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. В деяких містах по юридичним питанням прийом буде відбуватись декілька днів на тиждень, а по іншим питанням можна звертатись щоденно.
Адреси:
м. Тернопіль, вул. Крушельницької, буд. 51, каб. 34.
м. Кам`янське, вул. Широка, буд. 7, 2 поверх, каб. 24. Прийом юриста: у понеділок і четверг.
Вивіски наразі знаходяться в стадії розробки, телефони та е-мейли дам пізніше. Проте приміщення вже пристосовані для того, щоб приймати людей. Також впродовж місяця планується відкриття приймалень у Києві, Полтаві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Миколаєві, Запоріжжі, Сумах, Чернівцях, Смілі та Нікополі.
Поступово ми покриємо всю Україну. Я завжди відкритий до спілкування з громадянами та докладаю максимум зусиль для вирішення їх проблем. До зустрічі на прийомах!», - написал Куприй в своем фейсбуке.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.