Перейти к публикации
Илья Марущак

Внезапно...но ожидаемо. Объединение православных церквей

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

1 минуту назад, Shra-vita сказал:

Это намек, а точнее запрещенный прием!:(

Нічого забороненого! Все в рамках чинного законодавства. Збирайте 10 чоловік симпатиків ідеї, проводьте збори, затверджуйте статут і керівний склад, подавайте протокол до ОДА і адью... чекайте на нас з перевіркою. :icon_mrgreen:

• Like 1

Поделиться сообщением

2 минуты назад, kentavr сказал:

Нічого забороненого! Все в рамках чинного законодавства. Збирайте 10 чоловік симпатиків ідеї, проводьте збори, затверджуйте статут і керівний склад, подавайте протокол до ОДА і адью... чекайте на нас з перевіркою. :icon_mrgreen:

Я жду ответа Clown

Поделиться сообщением

18 минут назад, Shra-vita сказал:

В итоге, жаль тёмный украинский Народ!:(

Хіба знання законів, в даному випадку їх первинного зведення, робить когось темнішим? Я так не вважаю!

Все в цім світі від Б*га (Природи, Всевишнього, Вищого розуму). Й релігії, як вчення, теж від нього.

Щодо церков, вони є звичайними комерційними підприємствами. Чого ти до них причепився? АТБ чи Фуршет тебе ж так не дратують, правда?

Поделиться сообщением

19 минут назад, kentavr сказал:

Хіба знання законів, в даному випадку їх первинного зведення, робить когось темнішим? Я так не вважаю!

Все в цім світі від Б*га (Природи, Всевишнього, Вищого розуму). Й релігії, як вчення, теж від нього.

Щодо церков, вони є звичайними комерційними підприємствами. Чого ти до них причепився? АТБ чи Фуршет тебе ж так не дратують, правда?

Народ (подразумеваю, старше 50 лет и остальные пенсионеры), замыкается в своем мирке семьи и шипит тихонько, если его давят (коммунальные платежи, дорогие лекарства, недоступность медицины, недоступность судов, плохое исполнение услуг УКОЖФ  и т.д.).
Откуда информация, например, в нашем доме?

Радоитрансляции нет.

Телевидения практически нет. (с крыши убраны все антенны, остались шт. 6 на стенах спутниковых)

Газеты получают 3-4 квартиры.

Все новости во дворе, если хорошая погода.

В доме 75% пенсионеров.

Можно представить, за кого будут отдавать голос! По слухам во дворе или в магазине.

По квартирам ходят «свидетели Иеговы», чепуха это, конечно, но некоторые слушают, обсуждают.

Вот откуда, я вижу темноту и невежество, молча поддерживаемое государством.

• Like 1

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Shra-vita сказал:

Радоитрансляции нет.

FM-приймач коштує 100 грн

5 минут назад, Shra-vita сказал:

Телевидения практически нет. (с крыши убраны все антенны, остались шт. 6 на стенах спутниковых)

На 6 квартир - 6 тарілок. Що не так? :chok_mini:

6 минут назад, Shra-vita сказал:

І шо, Інету теж немає? :chok_mini:

Поделиться сообщением

8 минут назад, Shra-vita сказал:

В доме 75% пенсионеров.

Можно представить, за кого будут отдавать голос!

Пенсіонери різні бувають! Ти ж, наприклад, теж є пенсіонером? Та ще й авторитетним. Невже решта не дослухаються до твоїх порад? :chok_mini:

Поделиться сообщением

1. Какая бабушка будет покупать приемник, тут бы на лекарство хватило. Я имеющий право получить бесплатно лекарство, в этом году получил, только один раз. Ходить в больницу за этим рецептом на прием к врачу, только из за рецепта и посвящать этому день, хай мене бог береже.

2.На 36 квартир 6 тарелок. там молодежь.

3. У меня и, еще у трех, у кого тарелки, есть интернет. Но это обеспеченные и работой и всем.

Поделиться сообщением

7 минут назад, kentavr сказал:

Пенсіонери різні бувають! Ти ж, наприклад, теж є пенсіонером? Та ще й авторитетним. Невже решта не дослухаються до твоїх порад? :chok_mini:

У многих, самочувствие выгуливаемой собачки, важнее, чем мои советы. Даже в ОСББ не хотят объединяться. Каждая хозяйка квартиры, считает себя авторитетом. Воспитание иждивенца государства, от ссср.

Поделиться сообщением

7 часов назад, Shra-vita сказал:

Народ (подразумеваю, старше 50 лет и остальные пенсионеры), замыкается в своем мирке семьи и шипит тихонько, если его давят (коммунальные платежи, дорогие лекарства, недоступность медицины, недоступность судов, плохое исполнение услуг УКОЖФ  и т.д.).

Радоитрансляции нет.

Газеты получают 3-4 квартиры.

В доме 75% пенсионеров.

Можно представить, за кого будут отдавать голос! По слухам во дворе или в магазине.

По квартирам ходят «свидетели Иеговы», чепуха это, конечно, но некоторые слушают, обсуждают.

Вот откуда, я вижу темноту и невежество, молча поддерживаемое государством.

Лев Николаевич, перелогинтесь! 

Поделиться сообщением

7 часов назад, Shra-vita сказал:

У многих, самочувствие выгуливаемой собачки, важнее, чем мои советы. Даже в ОСББ не хотят объединяться. Каждая хозяйка квартиры, считает себя авторитетом. Воспитание иждивенца государства, от ссср.

Увы, вспоминаем Моисея. 

• Like 1

Поделиться сообщением

18 часов назад, Shra-vita сказал:

Сумно! Може ти не достатньо красномовний? Взагалі, люди непогано ведуться на кеш у кінці тунеля!

Поделиться сообщением

Найбільше в цій новині дивує те, що він там донедавна був. Як не спалили злі бандерівці? 

Прихід храму УПЦ (МП) в Жовкві на Львівщині долучився до ПЦУ https://censor.net.ua/ua/news/3103756/pryhid_hramu_upts_mp_v_jovkvi_na_lvivschyni_doluchyvsya_do_ptsu

Поделиться сообщением

5 часов назад, mild patriot сказал:

Найбільше в цій новині дивує те, що він там донедавна був. Як не спалили злі бандерівці? 

Прихід храму УПЦ (МП) в Жовкві на Львівщині долучився до ПЦУ https://censor.net.ua/ua/news/3103756/pryhid_hramu_upts_mp_v_jovkvi_na_lvivschyni_doluchyvsya_do_ptsu

А вот и стиль постов, как у мурзика, что кагбе намекает. 

• Like 1

Поделиться сообщением

“Тимошенко їздила до Єрусалиму та просила не давати Україні томосу”, — Ющенко ошалешив заявою

Юлія Тимошенко за кілька днів перед рішенням Синоду про надання Українській церкві томосу про автокефалію їздила до Єрусалиму та просила патріарха Феофіла ІІІ не поспішати з визнанням Православної церкви України.

ОПУБЛІКОВАНО: 26 ГРУДНЯ 2018 О 10:43 13 866 ПЕРЕГЛЯДІВ

Юлія Тимошенко за кілька днів перед рішенням Синоду про надання Українській церкві томосу про автокефалію їздила до Єрусалиму та просила патріарха Феофіла ІІІ не поспішати з визнанням Православної церкви України. Про це в ефірі одного із телеканалів сказав екс-президент України Віктор Ющенко.

Він розповів, що у Тимошенко навіть зняли фільм про те, що церковне питання в Україні — це політика.

“Мені патріарх Єрусалимський під час перемовин казав про те, що до нього приїздила за кілька днів до цього Юлія Володимирівна, що вона зняла фільм про церковне питання.

А про настрої, які я чув від патріарха з точки зору того, що це питання політичне, я думаю, що воно десь там пов’язано.

Я патріарху тоді казав: я не виключаю, що церковне питання буде використане як однією, так і другою, третьою стороною, але давайте сьогодні говорити про суть, про цей фарватер, про ті 12 мільйонів українців, які справді хочуть, щоб це питання було вирішене, щоб ми зрештою отримали Незалежну автокефальну церкву”, — заявив Ющенко.

Додамо, про те, що лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко просила патріарха «однієї зі східних країн» призупинити надання Україні томосу, раніше говорив політолог Володимир Цибулько заявив в ефірі програми «Свобода слова». Відтак, за його словами, боротьбою за владу намагаються перекреслити перспективи цілої нації.

image.png.5b98efdd2fcb8ca048cefe886192b872.png

Він підкреслив: коли політики перешкоджають будувати Єдину Українську автокефальну помісну церкву, влада на це не реагує, ставлячись до цього «не критично».

«Боротьба за особисту владу, часом, призводить до того, що переступають через перспективи держави», – обурювався політолог.

«Невже боротьба за особисту владу вартує перспективи цілої нації, цілої України?» – дивувався Цибулько.

Також цю інформацію підтвердив відомий український блогер Павло Нусс.

"Під час особистої зустрічі цього року Тимошенко мала непублічні переговори із Вселенським Патріархом Варфоломієм, якому наполегливо пропонувала відстрочити надання Томосу про автокефалію УПЦ, посилаючись на "нестабільність у державі" – повідомив він, додавши, що це відкрите відстоювання інтересів агресора Росії і підконтрольної Кремлю РПЦ.

Поделиться сообщением

• Like 2

Поделиться сообщением

FB_IMG_1546698840261.thumb.jpg.3fb6311b3d90cf00f358515bbca624c1.jpg

• Haha 1

Поделиться сообщением

Годное селфи 

• Like 2

Поделиться сообщением

FB_IMG_1546701135893.thumb.jpg.5ab6a62c75d385d7ed3731b0d76d32a4.jpg

Поделиться сообщением

• Like 1

Поделиться сообщением

• Like 1

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Філарет каже, що процес об’єднання українського православ’я тільки почався

З отриманням Томосу про автокефалію Православної церкви України процес об’єднання українського православ’я тільки розпочався.

Про це почесний патріарх Православної церкви України Філарет сказав під час подячного молебню у Свято-Покровському кафедральному соборі в Рівному.

Київський патріархат 25 років стукав у двері Вселенського патріархату, але вони не відчинялися, а тепер відчинилася. А чому вони відчинились? Тому що Бог створив такі умови, в яких вселенський патріарх не міг вчинити інакше, як він вчинив, тобто надати Томос Українській православній церкві про автокефалію,
– сказав Філарет.

За його словами, разом із цією подією "процес об’єднання українського православ’я тільки почався".

"Ми віримо, що ми об’єднаємо в Україні усе православ’я у єдину помісну Українську православну церкву. Бог також створить такі умови, що всі прийдуть до складу Української православної церкви, але нам треба працювати разом з державою", – наголосив патріарх.

Нагадаємо, Вселенський патріарх Варфоломій у суботу, 5 січня, підписав Томос про автокефалію єдиної Православної церкви України. Церемонія підписання Томосу відбулася в патріаршому храмі Святого Георгія на території Вселенського патріархату в Стамбулі.

6 січня ПЦУ отримала Томос від Варфоломія. Церемонія вручення відбулась на божественній літургії, яку спільно правили патріарх Варфоломій і предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній. Вже 7 січня у Соборі святої Софії у Києві відбулася різдвяна літургія, під час якої уперше на всезагальний огляд виставили Томос. 

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.