Перейти к публикации
Гость Дмитрий Федоренко

Официальная информация СБУ! (Фальсификат, контрабанда)

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Гость Дмитрий Федоренко

На Дніпропетровщині СБУ припинила діяльність підпільної лабораторії з виробництва фальсифікованих лікарських засобів

 

 

Співробітники  СБУ викрили протиправну діяльність міжрегіональної організованої групи з числа мешканців м. Кривого Рогу та м. Харкова, які організували підпільну  лабораторії де виготовлялись сильнодіючі та отруйні речовини (анаболічні стероїди) і фальсифіковані лікарські засоби.

Встановлено, що сировина для фальсифікатів контрабандним шляхом завозилася з КНР, а після виготовлення "продукція"  з приховуванням від митного контролю  постачалась до країн Європи та СНГ. За  даним  фактом слідчими УСБУ у Дніпропетровській області було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.201(Контрабанда) КК України.

У рамках розпочатого кримінального провадження трьох зловмисників було затримано. Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання контрабандистів було виявлено та вилучено сильнодіючі речовини у складі анаболічних стероїдних препаратів (діючі речовини - метандієнон, нандролон) у кількості -10 000 пігулок та 5 000 ампул, а також значну кількість лікарських засобів сумнівного походження. Під час обшуку гаражу, який належав одному з учасників угруповання, виявлена підпільна лабораторія з якої вилучено: обладнання для виробництва, пакування та сортування сильнодіючого лікарського засобу «Danabol» (діюча речовина метандієнон) та отруйної речовини «Turinover» (діюча речовина тестостерон); 17 кг. сировини (порошок метандієнону) та 1 кг. сировини (порошок тестостерону), що використовувалась для виробництва пігулок; понад 20 000 пустих ампул, наклейок та прес-форм, які застосовувалися у технологічному циклі.

За висновками фахівців загальна вартість вилучених препаратів та обладнання на «чорному» ринку становить майже 450 тис. грн.

На теперішній час проводяться експертизи вилучених речовин та додаткові слідчі дії по документуванню злочинної діяльності.

буде прийнято рішення щодо відкриття кримінальних проваджень за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.201 та 4.4 ст.321 КК України.

 

 

В результаті проведення оперативно-розшукових заходів по лінії боротьби з контрабандою, ГВБКОЗ Управління виявлено та задокументовано

 

Дніпропетровської області та,

Так, в ході роботи за матеріалами СОП №11 «Крот», виявлено функціонування стійкого каналу контрабанди сировини з КНР для виготовлення вищевказаних речовин та розповсюдження контрафактної продукції до РФ, Казахстану та Бельгії з приховуванням від митного контролю. За фактом виявлення злочину, СВ Управління було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.201 КК України. В рамках проведення НСРД (ОТЗ «11», «12», «15»          та      «огляду     і виїмки кореспонденції»)

задокументовано 3 епізоди з чисельної злочинної діяльності членів вказаної групи.

15.10.2014 року на підставі ухвал суду, під час проведення невідкладних слідчих дій (обшуків) за місцями мешкання фігурантів - Волкова O.A., 07.12.1987 р.н., Волкова C.A., 26.04.1984 р.н. та Мартиросян H.Р., 30.09.1989 р.н., виявлено та вилучено сумнівного походження. сильнодіючі речовини у складі анаболічних стероїдних препаратів (діючі речовини - метандієнон, нандролон) у кількості -10 000 пігулок та 5 000 ампул, а також значну кількість лікарських засобів

Крім того, під час проведення обшуку гаражу, в якому знаходилась підпільна лабораторія, виявлено та вилучено:

-        обладнання для виробництва, пакування та сортування сильнодіючого лікарського засобу «Danabol» (діюча речовина метандієнон) та отруйної речовини «Turinover» (діюча речовина тестостерон);

-        17 кг. сировини (порошок метандієнону) та 1 кг. сировини (порошок тестостерону), що використовувалась для виробництва пігулок;

-        понад 20 000 пустих ампул, наклейок та пресформ, які застосовувалися у технологічному циклі.

Також, планується проведення обшуків в помешканнях співорганізаторів протиправної діяльності в м. Харкові.

За результатом експертизи вилучених речовин та проведення додаткових слідчих дій буде прийнято рішення щодо відкриття кримінальних проваджень за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.201 та 4.4 ст.321 КК України.

 

 

У м. Харків співробітники СБУ  викрили та припинили потужне підпільне виробництво фальсифікованих лікарських засобів із контрабандних медичних речовин.

 

З контрабандних препаратів із використанням виробничих потужностей харківського фармацевтичного підприємства зловмисники незаконно виготовляли фальсифіковані популярні лікарські засоби - карсил, спазмалгон, кетанов та анаферон, довільно визначали терміни придатності та пакували пігулки  під маркуванням іноземних фармацевтичних компаній. Підробки зловмисники планували реалізовувати через аптечну мережу.

 

Встановлено, що великі партії фальсифікованих на території однієї з країн Північної Азії препаратів та хімічних сумішей  незаконно переправлялися на територію України літаками з приховуванням від митного контролю та через міжнародні поштові відправлення під виглядом «побутової хімії».

 

За висновками фахівців, підробні пігулки містили крохмал, інші наповнювачі, які не дають жодного медичного ефекту.

 

Під час обшуків в офісних та складських приміщеннях комерційної структури було вилучено відповідне промислове обладнання, медичні субстанції та дві тонни готових «лікарських засобів» на загальну суму понад 10 мільйонів гривень.

 

За даним фактом Головним слідчим управлінням СБ України відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

 

Досудове слідство триває.

 

 

Прес-група УСБУ у Дніпропетровській області

 

EQ9WN.jpg
PcN2.jpg
SaHyh.jpg
12YXI.jpg
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Ахигеть, талантищщи :0470: !

 

Таблетки шлёпать по гаражам -- это что-то...

Теперь ещё больше боюсь аптек.

Вряд ли это был единственный уникальный гараж :hv: ... 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

В центре столицы задержали диверсантов с арсеналом оружия

 

КИЕВ. 3 ноября. УНН. Служба безопасности Украины изъяла большой арсенал оружия у задержанных вчера в Киеве членов особо опасной диверсионной группы. Об этом УНН сообщили в пресс-центре СБУ.

2 ноября в столице СБУ задержала шестерых злоумышленников. В состав диверсионной группы входили бывшие сотрудники органов внутренних дел. Все они были уволены из органов МВД за действия, дискредитирующие сотрудников. Некоторые из них в свое время проходили службу в расформировываемом за мародерство батальоне “Шахтер”.

Все правонарушители задержаны до совершения преступления, которое они планировали.

По имеющейся информации, среди других преступных планов, задержанные имели задачи выполнить ряд частных заказов рейдерского характера.

CБУ совместно с МВД проводят неотложные следственные действия.

 

Изменено пользователем kentavr

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

на заметку СБУ :

http://yura948.livejournal.com/532232.html

Сепаратист  и дезертир с Запорожья Валентин Авраменко

Валентин Авраменко, 18.07.1970 г.р., г. Запорожье, херой и воин более известен в ЖЖ как gwinplane после получения повестки с военкомата, явиться для прохождения медкомиссии, бросил в фашисткой Украине на произвол детей, семью, дом и эвакуировался в Рашкабад.

 Здесь  его приметы и фото

Изменено пользователем Muzik

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...