Перейти к публикации
Лелека

Кандидат у народні депутати України Олександр Залевський

Оцените эту тему

Рекомендованные сообщения

Кандидат у народні депутати України Олександр Залевський:

Сьогодні багато кандидатів обіцяє краще майбутнє, говорить про те, що він зробить, а я, як кандидат хотів би звітувати про вже зроблену роботу. Найголовнішою своєю перевагою я вважаю те, що за мною стоїть згуртована команда – Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та міський осередок, який я очолюю вже понад рік . Це найдієвіша політична організація нашого міста. Наш осередок, як і партія в цілому відігравав одну з найважливіших ролей у Революції гідності. Ми організували Майдан у Дніпродзержинську, підтримували та координували протести навіть у найтяжчі часи зневіри, коли здавалося все втрачено, а режим Януковича то непохитна скеля. Ми збирали теплі речі, продукти харчування та кошти, за рахунок яких на головному Майдані у Києві підтримували протести понад сотні містян. У Дніпропетровській області проти свободівців бандитська влада вдалася до справжніх репресій: в оселях активістів відбувалися обшуки, націоналістів кидали за ґрати та звинувачувати у тероризмі. Не зважаючи на ризик опинитися на довгі роки у тюрмі, ми виходили на штурм Дніпропетровської обладміністрації, на пікети міської влади. Не маючи жодного представника у міській раді чи виконкому, ми змушували владу дослухатися до голосу народу. Зрештою, Революція гідності перемогла. Проте міської влади це жодним чином не торкнулось.

Варто зазначити, що «Свобода» - партія, для якої люстрація (очищення влади) – це найголовніше завдання. Це стосується і міста Дніпродзержинська. Вже кілька років ми послідовно боремось проти влади мера – корупціонера Сафронова. Кількість протестних акцій, депутатських запитів, скарг та звернень до суду важко перелічити. Згадаймо, наприклад, серію акцій «Меру-кришка» після трагедії у місті через корупцію і недбальство чиновників, яке призвело до загибелі дитини у відкритому колекторі.

Варто згадати і наш рішучий виступ проти рішення регіональної більшості міської ради від 31 липня 2013 року про спрямування 24-х мільйонів гривень із бюджету міста на будівлю пускового майданчика житлового будинку, начебто соціального житла. Вже кілька років виключно міським коштом не будується житло в жодному місті України. Це занадто дорого навіть для обласних центрів. Але "біло-блакитній" міськраді, напевно, потрібно було вкрасти гроші з того будівництва. До цього часу воно не просунулося ні на крок, але грошей немає.

Навесні цього року ми єдині активно протестували проти підвищення цін на проїзд у маршрутних таксі у місті. Ми наполягали на усуненні у тарифах корупційної складової, яка складає значну частку від вартості перевезень, а не перекладати тягар «відкатів» на плечі пересічних громадян.
Але найголовніша тема, яка наразі є головним напрямом нашої діяльності – робота на перемогу у війні і допомога постраждалим від неї. На базі штабу «Свободи» вже четвертий місяць працюють волонтери, які допомагають біженцям та нашим землякам – воякам українського війська. За цей час ми зібрали понад 250 тисяч гривень, закупили 40 бронежилетів, 45 індивідуальних аптечок з найсучаснішими медичними засобами першої допомоги, близько ста комплектів термобілизни та водонепроникних костюмів, близько 20 тонн продуктів харчування, окрім того велику кількість дрібної амуніції та теплих речей.

Давайте поміркуємо хто такий депутат Верховної Ради України і які можливості дає ця посада людині. Бізнесмени зазвичай ідуть туди задля лобіювання своїх інтересів. Дехто йде для того, щоб стати «тушкою» і вигідно продати свій голос. Саме таким чином Янукович в недавньому минулому ледь не отримав Україну в цілковите володіння. Я не маю бізнесу і є членом ВО «Свобода», партії, яка в минулому парламенті не мала жодного запроданця і зрадника. Статус депутата Верховної Ради для мене – лише засіб всю ту роботу, про яку написано вище, робити ефективніше. Це дасть громаді міста нові важелі впливу на міську владу, міліцію та прокуратуру, дасть можливість здійснити позитивні перетворення у місті, піднявши міські проблеми на найвищому рівні. Стань частиною нашої команди!»

З повагою, кандидат в народні депутати України Олександр Залевський.

Поделиться сообщением

Я уже плАчу.

Поделиться сообщением

Варто згадати і наш рішучий виступ проти рішення регіональної більшості міської ради від 31 липня 2013 року про спрямування 24-х мільйонів гривень із бюджету міста на будівлю пускового майданчика житлового будинку, начебто соціального житла. Вже кілька років виключно міським коштом не будується житло в жодному місті України. Це занадто дорого навіть для обласних центрів. Але "біло-блакитній" міськраді, напевно, потрібно було вкрасти гроші з того будівництва. До цього часу воно не просунулося ні на крок, але грошей немає.

якщо це будівництво на 5 мікрорайоні - то воно накрилося ...*кхм* вже давненько, навіть паркану не залишилось. А де ж ділись гроші?)

Поделиться сообщением

Кандидат у народні депутати України Олександр Залевський:

Сьогодні багато кандидатів обіцяє краще майбутнє, говорить про те, що він зробить, а я, як кандидат хотів би звітувати про вже зроблену роботу. Найголовнішою своєю перевагою я вважаю те, що за мною стоїть згуртована команда – Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та міський осередок, який я очолюю вже понад рік . Це найдієвіша політична організація нашого міста. Наш осередок, як і партія в цілому відігравав одну з найважливіших ролей у Революції гідності. Ми організували Майдан у Дніпродзержинську, підтримували та координували протести навіть у найтяжчі часи зневіри, коли здавалося все втрачено, а режим Януковича то непохитна скеля. Ми збирали теплі речі, продукти харчування та кошти, за рахунок яких на головному Майдані у Києві підтримували протести понад сотні містян. У Дніпропетровській області проти свободівців бандитська влада вдалася до справжніх репресій: в оселях активістів відбувалися обшуки, націоналістів кидали за ґрати та звинувачувати у тероризмі. Не зважаючи на ризик опинитися на довгі роки у тюрмі, ми виходили на штурм Дніпропетровської обладміністрації, на пікети міської влади. Не маючи жодного представника у міській раді чи виконкому, ми змушували владу дослухатися до голосу народу. Зрештою, Революція гідності перемогла. Проте міської влади це жодним чином не торкнулось.

Варто зазначити, що «Свобода» - партія, для якої люстрація (очищення влади) – це найголовніше завдання. Це стосується і міста Дніпродзержинська. Вже кілька років ми послідовно боремось проти влади мера – корупціонера Сафронова. Кількість протестних акцій, депутатських запитів, скарг та звернень до суду важко перелічити. Згадаймо, наприклад, серію акцій «Меру-кришка» після трагедії у місті через корупцію і недбальство чиновників, яке призвело до загибелі дитини у відкритому колекторі.

Навесні цього року ми єдині активно протестували проти підвищення цін на проїзд у маршрутних таксі у місті. Ми наполягали на усуненні у тарифах корупційної складової, яка складає значну частку від вартості перевезень, а не перекладати тягар «відкатів» на плечі пересічних громадян.

Але найголовніша тема, яка наразі є головним напрямом нашої діяльності – робота на перемогу у війні і допомога постраждалим від неї. На базі штабу «Свободи» вже четвертий місяць працюють волонтери, які допомагають біженцям та нашим землякам – воякам українського війська. За цей час ми зібрали понад 250 тисяч гривень, закупили 40 бронежилетів, 45 індивідуальних аптечок з найсучаснішими медичними засобами першої допомоги, близько ста комплектів термобілизни та водонепроникних костюмів, близько 20 тонн продуктів харчування, окрім того велику кількість дрібної амуніції та теплих речей.

Давайте поміркуємо хто такий депутат Верховної Ради України і які можливості дає ця посада людині. Бізнесмени зазвичай ідуть туди задля лобіювання своїх інтересів. Дехто йде для того, щоб стати «тушкою» і вигідно продати свій голос. Саме таким чином Янукович в недавньому минулому ледь не отримав Україну в цілковите володіння. Я не маю бізнесу і є членом ВО «Свобода», партії, яка в минулому парламенті не мала жодного запроданця і зрадника. Статус депутата Верховної Ради для мене – лише засіб всю ту роботу, про яку написано вище, робити ефективніше. Це дасть громаді міста нові важелі впливу на міську владу, міліцію та прокуратуру, дасть можливість здійснити позитивні перетворення у місті, піднявши міські проблеми на найвищому рівні. Стань частиною нашої команди!»

З повагою, кандидат в народні депутати України Олександр Залевський.

Прочитав. Пройнявся. Задумався. Зрозумів, кандидат має хибну уяву про роботу нардепа.

Спробуємо мислити категоріями логіки. Метою всіх попередніх дій кандидата, які він ставить собі в заслугу, був тиск на владу. Саме цим кандидат має намір перейматися, у разі обрання його нардепом, про що він наголошує в кінці заяви.

Очевидно, що кожна політична сила ставить собі за мету перемогу й отримання більшості місць у Раді. Тобто, апріорі, мається на увазі, що ця сила буде владною. Виходячі з цього, маємо абсурдну ситуацію. Депутат Залевський, у разі його обрання, буде воювати зі своєю ж владною більшістю у парламенті і в подальшому, очевидно, з представницькими органами на місцях.

Вибачте, але це нонсенс! Одягнений у виборчу програму кандидата.

Изменено пользователем kentavr

Поделиться сообщением

Буду таки голосувати за Свободу)) тим більш одне призвище у нас з лідером)) сподіваюсь гроші, що я кидаю у ваш кошик на площі йдуть на армію таки?))

Поделиться сообщением

Треба зберегти це звернення.

Цікаво як воно зміниться навесні 2015, коли колишній кандидат у нардепи висуватиметься до міськради

Поделиться сообщением

Вот в горсовет Сашу можно, самое место

Поделиться сообщением

Вот в горсовет Сашу можно, самое место

;) я тебя умоляю,проходимец он везде таким останется. Человек который позволяет себе откровенную ложь для достижения своих целей уже не изменится. Типичный политический проходимец.

Поделиться сообщением

;) я тебя умоляю,проходимец он везде таким останется. Человек который позволяет себе откровенную ложь для достижения своих целей уже не изменится. Типичный политический проходимец.

Ну, а что им остается делать? ))))) Много говорили, рассказывали, грудь колесом, воздух погоняли и сдулись за два года. Думаю, что в ноябре Свободы уже не будет в ВР (может мажоритарщиков человек 10, но не партии со списками)

Поделиться сообщением

Ну, а что им остается делать? ))))) Много говорили, рассказывали, грудь колесом, воздух погоняли и сдулись за два года. Думаю, что в ноябре Свободы уже не будет в ВР (может мажоритарщиков человек 10, но не партии со списками)

Полностью согласен.

Поделиться сообщением

Полностью согласен.

Уже под вопросом и Ляшко!

Поделиться сообщением

А чо проходимец?

Настойчивый. Организатор неплохой. Неравнодушный человек.

Такие в горсовете нужны. А то новостей не будет совсем.

Поделиться сообщением

;) я тебя умоляю,проходимец он везде таким останется. Человек который позволяет себе откровенную ложь для достижения своих целей уже не изменится. Типичный политический проходимец.

От вже невгамовний! І тут як дурна курка встиг нагадити!

Ігорчику, шо ж вам нейметься? Напевно і в Свободі відмовили? :)

То правосєкі - рєкєтіри, то свободівці - проходимці, ви вже визначіться конкретно, кого ви більше несприймаєте!  А то я вже хвилюватись за вас починаю! Все за державу та законність піклуєтесь, ночами недосипаєте, жертовний ви наш! :icon_mrgreen:

Просто хочеться вам нагадати що життя ще поки прекрасне! Небо блакитне! :)  Річка глибока! :)  Повітря дзвенить! :) Жінки вродливі! :) Дерева, вбрались в осінній гарний наряд та скидають листячко! Діти бавляться та сміються! Бо що може бути краще дитячого сміху???

А у вас все так прикро...... Так шкода вас, чисто по людячому....

Изменено пользователем Льолік

Поделиться сообщением

То правосєкі - рєкєтіри, то свободівці - проходимці, ви вже визначіться конкретно, кого ви більше несприймаєте! А то я вже хвилюватись за вас починаю! Все за державу та законність піклуєтесь, ночами недосипаєте, жертовний ви наш! :icon_mrgreen:

Просто хочеться вам нагадати що життя ще поки прекрасне! Небо блакитне! :) Річка глибока! :) Повітря дзвенить! :) Жінки вродливі! :) Дерева, вбрались в осінній гарний наряд та скидають листячко! Діти бавляться та сміються! Бо що може бути краще дитячого сміху???

Как еще Самопомощь не кричит, что их хотел купить Лесничий, не понимаю ))))))

Прямо все такие нужные, такие неподкупные, аж приторно. А на деле? Куприй в партии за халявную рекламу на бигбордах, Пархомчук за халявный офис, кто еще? Но мы не продаемся, нет, только бартер )))) А когда обысный человек хочет в партию, то извини, нос не той формы мы чужих не берем!

Поделиться сообщением

И вообще, почему Вы хамите чужим людям?

Поделиться сообщением

То правосєкі - рєкєтіри, то свободівці - проходимці, ви вже визначіться конкретно, кого ви більше несприймаєте!  А то я вже хвилюватись за вас починаю! Все за державу та законність піклуєтесь, ночами недосипаєте, жертовний ви наш! :icon_mrgreen:

Просто хочеться вам нагадати що життя ще поки прекрасне! Небо блакитне! :)  Річка глибока! :)  Повітря дзвенить! :) Жінки вродливі! :) Дерева, вбрались в осінній гарний наряд та скидають листячко! Діти бавляться та сміються! Бо що може бути краще дитячого сміху???

А  еще мне жаль цепных псов. :)  Что за жизнь на поводке? Впрочем вопрос риторический . :dy:

Поделиться сообщением

А чо проходимец?

Настойчивый. Организатор неплохой. Неравнодушный человек.

Такие в горсовете нужны. А то новостей не будет совсем.

Ну если насчет новостей. Тогда да. Только насчет организатора ;)  сравните цифры местной Свободы по прошедшим выборам с 2005 года. Что-то динамики я не вижу.

Поделиться сообщением

Залевский с бигбордов уже благодарит избирателей, зачетно ))))

Поделиться сообщением

Залевский с бигбордов уже благодарит избирателей, зачетно ))))

Я тоже готов заранее поблагодарить избирателей за то что они проявили благоразумие и отдали голоса не за Залевского. :)   

Поделиться сообщением

Ну если насчет новостей. Тогда да. Только насчет организатора ;)  сравните цифры местной Свободы по прошедшим выборам с 2005 года. Что-то динамики я не вижу.

Но и в целом по Свободе отрицательная динамика.

Его ли вина в этом? Вон радикалы, Самопомич, ПС оттягивают симпатиков.

Поделиться сообщением

Чому усі забувають, що коли яник був на коні, не було видно ні ПС, ні Ляшка, ні самопомочі. А Свобода вже виступала проти його режиму)

Поделиться сообщением

та чого там забувають?

Організована опозиція завжди потрібна.

Тепер нові проекти з"явились у "донорів".

"Мавр" може бути вільним й йти за двері

Поделиться сообщением

Чому усі забувають, що коли яник був на коні, не було видно ні ПС, ні Ляшка, ні самопомочі. А Свобода вже виступала проти його режиму)

Никто не забыл. Мало того, все мы отдали за них свои голоса. И Лесничий, и Людмила Сергеевна, и все те, кто был против национализма. И огромное им спасибо за заворушки в парламенте, факельные шествия, поддержку Майдана-2 и т.д. Но вот отмена закона о языках, непонятные выпады, агрессия ко всем кто не был там, неадекватные поступки, молчание после Майдана когда началась война (Куда пропал Тягнибок, кто его где видел в последние месяцы???) - все это убило доверие на корню и в этот раз они не наберут и 3%. Их время прошло и в этом виноваты они сами

Поделиться сообщением

А Свобода вже виступала проти його режиму)

И больше никто? Вот это меня больше всего бесит в Свободе - охренетительная мания величия и необоснованное самомнение и слепая вера в свою исключительность

Поделиться сообщением

И больше никто? Вот это меня больше всего бесит в Свободе - охренетительная мания величия и необоснованное самомнение и слепая вера в свою исключительность

Ну у нас в місті нікого не бачив крім них) Ви хіба не намагалися вступити до їх лав?)

Поделиться сообщением

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Восстановить форматирование

Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

• Создать...